What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci 2023!

Status
Not open for further replies.

Tomu

Well-known member
Veteran
Siema !

Fullgas dzień 27, 6 dzień od przełączenia, screen z kamerki z boxa

Pierwszy raz używam siatki która była w zestawie z boxem

Screenshot_20230905_093523_Mi Home.jpg



Pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Shaman X ?
Do końca nie pamietam ale femaleseeds w tamtych latach puscilo auto Jack albo auto cinamon i udało się pozyskac troche pylku :) pozzdro View attachment 18888086 View attachment 18888087 View attachment 18888088 View attachment 18888089

Dyc to bestia ktora bym chial miec w swojej zagrodzie hehe Szacunek za to co tutaj widze , domyslam sie ze poletko wyszykowane perfecto . Bestie w oddali tylko sie wychylaja z ciemnosci ...

pozzdro

p.s. z tego co pamietam to mialem auto jack female seeds
 

Bnyest

Well-known member
Tez kiedyś posadzę outa 😃
Original haze wyrzucony za płot z miesiąc temu właśnie odkryłem ze nadal żyje chociaż podgryza go ślimak. Może ciachne klonika i dam jej szanse w boxie
IMG_3447.jpeg

Tak btw Original Haze od Flying Dutchman i jak narazie największy zawód ze wszystkich 4 „wersji” OH z różnych źródeł jakie sadziłem. Na 100% nie jest to Mix czystych sativ tak jak pisze książka. Chyba na palcach jednej ręki można jeszcze policzyć holenderskich breederow którzy wciąż maja swoje stare geny i sami robią nasiona.
 
Last edited:
Dyc to bestia ktora bym chial miec w swojej zagrodzie hehe Szacunek za to co tutaj widze , domyslam sie ze poletko wyszykowane perfecto . Bestie w oddali tylko sie wychylaja z ciemnosci ...

pozzdro

p.s. z tego co pamietam to mialem auto jack female seeds
Porosly bestie, pierwszy raz dawalem konskie gowno + dolomit i to wszystko. Jak widac niczego im nie brakuje :)
Bedzie okazja to pokaze reszte ekipy :)
Ten auto jack z tego co pamietam to auto mial tylko w nazwie.
Na zdjęciu mexykanska sativka(pestki wyciągnięte z jarania) X auto malana bomb
20230904_204112.jpg
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Siema

Trochę mi śpieszno więc zapytam w prost.
Co zrobić z tym potworem?
Przerzedzić czy założyć siatkę i przełączyć na flo?

IMG_20230917_200125.jpg


Ta Pani nie była przeznaczona na kwitnięcie, jest tak gęsta że boję się mega dużej ilości popcornu.
Skorzystam z każdej dobrej rady.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam :D


Pieknie sie oglada foteczki :D

.. dokladam swoich kilka ...


trufeel , proponuje zostawic 9 glownych odrostow , po 3 na scianie namiotu i jeden na srodku , oczywiscie ogolic ja od dolu dp zera i zostawic tylko glowne topy , chwile po tym zostaw ja jeszce KFILE na vegu jakies kilka dni , ale golic musisz hehe​


IMG_6419.JPG IMG_6420.JPG IMG_6421.JPG

poZZdro
 
Status
Not open for further replies.
Top