What's new

First Try-70x70x160-Pineapple Express/Bubble Kush/Cheese/

DcSantos

Active member
Se recalibreaza dimineata dupa cateva ore de activitate, daca dormi un minim de 8 ore jumatate in opinia mea.
Multi probabil au impresia ca nu pot dormi de la tratament dar tind sa cred ca se inseala si de fapt e stresul acumulat de la rutina, trezit dimineata (depinde daca lucrezi in schimburi sau nu pentru ca toti stim ce inseamna o noapte pierduta dupa o anumita varsta (poate nu din experienta noastra), a celor din jur.
Trezitul dimineata la ora fixa te da peste cap, cand esti liber te trezesti aproape la aceeasi ora desi te culci mai tarziu si esti de 2x mai obosit fata de ziua precedenta.
Trezitul in schimburi 1-3, 1-2-3 cea mai mare greseala a omului care practica un astfel de program, stiu cazuri care au devenit alcolici, dupa schimbul de noapte beau dimineata 2 beri ca sa adorma si uite asa au ramas pe sticle.

Oamenii nu inteleg, sunt ca niste picturi lupestre pentru ei ce se posteaza in general pe anumite forumuri unde poti gasi informatii de calitate.

Despre ce sezon este vorba?
Eram ironic ,glumeam cand am scris; nici eu nu pot sa inteleg 'showurile' de genul deci nu ma uit de aici si ironia ca mi-a placut sezonul 3 ! :smokey:
 

didraro

Active member
Experienta in sine merita traita daca esti fumator iar iarba produsa este aproape ca un bonus, daca mai si scoti ceva top cu atat mai bine. Din pacate nu am avut cantar sa vad exact cat e dar sigur a scos toate costurile cu grow-ul. Estimez ca ar fi fost inca +30% pe care l-am fumat pe parcurs si inca 2 pungi de trim din care probabil voi face niste space cookies

Smoke report: Cheese ul este cea mai potenta dintre cele trei si are un miros de grepfuit sau ceva
foarte citric, si gustul la fel. Probabil voi lasa o parte pentru un curring mai lung fiind cea mai buna din recolta asta. Toate dau bine la cap iar cea mai indica dintre ele, Pinneaple Exp, parca miroase a mango sau a fructe tropicale oricum te pune repede la somn daca nu ai activitate


Cam asta a fost cu grow-ul asta. Va las cu cateva poze si ne revedem cu urmatorul

Multumesc tuturor celor care au contribuit la acest post, va doresc mult succes la crecut marie si fumuri usoare :smokey:

Pace!

Chesse:


Image from iOS.jpg

Image from iOS (7).jpg


Pineapple Exp:


Image from iOS (3).jpg

Image from iOS (4).jpg




Bubble Kush:

Image from iOS (8).jpg
Image from iOS (7).jpg

Image from iOS (6).jpg

Image from iOS (9).jpg
 

Attachments

  • Image from iOS (5).jpg
    Image from iOS (5).jpg
    1.8 MB · Views: 69

Latest posts

Latest posts

Top