What's new

Cannabis mag beszerzés!

anyu

Member
Most olvastam, gyakorlati tanacs : rendeltek pár magot külföldről és mellé egyéb dolgokat valami növényvédőszert vagy hasonlót, pont emiatt nyitották ki a vámon, egyébként a mag simán átjött volna.
 

Alanbrown88

Member
De még mindig jobb személyesen.Ha kell majd mag biztos hogy bécsbe kiutazok inkább. Legoocsóbb az út pl flixbusszal.
 

anyu

Member
7 usd egy irány ? az tényleg olcsó...köszi Én rendes polgár vagyok, de bosszant, hogy egy mag, egy sajat ingatlanban saját célra nevelt növény miatt is meghurcolhatják az embert, közben ha ötven liter páleszt főzök, nem derül ki, nem ellenőrzik. Kivancsi lennék hány ezer vidéki portán csinálják :-( nem fair ez igy



De még mindig jobb személyesen.Ha kell majd mag biztos hogy bécsbe kiutazok inkább. Legoocsóbb az út pl flixbusszal.
 

Dr.skunk1

Member
Bushdokinál újra küldik a magot ha nem kelt ki ? Nem tudja valaki véletlenül? Golden haze élet jelet se ad. Egy másik fajtát meg földbe kellet már raknom 3-4 centis csirával.. ugyan olyan módszer és körülmények közt történt a csiraztatás.
6 napjuk..Köszönöm..
 

Salátafej

Active member
7 usd egy irány ? az tényleg olcsó...köszi Én rendes polgár vagyok, de bosszant, hogy egy mag, egy sajat ingatlanban saját célra nevelt növény miatt is meghurcolhatják az embert, közben ha ötven liter páleszt főzök, nem derül ki, nem ellenőrzik. Kivancsi lennék hány ezer vidéki portán csinálják :-( nem fair ez igy




"Egy rendes polgár" alárendeli magát a nagy urak akaratának.. persze nézőpont kérdése.
Ha számodra ennyire fontos más véleménye, szerintem jogod van saját használatra előállítani ! ;) :comfort:
 

Kukutyin

Member
A bushdoki nem magcég, hanem viszonteladó. Elég egyértelmű a helyzet, ha nincs esetleg véletlen valamilyen ilyen garanciaszerződésük magcéggel vagy magcégekkel akkor nem.
 

Gearbi

Member
Mennyire megbízható a bushdokitól rendelni? A hatóságokra gondolok itt első sorban. Úgy volt hogy kimegyek és személyesen vásárlok, de sajnos keresztbe lett húzva a számításom.
 

dev.

Well-known member
Soha semmi gondom nem volt velük, gyorsan útnak eresztik, gls hozza, 50 ajro felett, tehát többnyire ingyen.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
kezdődhet a zújév?



picture.php
 

NagyTeso

Member
Barneys-farm tapasztalatok? de már lehet mindegy, megrendelve
azért mégis érdekelne kiknek volt dolga velük?
A strain-jeik bíztatóak , mondjuk csak az Auto-kat néztem
 

what_can_there

Well-known member
Rendkivul biztons[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]gos kartondobozba vannak csomagolva a magok. Ennel m[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]r csak a kevlar lenne biztons[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]gosabb, de az ugye dr[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]ga, a Marsra sz[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]ll[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]sig ennyivel kell be[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]è[/FONT]rni.



picture.php



picture.php



picture.php
 

bazq

New member
Bocs már, hogy így zaklatlak de kb. mennyi nap alatt èrkezett meg a csomag? Kicsit be vagyok szarva a navtól
 

bazq

New member
Hát az kemény .... Valamilyen straint tudsz ajánlani? (gerillába valami igénytelen kéne ami nem igényel sok gondozást)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
bélafalvi szivárványlevelű, tarkabarkaszürkehomály ez a két legjobb.... amúgy meg lapozz körbe mit ültettek az elmúlt években,, van néhány kép és fajta.
 
Top