What's new

CRITICAL BRÜSSZEL 2020

Status
Not open for further replies.

Széklet Nagyúr

Active member
[youtubeif]nRljETZDfOc[/youtubeif]

picture.php
 

Széklet Nagyúr

Active member
Tegnap összedaráltam egy félnedves popkornszer? izét ami aztán mára kell?képpen kisz6áradt, aztán megjárattam az örl?ben mégegyszer, amit?l olyan finom lett, hogy inkább nem tekertem rakétát bel?le, helyette beletúrtam egy kapszulába és ment a g?zöl?be.

Teljesen máshogy üt be mint a béuedream ( lévén ugye az sativa ez meg indika/skunk ) lassabban hat - az elején még gondoltam is, hogy bazze mennyit kell még szívjak, hogy rendesen betépjek, aztán utána egyzser csak azt veszed észre, hogy be vagy állva mint a szar -meg kv, bluedream az agyamat tolta át a hipertérbe illetve teljesen elszállt gondolataim voltak, addig ez testileg tesz át a warpba, full fizikai bizserget?-zsibbatszó nyigtató fájdalomcsillapító hat?sú, igazi napzárós, vagy filnézés közben eszmecserél?s-zabálós f?, ennek ellenére azért pörgette az agyamat is, csak épp nem odaát flesselt mindenféle elbaszott valóságok között ugrálva, hanem teljesen hétköznapi témákon dolgozott, de hasonló intenzitással.

Ugye a rendes faszájos bugák még száradnak meg hátravan ugye a min 2 hét érlelés, igazából majd akkor egy teszet?s cigarettába tekerve fogja megvillantani, hogy mire képes a brokkoli, de ha kezdetnek ez a gyorsszáritott alsófertáki nyeszledék is így el tudott készíteni, akkor szerintem nem lesz itt baj.
Amire igazából még kíváncsi vagyok az a mennyiség ( úgy saccolom - még a sátorba kiakasztott hurkákon kívül a földre is voltak terítve ilyen kisebb popkornba hajlóbugák szerivel - valahol 120 körül lesz, de ugyis kiderül, szívni lesz mit a következ? körig az fix )

Ami a következ? kört illeti, még nem fogok hidrózni azt még inkább tervezgetem illetve olvasgatok a témában, maradt még egy fél zsák grómixem amiben majd FloraNovaBloom-mal fogok egy Ace Seeds-es GoldenTiger-t nevelni. ( tervek szerint, ha elkön az ideje, minden második locsolásnál fogom etetni a közeget, az exkalapon olvasható 100-100-200 - as arányt figyelemben tartva a lötyi keverésénél. )

Személy szerint eddig meg vagyok elégedve a t?ddel, igazából nem is vártam, hogy rendbe rakjon mint a bluedrem, csak annyit, hogy a highban megtérüljenek a növény nevelésébe fektetett hónapok.
Azt, hogy oprbánférget sikerül e átgondolni az immatériumba demoncsicskának mefg majd meglátjuk, egyenl?re még pallérozom az elmémet.

skiiing.gif


[youtubeif]3kWrB7mKapA[/youtubeif]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
mehet csapvizzel is, meg felhigitod esövizzel, ha tudsz gyüjteni valahogy


meg amugyis floranova d van.. nem azé olyan drága, hogy a földbe locsoljad, és csapvízzel is kell müködnie, ha max ilyen 400-600 között az ec akkor tökéletesen.
 
Last edited:

dev.

Well-known member
Mérd meg, egy ec pálca úgyis kell majd a hajdróhoz. Hanna m?szert vegyél, azt merem ajánlani.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Korábban már solon is ugyanezt a márkát javasolta ( mondjuk az ph mér?re vonatkozott ), én meg - mert megint fasza gyereknek gondoltam magam - vettem egészen más gyártótól mert levolt árazva ph-ec mér? kombót ( Valami APERTA INTRUMENTS vagy miafasz ) jókat írtak róla mindenhol, meg melóhejr?l loptam hozzá tároló folyadékot is úgyhogy fasza lessz.

Id?közben befejezte a száradást a brokkoli -becsléseket felülmúló - 147.9 G lett a száraz végeredmény, ami sok taktikai error ellenére levirágoztatott zellert?l nem rossz, smoke report majd a kéthetes érlelés után.

:skiiing:

[youtubeif]AYaiJrwTKZ4[/youtubeif]
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
péhá mérö meghal hama azt felejcsed eee cseppet vegyé 2 -3 csomaggal inkább
ezt mán annyiszor elmondtam, nem mikrobiologus vagy... nem kell századosértékig tudni azt.... az az EC, amit illik tudni microSiemens pontossággal !4444!444!444!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
há jóvan,,, nem tudtam meg le is szarom :D akkor majd ír egy színfelismerö programot brüxxel jóváhagyásával


Family-Guy-Turban-Cowboy.jpg
 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
Legyen szíves már, valaki hozzáért? illetve tapasztalt hájdrós, és osszon már meg egy irányelvnek mehfelel? Fídchart szer?slget a kannabisza különböz? életciklusában, mennyi ppm vagy ec vel ildomos etetni, nagyából emilyen formában :
( PÉLDA )
1. hét ... xy EC
2. hét ... cx EC
....stb

El?re is köszönöm.

Másrészt egy korai szmókriporttal tudok szolgálni ami a most tenyésztett bilbaói szkunkomat illeti.
Az száradás ( err?l késöbb egy kis update ) kezdetén gyorsszikkasztottam egy pipányi valót, amit aztán elvépeltem ami be is ütött rendesen, de f?képp agyilag ( a vaporizálás miatt ugyolvastam ). Azóta napi gázcsere alkalmával megvizsgálva meg szébaszirgálva ( ne ragadjanak egymásba a bugák ) felt?nt, hogy elég puhák lettek a gubók, ami sajnos arra enged következtetni, hogy nég nem voltak rendesen kiszáradva, így 3 nap bef?ttesezés után kiterítettem ?ket a sátor aljára egy szétszaggatott kukászsákra száradni ?ket még egy napot.
24 órával kés?bb már lényegesen jobb volt a bugák állaga mint el?tte, mondjuk érdekesség, hogy az el?z?vel ellentétben fimo, szivacsos tapintású olyan mintha valai réti gaz lenne, illatra brutál tömény f?szag meg ilyen édeskés nemtudommilyen gyümölcsillat ( fingom sincs milyen ). A további szárítás egyúttal a száraz sújt is csökkentette, amo így nagyjából ( nem mértem le ) olyan 130 körülire redukálódik ( +10 amit elvitt a rohadás ),
Na ??r napnyi érlelés után ez egyik kisebb csúcs hegyib?l tömtem egy pipát ( mármint rendeset és nem vape-et ), ugyanúgy lasabban üt be mint el?tte, viszont a korrekt szárítás-érlelés irdatlanul megnövelte a bugák potenciálját ( ami még valószínüleg fokozódni fog a genetikailag lehetséges felsp korlátig - gondolom - ) kibaszottul beállított. Full testi hatás, de nem kócslok vagy zsibbadás hanem full energetizál, meg kábé minden faszságon fél órát röhögtet.
Vizuálisan meg full cs?látás a perifériákon mozaik szer?en rétegz?dve. Hallásra, full víszhangzik minden mintha egy földalatti tágas csarnokban ülnél. Fizikailag meg némileg érz?dik ilyen sújtalanság szer? leginkább levitációra hasonlító energetikus állapot.
Atom elkészített, amit kint termesztettem ebb?l az nagy lófasz picsafüst volt ehhez képest ( azt túl korán vágtam le, kezd? féreg koromban ) viszont a gondolkodásmód az megfelel a korábbi - akkor se szar - effekthez, elszáltt transzdimenzionális gondolkodás helyett hétköznapi dolgokon jár az agyad csak a szokásostól eltér? nyakatekert többszálon futó megdrekben - durva -.
Amúgy a reklámnak megfelel?en, egy indika ami úgy üt be mint egy sativa, kábé ahhoz tunám hasonlítani, mintha az ember egész teste egy hatalmas elektronoktól cikázó agy lenne amit éppen egy süt?ben pirítanak meg közbe be vagy fájalomcsillapítózva/nyugtatózva mint egy cirkuszi elefánt.

Démonok egyenlére még nem ugrálnak a falból, de lehet az érelelés során majd azis kialakul. ( bár elgutóbb láttam a szemem sarkából a szék melletti falon egy ilyen lassan novekv? szúrós fénypontot növekedni, de amikor odanéztem el?tn, azóta se táttam hasonlót, viszont kint a terasz el?tti bokorból olyan hangokat flesseltem , mintha egy ló zabálna benne meg közbe fújtat, az elég para volt )

:skiiing:

[youtubeif]3b8zuZrRfUE[/youtubeif]
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
pumpkin.gif
pumpkin.gif


[youtubeif]uDTTnXfsMus[/youtubeif]

itt van EC intervallum kb ezen
floracoco_0-1-1024x726.jpg
 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
Zsír, viszont az érdekelne, hogy miért van az, hogy preflóveringre 1.8-2 míg flóveringben meg 1.4-2.2 EC-t javasol, mit?l alacsonyabb virágoztatáskor az ajánlott EC alsó határa( 1.4 ) mint az azt megel?z? életciklusban ?
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top