What's new

Liniștea înainte de furtună ?

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Pai dupa criogenie oricum s-a rupt filmul la mine. Cred ca bagasem vreo 0.45 muahahahha.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
pt aia care vor sa isi rupa capul cred ca ii f buna, eu vreau un high mai de calitate. daca reusesc sa scot elementul asta brutal din ea ar fi o sativa majoritara foarte buna. La cum e acusi e buna doar cu moderatie, adica cate 0,10 la pipa si te opresti o vreme inainte sa lesini.. ori daca vrei sa te lesini ca sa te culci. Dar astea is ce as astepta de la o indica, nu de la o sativa. Asa ca mai e de lucrat.
 

plm

Member
Cateodata mai merge asa sa te zombifici, acum depinde si de preferintele personale ale fiecaruia, eu personal prefer ceva care sa ma trimita direct in spatiu, o experienta mai psihedelica, sa am un amalgam de ganduri care sa ma bombardeze toate deodata, cam asta astept eu de la un Haze (sativa) de calitate, si bineinteles uplifting si energetica :)
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
asta daca nu nimeresti cantitatea bine, apuci doar 5 minute de high superb si dupa esti cazut la pat, sau la podea. Daca nimeresti cantitatea.. e superb, minim 2 ore de high super creativ si sociabil.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Nici mie nu prea îmi place! Pai ce facem ne drogam sau dormim??
Însă sunt persoane care le plac!!!
Și eu sunt sativar dar nici la o Indică buna nu zic nu! Eu unul sper sa reușești ce ti-ai propus! Succes cu proiectul!!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ce spart am fost in threadul asta..
Dar cum a ramas cu furtuna? E liniste in continuare? :joint:
 
Top