What's new

Deep Chunk

lasko

Member
Peks en nasvet :D dej vegat čim več kolikor lahko, drugače bo bolj malo gor :D 2 meseca minimum hihihihi
 

Peksman

Member
Thnx lasko. Bom upošteval nasvet, sej stegne se pa v cvetnju itk skor nič, tko da bom vegal do maximuma.:respect:
 

RasWit

New member
živjo, sm naročil na Seedboutique DC-ja, zdraven sm pa zastonj dobil še 5 semen ppp-ja. a mogoče kdo ve kaj je ta ppp za ena sorta?
 

Peksman

Member
RasWit: Pure Power Plant...

Še mal x-ovega DC-ja:

picture.php


picture.php
 

firrolc

New member
Ker o breedanju nimam pojma, sem pa zasledil v tej temi da DC zmanjša čas cvetenja, me zanima kaj bi nastalo če bi mamo esmeralde še enkrat oprašil s samcem dc-ja?

LP
 

Peksman

Member
Uh najbolš da probaš pa poročaš. Drugače bi ti pa mogoče lasko lahko dal kak nasvet, saj je njegov cross.
 
C

coxswain

Ker o breedanju nimam pojma, sem pa zasledil v tej temi da DC zmanjša čas cvetenja, me zanima kaj bi nastalo če bi mamo esmeralde še enkrat oprašil s samcem dc-ja?

LP
Ce se ne motim je bila mati sativa tista, ki je v tem mixu prispevala k hitremu cvetenju.
Jst bi raj F2 delu zato ker sative ki je dobila prah od DCja ni vec!
Lasko :bashhead::spank: :D

Tko da ... kdor ma voljo naj isce sativo, ki je rodila v zacetku septembra v F2, F3 generacijah. Po moje ne bo razocaran, ker kot sem slisal je dajala po pol kilce :D
 

lasko

Member
Ker o breedanju nimam pojma, sem pa zasledil v tej temi da DC zmanjša čas cvetenja, me zanima kaj bi nastalo če bi mamo esmeralde še enkrat oprašil s samcem dc-ja?

LP

Če bi to naredil pol bi se spet približal dcju. Zdaj je kross 50/50 sativa indika, potem bi šel v smeri 25/75 sativa indika, kar pomeni da bi postala precej bolj indikasta hihihihiihi
Po moje je bolje tako kot je cox reku, križat esmeraldo samo s sabo in potem v naslednji generaciji poiskat sativo ki dela bule kot deep chunk, tisto da boš dobil spet tisto sativo lahko pozabiš cox hihihihi je pa res da znaš prit s križanjem precej blizu
Kar se tiče pa časa cvetenja je tako, dc cveti cca 8 tednov se pravi če križaš z sorto ki cveti več časa skrajšaš čas cvetenja
 

Latest posts

Latest posts

Top