What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Gyanta prés

Szg7557

New member
Sziasztok
Nem találtam ilyen topicot ugyhogy gondoltam nyitok egyet, érdekelne ki hogy csinálja
Csináltam egy homemade prést ami nem rossz 😁 de venni szeretnék egy komolyat csak nemtudom honnan érdemes rendelni meg hogy szabad e nekünk ilyet rendelni. nem találtam erre vonatkozó jogszabályt 😅 vagy ez még nagyon amerika??

https://rosintechproducts.eu/collections/heat-presses

Ezt a két oldalt néztem ami szállit euba rosintecheseknek írtam emailt de nem válaszoltak még
 

Attachments

  • IMG_6653.jpeg
    IMG_6653.jpeg
    379.2 KB · Views: 56
  • IMG_6654.jpeg
    IMG_6654.jpeg
    547.8 KB · Views: 58
  • IMG_6656.jpeg
    IMG_6656.jpeg
    589 KB · Views: 71
  • IMG_6657.jpeg
    IMG_6657.jpeg
    635 KB · Views: 73

Creeperpark

Well-known member
Mentor
Veteran
Sziasztok
Nem találtam ilyen topicot ugyhogy gondoltam nyitok egyet, érdekelne ki hogy csinálja
Csináltam egy homemade prést ami nem rossz 😁 de venni szeretnék egy komolyat csak nemtudom honnan érdemes rendelni meg hogy szabad e nekünk ilyet rendelni. nem találtam erre vonatkozó jogszabályt 😅 vagy ez még nagyon amerika??

https://rosintechproducts.eu/collections/heat-presses

Ezt a két oldalt néztem ami szállit euba rosintecheseknek írtam emailt de nem válaszoltak még
Ez nagyon jól néz ki. Lehet, hogy nincs szükség nyomógépre azokkal a hash golyókkal.
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Csináld de tök felesleges , csináltam azóta egyik kalapom súlyozom le vele.
Izé 16T emelő alatta szart se ér csak pazarlás + I gerenda vagy vasuti sin tegyé bele anyagot rendesen! Csiszolt aluminium tömb megfúrva legyen a pofa ami külön szabájozható höm.
Többit basszade magadtó :D
 

Charlie Firpo

Active member
25-ös CrMo Qt-s a felső és az alsó lap. Az emelő nagysága meg függ gondolom a nyomo+ nyomott lap felületétől. Köszörült Alu fűtőlapok szigetelő lappal elválasztva. Az alsó és felső lap külön állítható hőmérséklet... Ha nem cnc közelében dolgoznék nem biztos hogy összevásárolnám 🙄😃
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Napi szinten vannak ilyen jó ötleteim felesleges a mappa szerintem nekedse kell.
Amúgy ami a lényeg ha kivonatot zabáló kurvára felnyomja a tolerancia szinted többit tudod
 
Top