What's new

Една "тъпа" тема

P

piankata

Не е бокс...Част от стая.3-4 квадрата височина 2.70...Имам климатик и тръби за свеж въздух...
 

capsicum

Member
По-добре да е по-голяма. Имаш пространство и семена + климатик. Взимай 600 или 1кв.
Ще си доволен.

ПП Ако станат нещата , ще покажа grow изчяло на високи температури. Дано стане. Ще е интересно- сигурен съм.
 
P

piankata

За 1кв не е ли малко ниско...И каква влажност на въздуха трябва да подържам..
 
E

EverLast

Не е ниско влажността е следната през вегетация...75% през цъфтеж 50%...но е много относително...има сортове с изключително висока устойчивост на влага а.к.а mold resistance...така,че смело напред а като имаш климатик много много не трябва да се сменя въздухът щото няма да има ефект от климатика. Та казваш сортът е.....? :D
 
P

piankata

Сорта е- някво сладко пишеше на плика.За мен са си Бритни , Дженифър , и т.н.:wave:Поникнаха 7.Заякват на джама още..Довършвам шпакловките и ги слагам "в къщи":tiphat:
 
P

piankata

Реших да ги гледам на 400 вата Филипс -агро..Малко е разстоянието и това ще им е екстра.:tiphat:
 

focktor

Member
Някой пробвал ли е да отреже клонинги от мъжко и женско по това време,с идеята женското да се опраши? И дали ,ще има успеваемост в случая?.....
Дали семките,ще са витални като родителите?
 
E

EverLast

Хм аз малко не мога да вдяна....още ми се спи:D но да кажа само почти винаги ,когато се опитвам да вкореня мъжки клонинг,който има топки от високата влага ми изгниват за дни!!!!
 

jhook

Member
здравейте !
имам едно питане , донесoха ми 2 сорта от канада:) но за единия немога да намеря инфо:(
казва се ( nuken ) ,а другя е всеизвесния O.G.kush
моля ви ако някой има инфо или линк да помогне :thank you:
 

jhook

Member
благодаря! но вече си намерих инфо за този митичен сорт(нукен):thank you: всепак!

пп:доста скучно е стнало тук:D:D
 
E

EverLast

Е просвети ни и нас да видим за кво иде реч....а иначе така като казваш OG Kush е доста общо...толкова много версии има.....кой ги е брийдвал семките знаеш ли?
Дали не са на Dr.Greenthumb?
 

bahura

Member
jhook този DNA #18 не е ли същия като този от Reserva Privada #18? защото аз си го поръчах от там!

Пусни по-нататък някои снимки да го видим как е! ;)
 

focktor

Member
Тука нещо много заспало положението ;)
Я да се преброим :>
Me - Here
 

obione

Active member
И аз еври дей съм тука, ама нищо не се случва.., а и неразбирам мн,че да се обаждам, само гледам и се облизвам..ама бурканите са пълни отново и..
 

Dr_Tre

Member
..ама бурканите са пълни отново и..
:good: Това е важното.
Между другото днес трябваше да има протест за декриминализация на паметника, някой да е бил там?
 

_Ina_

Active member
Veteran
Здравеите,аз преска4ам също и в този форум ама вярно малко се пише тук. А на протеста не бях,защото времето стана мга гадно. Дали се е състоял вобще,нищо не дадоха по новините?
 

Latest posts

Latest posts

Top