What's new

Strecha 2010 ChemBerry (FMS)

Biatchzxz

Where am I?
Veteran
Those things are monsters. Bigger than the trees in front of my house n shit. Daamn. Looking amazing
 
G

grizly

konec

konec

Zdravim,bohuzel bylo vse ukradeno:lightning:
Zmrdi si to vzali i s hlinou asi ze si to presadi parchant jeden...Fakt tyto lidi nikdy nepochopim...neni prece tak tezke zasedit na jare par seeds...
Dobre je ze vim kdo to byl,ale co udelat takove svini abych nemel problemy:dunno:
S Out pestovanim koncim v CR to nema cenu...


picture.php
 

dokktor

Member
tak temu říkám poser, noční můra zhmotněná ve skutečnost. pokud víš kdo to byl, možná by stálo za úvahu otočit strany a na podzim obrat jeho o tvoje vlastní plody ...
 

papaja

Active member
Veteran
kolikrát už jsem takovej konec viděl...mám z toho hrůzu každý podzim..škoda byly to krásky
 

xpapousek

Member
Upřímnou soustrast.

Je to fakt škoda, dokážu si představit, kolik úsilí si do toho musel vynaložit. Lidi by si měli začít víc vážit práce....
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Kurva, kurva :mad:
Lidi jsou fakt zmrdi !!!
Veliká škoda tohto projekt na střeše...
Taky jsem za odvetni akci !!!
 

aero1

Member
toje v pi..i totot :( ,zjisti kam to přesadil a za dva mesice si pro to dojdi ne -? pokad vis kdo to byl nemelo by to byti tak težke
 
tak to je mrzute ! skoda , poradim ti - pytel , lano a auto .. pytel na typke , lano pres pytel , typka v pytli do auta , odvezt daleko , zmlatit a vyslect ho do naha a vysadit ho cca 30km od baraku :) a rikam ti ze uz to nikda neudela ..
uprimnou soustrast
 

aero1

Member
tak to je mrzute ! skoda , poradim ti - pytel , lano a auto .. pytel na typke , lano pres pytel , typka v pytli do auta , odvezt daleko , zmlatit a vyslect ho do naha a vysadit ho cca 30km od baraku :) a rikam ti ze uz to nikda neudela ..
uprimnou soustrast


no ale ono to nekdy neni takovej medik jak pišeš... znam lidi co za to ted 6let neuvidi přírodu ::tiphat:
 
no ale ono to nekdy neni takovej medik jak pišeš... znam lidi co za to ted 6let neuvidi přírodu ::tiphat:

jj , kdyz te chyti a odsoudi , jsi v pytli .. unos je unos .. ale kdyz se to dobre vymysli neni moznost selhani . Na nektere individua totiz nic jineho nez nasili neplati .. ja pamatuju doby kdy pestovalo 10 lidi spolu , vzdycky z toho byla vychazka na cely den , sranda byla , clovek se prosel neco zazil - utuzil kamaradstvi .. a kdyz jsem nahodou vyhulil vsecko co sem mel , a nebo mi to v te dobe mati vyhodila (no co uz je to 15 let :D) tak jsem proste prisel za kamaradem a s prosbou ze nic nenam jsem nafasoval dalsi , a tak sme to smelili x let po sobe. ale to v dnesni dobe - kdy 14leti kradou kytky jak na bezicim pasu - asi neni mozne .. pritom vypestovat si to je tak jednoduche , trochu casu , lasky a hnojiv a mas kytku jak svina , ovsem doba konzumu veli - kupuj , a kdyz nemas penize - tak si to ukradni . zazil jsem pripad kdy pseudokamaradi vlezli druhemu co s nim u neho kalili , do skrinky s kurem a vsecko mu vzali a kdyz za nema dosel tak mu rekli at je rad ze na nej neposlali polishe .. doba je zla
 
O

opravdovýHrdina

upřímnou soustrast!! myslím že není člověka z nás, kterej by to nezažil!!
jak říká ZJP teď kradou 14-ti letí flótci a co těm zmůžeš?!

pokud máš tu možnost, a můžeš to mít doma, či u známého tak jedině se psem nejlépe se dvěma a pořádně ostrýma!! i když znám případ kdy psa otrávily..:(
ti šmejdi už se nebojí ničeho..
kua to sou zmrdi tohle to!!zase sem se nasral
 

BURN

Member
Veteran
je mi to mooc líto,upřímnou soustrast,na to dá říct jedině "škoda".Já si aspoň ty svoje vytrhal sám...
 

Elessar

Active member
Zdravím grizly:wave:
Taktéž se připájím, upřímnou soustrast, je to hnus co se děje.
Kamarád má také zasazeno na zahradě a už dopředu počítá, že o to přijde.
Mně před lety také vlezli týpci na zahradu, otrhali jen pár větví. Pak jsem se dozvěděl, že mlaďoši ubalili a jeden z nich málem spadl z mostu, jak byl mimo.

Doufám, že to budou pořádný rány do hlavy a viníka/y, to totálně odrovná, že už na konopí nesáhne.

Smutné..

Alespoň tak přeju co nejbohatší úrodu indoor

Good Luck
El
 
B

Black ][

Ahoj !
Tak to je rána :( vím jak se asi cítíš taky jsem dával out a čórkaře jsem tam nestačil odhánět............. dnes out prostě nejedu ...............nebudu se starat a pak si sklizeň užije někdo jinej ? Nasrat !!!!!!!! ubožákum co nedokážou pěstovat tráva do ruky nepatří !!!!!!!!!!
 

PERIPHERY

Member
Veteran


Toto bol report na ktoreho vysledok,som bol po navrate s nemocnice
predovsetkym zvedavy..Smutnejsi pohlad sa malo kedy naskytne....
Poslem ti po Radvim prcka ChemdogD99,ako satisfakciu za tuto
stratu..Je pre mna absolutnov spickov,spomedzi vsetkych genov..
S ktorymi som sa za vyse 20 rokov 'hladania' stretol...Bol som velmi
zvedavy,co da spojenie tohoto skvostu s Radviho AnaBerry....

Velky pozdrav s periferie Grizly:comfort:

'P'
 
G

grizly

Toto bol report na ktoreho vysledok,som bol po navrate s nemocnice
predovsetkym zvedavy..Smutnejsi pohlad sa malo kedy naskytne....
Poslem ti po Radvim prcka ChemdogD99,ako satisfakciu za tuto
stratu..Je pre mna absolutnov spickov,spomedzi vsetkych genov..
S ktorymi som sa za vyse 20 rokov 'hladania' stretol...Bol som velmi
zvedavy,co da spojenie tohoto skvostu s Radviho AnaBerry....

Velky pozdrav s periferie Grizly:comfort:

'P'


Zdravim PERI:tiphat:
Vitam te zpet...Take jsem byl zvedavy co CHEMBERRY predvede venku,rostlo to jak z vody a byli to opravdu krasavice co jsem je videl naposled...
Ale co neda se nic delat uz se stalo...
Mrzi me ten flek....S Outem zase na dlouhou dobu koncim,nema to cenu i to pocasi je na pytel...
Pristi rok premyslim ze zkusim automatiky...to by mohlo klapnout ale bojim se ze u nich ta kvalita bude taky nekde jinde....

Za ChemdogD99 dekuji...na tve krizence jsem hooodne zvedav...:jump:
 

Latest posts

Latest posts

Top