What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello ...

ciach ciach ...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


ZZ
 

TheCreator

Member
Veteran
Ja to sobie tak lu¼no my¶lê przy okazji tych wykwitów lamp LED COB i innych o podobnym widmie, ¿e te kolorki to jednak w 3/4ych zas³uga lampek, niekoniecznie genów :) U mnie to by³o akurat s³abo widaæ, ale by³o..pod zwyk³ymi ¿arówkami led o widmie 3000k. Nie tylko na LVPK :D u innych z reszt± te¿ podgl±dam takie zjawiska... A dlaczego podlg±dam? Bo to wygl±da mega smacznie! :D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello:)

TheCreator - slusznie luzno myslisz , ja bym dodal do tych kolorkow prawidlowosc podawania nawozow a i niska temp. tez potrafi zakolorowac , geny maja duze znaczenie , ty na swoim LVPK mogles zaobserwowac zmiany kolorow bo sam LVPK sie zabarwia na koniec w calosci , tak samo jak Blue Meanie , dekuje bardzo za smaczne slowa :D

po calosci ...

picture.php


poZZdro
 

DR.JOINT

Member
ZZ używasz tylko hpsa czy na diodach lecisz? Bo przejrzałem cały wątek lae na początku było coś o hps 400W a dalej jakieś foty na COBach...? Jeżeli Ledy to zacnie to wygląda ;]
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello:)

Dziekuje bajkus2 za odwiedziny i pozostawienie czegos po sobie :D

DR.JOINT - wow ale ze cale127 stron zobaczyles ? wyczyn godny podziekowania , tak jest 400hps jest 600hps no i ostatnio sa ledy z diodami CREE , z czasem zaczynam pojmowac ich zalety , pieknie sa naswietlone rosliny pod nimi ,obfito¶æ zbiorow zaskoczyla mnie pozytywnie , nie spodziewalem sie takich wynikow nawet jak fantazjowalem z waga , musze je wlaczyc pod klonami a wtedy zobacze wiecej szczegolow ...

picture.php


a tym czasem zycze upojnej nocy sylwestrowej i odciskow na pietach oraz zdartych kolan hehe

poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

Ludziska tak gadaja ze lepiej puzno niz wcale ...

wygibaski starej salaty , nasiona maja 5 lat stare krosy ze Snack Jack -iem

picture.php


picture.php


picture.php


CDN
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
tuz przed fryzjerem...

picture.php


tuz po fryzjerze...

picture.php


picture.php


z tych starych nasion rosnie jeszce Black Pearl :D

podstawa to nowe dobre korzenie ...
picture.php



poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

Golonka to moja najulubiensza potrawa do piwa , z bulka i chrzanem oraz musztarda , najlepiej na kapuscie heheh a jak sie ma na imie ten co lodzie mierzy od srodka ? albo ten co kocha sie w lasach ?

Czas znowu plynie , jako tako ale plynie psikus taki ze zamiast w prezencie wycieczka na maladivy to wykupili mi bilet do najbardziej exotycznego kraju w EU i tak oto moja stopa w tym roku stanie na Polskiej ziemi , na tej samej co juz Turkowie chcieli , i ta zama co Wande miala i magicznymi silami wladala , do tej samej ziemi wieszcze i artysci przywiazani , bo cuz jest piekniejszego od Panstwa weglem i ziarnem usypanego :D Bedzie tego na tyle co by miekko na srecu nie zrobilo , bo w tedy to chlop traci portki i jakies lezki sie mu w oku kreco , ale godom jak jest , dni wskazuja mie ze dzien coroz dluzszy i ostatni dzwonek na jeszcze zimowo - wiosenny indoorek heheh ale zem sie slownie nawytataczal i wyto tamto tez hehe


zatem kupa ziemi i nic wiecej hehehe

picture.php


oraz nie mam pajeczyny i mam wielkie szczescie hehe

picture.php


brak czasu , powoduje ze nie ogarniam wszystkiego na raz , ale to tez nie moze byc powodem by pisac do zarzadu IC o usuwanie postow typu spam albo co tam , bo to jest nie w smak mi .Posiadam takowe instrumenta co moga szybko osobe przywolac do pionu , jest to rozmowa , lub jej brak lokiec kolano oraz blad , sa to zgodne z T.O.U. rozmyslenia bo inaczej takowe czyny nie maja powodzenia .


wszystkim zycze milego z forum korzystania ...


poZZdro

picture.php

^^stara debata , ale mozna ? ...
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Szesc :)

Dziekuje bajcus2 , a tym czasem jedno do drogiego i tak czas wolny spedzam ...

przed

picture.php


juz na czysto ;)

picture.php


poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Szacuneczek zaloga :D

Szamanskie nasiona na laki i pola , wszystkie odmiany bedziecie znac juz w kwietniu :D

Tutaj mix odmian 4 sztuki a kazda z innej parafi , Deep chunk x skunk 1 x snack jack , Double Strawberry Diesel x LA confidental x Sour Jack , UK cheese x LVPK ...
picture.php


poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello :)

Raz dwa , raz dwa , dwa trzy , to dwa i cztery po 316 jest 319 i wielki bol w plecach po 5 godzinach , kolo 6 dupsko dretwieje i kark odpada , w 4 dniu bez tramalu ani rusz , slonce wschodzi i zachodzi a zielony z pidzamy nie wychodzi ...


picture.php



poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello

Pazdziernik najpiekniejszym miesiacem roku hehe duzo tez jest zalezne od pheneotypow , jakie sioe zastosowalo oraz jakie wyszly ... etc

a tym czasem co by nie czekac bezczynnie do pazdziora to cos ze starej szkoly hehe

Double Strawberry diesel x L.A. Confidental x Snack Jack - feminiZZed

picture.php


picture.php


Deep Chunk x Skunk#1 x Snack Jack - feminiZZed

picture.php


picture.php


picture.php



ZZ
 
Status
Not open for further replies.
Top