What's new

Nasze niepokoje...

57fun

Member
no ja to mam cichą nadzieje ze złodziej zostawi mi chociaż te 2 grapki ktore juz kwitna te 2 tygodnie, a w szafce mam kilka pędów zeby sie ukorzeniły i moze pod lampą doją do końca...albo chociaż do 2 połowy końca kwitnienia, widze tylko jak szronem topki zachodzą w wodzie, wiec zawsze to nabicie bedzie:)
 
S

Szot

Witam
Moj niepokoj jest taki ze :
Miałem jutro zacząc chodowle ale nie zaczne przez to ze sklep hydroonline strasznie zawalił w chuja zamowiłem 5mb foli na boxa i lampe philips son-t plus 400w i tak zamiast 5mb dostałem zaledwie 3mb i niemoge dokonczyc boxa i zamiast philpsa son-t plus 400w dostałem sylviane 400w :( i wszytsko stoji w miejsu gdybym wiedział ze ten sklep teraz tak dba o klienta to bym na hempie zamowił fakt faktem kiedys jak to był nowy sklep to wszystko dostawałem co zamawiałem ale teraz widze ze on sie strasznie spierdolił ale nic poczekam moze sie sprawa wyjasnie
ale to były moje osatnie zakupy w tym sklepie bede tylko w hempie robic zakupy bo ten sklep jest naprawde zajebisty
pzdr
 
T

thcfanatic

witam
moj probkem polega na tym ze przyszedl do mnie dzisiaj ekstraktx 10 salvi ze stronki .salvia.sklepna5:).pl/ i od razu wychodze na dwor stestoswac boskie ziele wbijam w norlmalna lufke zapalniczka zarowa i podpalam sciagam chmure trzymam kolo 30 sec wypuszczam i prawie nic lekkie krecenie w glowie i chwila smiechu :( zamawial ktos cos z tego sklepu i czy efekty jakie mialem sa norlmalne dla pierwsze przygody z salvia czekam na odpowiedz pozdro




ok dzieki jestem spokojniejszt :rasta:
 
Last edited:
E

Ergonomic

jak dla pierwszej przygody...
całkiem normalne... mnie chwyciło za 3...4 razem... ale jak chwyciło to na maksa... polecam palić szałwię z fajki wodnej a nie z lufy i najlepiej w ciemności- lepsze efekty... no i opiekun

moje niepokoje?
Że nie mam nic do palenia, przez outowego pecha... Że na roku mam takich debili, że żal mi dupę ściska... nie mówiąc już o mojej grupie... No i cholera dziewczyna mi wyjechała w siną dal... no, ale szanse na in cięgle rosną dzieki wpływom gotówki za robienie dredów, a matki i ojcowie moich przyszłych pestek już na dobrej drodze... I nawet na parapecie się za mocno nie wyciągają... Pozdrawiam zieloną gromadkę
 
Last edited:

melon

Member
a mnie martwi ze w uk chca banowac nasiona cannabis.... i ruwniez policja najechala na hydroshop ... z pretekstem ze jak sprzedaja carbon filters to znaczy ze zachecaja do uprawy weeda ...
 
C

Ca2

Ja nie mam niepokoju...ja mam lekkie załamanie.
Po ponad dwóch latach zostawiła mnie dziewczyna, której dałem milion ton swojego wnętrza swojej duszy...
Panowie...czemu Marry Jane jest jedyna która mnie nie opuszcza?
Czy okolice 18stki są aż tak mózgo-jebne ? Czemu laskom przed maturami studniówkami i 18stkami odpierdala...chcą jakichś kosmicznych zmian...
Choć z drugiej strony ;) teraz mógłbym poflirtować z naszymi forumowymi Kobietami ;)
Kurde czuje sie jak gówno.
 
G

Guest

Ty, a może uznała, że za bardzo zdradzasz ją z Marry Jane?

Wirtualne przytulenie dla Ca2 :asskick:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
masz racjie Buffalo zadna kobita nie jest GODNA zaszczytu przebywania z Ca2--
tylko MJ na to zasluguje ....hehehe
Ca2 nie lam sie , ty masz jeszcze ta mozliwos rzucenia kobity hehe bo ja juz chuj ... musze znosic jej zachcianki i jej dogadzac i za chuja pana rzucic sie nie morzemy ( no chyba ze z mostu ) MILOSC nami kieruje , TEGO KWIATU POL SWIATU .... tak sie mowilo kiedys i to pomagalo , nie wiem jak teraz...heheh

pozdro bracie

p.s. i tak jahman mowi - nic na serio- nie szukajmy wszedzie sensu , zyjemu tylko 1 i to za krotko by sie doszukiwac sensu .... hehehe SENS jest albo go niema i tyle a reszta to joke
 

Azzzzzz

Member
Veteran
A mnie niepokoi ze ludzie kisza indoory i nic nie pokazuja na forum, nie lepiej zalozyc stowarzyszenie "wymiana pestek, sampli" ?, a moze az tak dupy im sie trzesa... no nic pare osob powinno wiecej wnosic, tymbardziej ze maja czym.

:muahaha:
 
ca2 - buziax od nas... z perspektywy czasu zobaczysz plusy.nie ma zlego co na dobre nie wyjdzie, w razie co mozemy ci wyslac fajna vietnamke, jest pluszowa, zajebiscie gotuje.. ale strasznie duzo pali, wiec bedziesz musial wkalkulowac wyzsze rachunki za prund :p

@Azzz - do powrotu mej ukochanej nie mam jak wstawiac bo wszystkie aparaty i kamery pozabierala jakie w chacie byly... ale dzieje sie dzieje. obiecuje sie poprawic w aktywnosci.
 
Last edited:
O

OrganicShowmen

Martwi mnie, ze na oucie nic nie bedzie z Early Pearl. Za pozne to i wogole nie kwitnie. :D 10 X to juz przegiecie. Martwi mnie, ze na studiach na roku same buraki wyzelowane w butach nike. Koles od infy to jakis chamek i wprowadza atmosfere strachu. Wkurwia mnie, ze latam jak zakrecony a kwioty nie ida tak jak ma byc.

Ca2 przezyjesz ja mialem to samo. Bedzie dobrze teraz masz wiecej luzu i mozesz poznawac wiele fajnych dup.

Pozdro
 

Bfc

Member
Niepokoji mnie idiotyzm ludzki który zmiast sie minimalizowac szerzy sie na wysoka skale. Dwa/trzy dni temu wieczorem mój kot byl torturowany, zobaczylem go na drugi dzien, nie byl w stanie chodzic, a nawet sie podniesc, do nogi mial przywiazany jakis kawalek sznurka, nogi i siersc ma spalona jakby byl wrzucony w ognisko. Paranoja, jak dopadne debili to ich polamie. Czy Ci ludzie wogóle mysla co robią ? Maja cos takiego jak sumienie ? Czy robią poprostu cos dla zabawy jak skonfigurowane do tego roboty ?

:spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank:
 
C

Ca2

Bfc: strasznie przykra sprawa... jak dopadniesz winnego/winnych to się nie szczyp. Normalnie chora akcja :fsu:

Jak o mnie chodzi to wspomagam sie wszelakimi sposobami :D Niby na plus ide a niby stoje w miejscu. Myślami bitwa dwóch sprzecznych wcieleń. A najlepszy na to by był okład z młodej piersi ;)
 
dokladnie nie szcyp sie, i sprawdz im kom. jak maja filmy (a z zasady debile dokumentuja) to zglos na prokurature dodatkowo. normalnie rozszarpal bym gnoi...

a mnie niepokoi ze nie moge uploadowac fotek, cos mi sie w kompie zjebalo...
jak probuje ladowac to otwiera mi sie male okno ze zciaganiem pliku upload.php ???
i ch... fadnie wsio rosnie, czlowiek by chcial sie pochwalic i chlebem w plecy dostaje ;( jak to w zyciu.
GRUBasku - jak sie dotelepiesz do polszy to dawaj znaka to tez bysmy cie z przyjemnoscia ugoscili..

ca - pewnego dnia mnich wybral sie na samotna wedrowke, opuscil klasztor i stroma sciezka wijaca sie po zboczu ruszyl ku gorze. na ostatnim odcinku, przed samym szcytem jego nogi stracily oparcie i runal w dol, jego rece w rozpaczy chwycily wyrastajacy ze sciany uschniety konar.. wiedzial ze zginie, konar trzeszczal a odchlan posepnie zapraszala echem jego krzyku. zaczol sie modlic proszac boga o ratunek.. i uslyszal glos : jam jest...cokolwiek bog w takich chwilach mowi.. i uratuje cie ale musisz puscic galaz na ktorej wisisz.. :D

powiem krotko, zlap jakas fajna rozgrzana pelnolatke ;) zapalcie batona i bzykajcie sie bez tchu 3 pelne dni, pierdolcie prace, nie wylascie z lozka,, only FUN. zobaczysz ze bedziesz jak nowo narodzony :) a jak bedzie malo to znajdz druga :) dobry sex robi lepiej niz miesieczna kuracja antydepresantami :D.
 
Last edited:
E

Ergonomic

Ojjj... z sadystami trzeba szybko i bez litości... swego czasu widziałem jak dwóch gówniarzy (13-14 lat) męczy kota... Z tego co się potem okazało to scyzorykiem odcinali mu po kawałku ogon i połamali mu wszystkie łapy... A że ja lubie wszystkie stworzenia i akurat miałem kilka narzędzi pod łapą no i jestem troszkę wybuchowy.... jeden skończył z wybitą szczęką a drugi z gwoździem w łapie.... I na serio nie żałuję- gdybym mógł to zrobiłbym to samo jak nie gorzej... nienawidzę takich typów i każdego jak leci zesłałbym na syberię niech ich wilki rozszarpią...
 
M

Mr.TopTop

Bfc said:
Niepokoji mnie idiotyzm ludzki który zmiast sie minimalizowac szerzy sie na wysoka skale. Dwa/trzy dni temu wieczorem mój kot byl torturowany, zobaczylem go na drugi dzien, nie byl w stanie chodzic, a nawet sie podniesc, do nogi mial przywiazany jakis kawalek sznurka, nogi i siersc ma spalona jakby byl wrzucony w ognisko. Paranoja, jak dopadne debili to ich polamie. Czy Ci ludzie wogóle mysla co robią ? Maja cos takiego jak sumienie ? Czy robią poprostu cos dla zabawy jak skonfigurowane do tego roboty ?

:spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank:

Mam wspaniałego kota, jest ze mna od 10 lat, przychodzi jak go zawołam i idzie obok mojej nogi - odprowadza mnie, zawsze może zasnąć na mnie, jest moim prawdziwym przyjacielem, mogę śmiało powiedziec że go kocham a on może powiedzieć to o mnie, mój kot lubi jeść ziele potem sobie smacznie śpi, nie wyobrażam sobie takiego okrucieństwa kto je stworzył w jakiej chorej głowie kłębią się tak obrzydliwe myśli, w oczach wyobrażni widzę jak ich nędzne dusze plątają się po bezdrożach niewyobrażalnych cierpień otchłani - nigdy nie zaznaja spokoju - nigdy żadna świeca nie będzie dla nich światłem,

SAGOYEWATHA, RED JACKET (Seneca)

Kto posiada coś ważnego,

nie powinien długo mówić,

ale po kilku słowach przejść do rzeczy.
 

Latest posts

Latest posts

Top