What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? :2017:

Status
Not open for further replies.
B

Bobby SixKiller

Siema

Przyszły upały i w boxie gorąco pomimo tego dziewczyny dają rade, tam gdzie stoi box z hps'em było by słabo.
Kilka fotek z bliższa dzień 39 od przełączenia 12/12

Serious Happiness:

picture.php


Lemon Cake:

picture.php


Critical Jack #1:

picture.php


Critical Jack #2:

picture.php


pozdrawiam
:biggrin:
 

klint

Active member
Veteran
Witojcie.
Po dluzszej przerwie spowodowanej urlopem. Wszystko co dobre szybko sie konczy niestety hehehe.
Moj maly balkonowy ogrodeczek troche zaniedbany pod moja nieobecnosc ale mysle ze szybko wroci do formy.
picture.php

Hindu Kush od GGS.
Najmniejsza ale i najszybsza, juz niebawem bedzie kosa. Niestety jest na niej troche plesni bo tez duzo padalo ostatnio. Ale ogolnie nie jest zle. Baardzo zbite i twarde topy. I mega intensywny owocowy zapach. Az slinka cieknie.
picture.php

picture.php

No i nie ma co oszukiwac reki do pomidorow to ja chyba nie mam. Chociaz byl to moj pierwszy raz hahehehhe. Za gêsto posadzone i wynikiem czego jest jeden pomidor hahahahaha.
Coz moze nastepnym razem bedzie lepiej.
picture.php

A tutaj pozwole sobie wrzucic foto zbiorow z pestek ktore podarowalem kumplowi. Sa to geny od Darka.. odmiana to HeavyMagnum x Blueberry x NorthernLight AF. Kolega zadowolony i z mocy i ze smaku wiec gra gitara hehehe.

picture.php

Pozdrawiam!!!
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Jednak musze sprostowac gdyz nie policzylem dobrze pomidorkow hahahaha w sumie mam 6 sztuk. Na salatke bedzie. I najwazniejsze wszystko ORGANIC. Tak ze powinny byc smaczne.
picture.php

I przepraszam za jakosc zdjecia ale robione deskorolka z komunii xD
5!
 

lob19

Member
Veteran
W boksie rewolucja, ale o tym innym razem.

Na razie pytanie: jak myślicie ile ją jeszcze trzymać? Dolne partie wyglądają na gotowe, wszystkie włoski brązowe, tylko główny top ciągle wypuszcza nowe:

picture.php


:tiphat:
 

lob19

Member
Veteran
ICmag mi cały czas obraca fotkę :( Wie ktoś jak to obejść?

Druga z regularnych panienek, która poszła pod nóż. w szafce zostały tylko dwie najbardziej sativowe samiczki. Z jakości dotychczasowych plonów jestem bardzo zadowolony :) High intensywny, ale nie zamulający - wręcz przeciwnie motywujący do działania i dający dobry humor i energię. Chemdog rządzi :)

picture.php


[edit] Dzięki BobbySixKiller za radę, pomogło :) Trzeba w dowolnym edytorze graficznym dodać choćby jeden piksel i zdjęcie się zapisze jako pionowe :)
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Lob a robisz foty telefonem? Bo jak fonem cykalem i mialem tel pionowo to tez mi foty icek obracal. A jak zdjecie bylo zrobione telefonem w poziomie to bylo normalnie :)
 

kaczy

Active member
Veteran
siema, lato sie zaczelo.

Kwitnie i dalej rosnie

feminizzed GGS ...



Geny z HK od grzesia bardzo szybkie i zywiczne...

Pogoda sprzyjala wiec ladnie sie nabily,
...
 

kaczy

Active member
Veteran
Reszta dopiero wkracza w faze kwitnienia, ale jak na poczatek sierpnia jest bardzo ladnie. Zapowiadaja sie wielkie paly jezeli pogoda pozwoli. Czego wszytkim zycze.



Pozdro kaczy :tiphat:
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Siema ekipa

Hindu kush x dieselberry 2x
Lukier jest wszêdzie!

picture.php


G³ówny szczyt

picture.php


Guerilla Gold x Ak47 auto
Ma³e ognisko szarej wyciête...

picture.php


Nastêpnym razem wezmê lustro to i fotki bêd± lepsze...
:tiphat:
 

ziben

Active member
Veteran
Pięknie panowie kolorujecie! :)

Spot nr 1 - fotka z 9 sierpnia
WWxAmnesia AF feminiZZed
Amnesia AF feminiZZed

picture.php
 
B

Bobby SixKiller

Outdoor

Outdoor

Siema

GGS FeminiZZed
Jak co roku piękne kwiatki wychodzą, dobra firma polecam.

Andromeda x Guerilla Gold o poranku

picture.php


Hindu Kush x DieselBerry

picture.php


Guerilla Gold x Northen Lights

picture.php


Guerilla Gold x autoMazar - dobry kross
picture.php



Hindu Kush x auto TrainWreck

picture.php


Udanych zbiorów pozdrawiam
 
Last edited:

lob19

Member
Veteran
No i po wszystkim, wszystko już ścięte, pachnie, działa i smakuje wyśmienicie:

Sativowa dama (ścięta w piątek):

picture.php


Zawsze chiałem mieć tagiego topa, foxtaile w każdą stronę, proporcja kwiatów do łodyg zajebista, mało trimmingu, ideał:

Z drugiej strony:

picture.php


Najpóźniejsza panienka, bardziej indykowa:

picture.php


picture.php


Niestety lusterko w naprawie, fotki z komórki, ale chyba widać co się tam porobiło ;)
 

stolarz44

Active member
Czolem Załoga!
U mnie ogrod szklarniowy zakonczyl zywot. Ostatnia c99 poszla po noz. Z wczorajszej wizyty ze spota:
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

gdzies mi sie karteczka z odmianami zawieruszyla. Ogolnie rosna dobrze troszke ciasno zaczynaja miec i chyba sciagne przynajmiej do polowy ta siatke(tak zeby krolik sie zaden nie poczestowal) Pozdro i z fartem do konca:tiphat:
 
Status
Not open for further replies.
Top