What's new

2@22 Out

f2obsession

Active member
Ezt a sokat szívok technikát én is alkalmazom, azé kérdeztem mer hogy 8 éve nem szívtam hasist (akkor is hollandiáig kellett menjek), azóta csak fényképen láttam… 😞
Ha egy nagyobb adag trimmelése után lemorzsolgatod a kezedről a rátapadt gyantát (feltéve ha nem kesztyűben csinálod), kapsz 1-2 pici galacsint. 2-3 növény learatásából nálam kijön egy csokis cigi, és az így kapott haska jobb volt, mint bármelyik amit a feketepiacon kaptam (igaz én se sokszor jutottam hozzá pénzért).

Amúgy meg fene tudja, pontosan ki mit ért "old szkúl Hash íz" alatt. A 90-es években mifelénk a Skunk meg a WW volt a sláger, vélhetően ezek sallangjából készültek a csokik (meg mondjuk klasszikus aroma vonatkozásában is a skunk-ot szokták emlegetni). Bár amit én a feketepiacon vettem, az szerintem vadkenderből, vagy fattyakból lehetett, mert mindig gyengébbnek bizonyult, mint az aktuálisan elérhetű piaci fű. Bezzeg a manikűrözés után kézről lesodort gyantából megtekertem 1-2 gyufafejnyit, mindjárt nem volt hiányérzet.

De létezik olyan strain is hogy "hashplant", talán az is megérne egy próbát.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Beindultak a bevirágzott klónok
Az auto amnesia jól megnyúlt melette meg egy auto ultimate hát nah :D
IMG_20220712_185508.jpg
IMG_20220712_185423.jpg
IMG_20220712_185406.jpg

Ezt meg megint elcsíptem:
IMG_20220712_185320.jpg
 

f2obsession

Active member
Guszta az a kis csendélet a csalánon. De a kenderek alsó levelein is mintha atkák vagy valami tetvek buliztak volna. Lehet, a virágzás előtt kéne még ott valami drasztikus permetezést csinálni. Most még legyorsulják a kenderek a kártevőt, de ha ugyanez virágzás közben éri őket abbú baj lesz.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Hétvégén támadok mospilannal deres felől azt ha bevettem a várat, nyugatról még megszórom sampionnal
Kezdek kételkedni az amnézia auto mivoltában szerintem már virágoznia kéne egyidős az Ultimate el
 

Uzsidoboz

Well-known member
Hoztam ilyen siralmas képeket , ez az idei out vízhordás nélkül ilyen:D
Amnesiát valami letaposta , pogot megette , másik kendit úgyszintén
Magyarúl megint megszoptatott az őzike .
Jóhír a CC kolónia életben és egészségesen tör előre .
IMG_20220727_163643.jpg
IMG_20220727_163705.jpg
IMG_20220727_163729.jpg
IMG_20220727_163744.jpg
 

f2obsession

Active member
Kisebb csoda, ha locsolás nélkül egyáltalán vannak túlélők. Járok mostanában sokat a környéken olyan helyeken, ahol 3 méteres vadkenderek szoktak ilyenkor már tornyosulni, most elvétve látni pár fél méterest, azok is búsan lógatják a leveleiket ebben a szárazságban...
 

Uzsidoboz

Well-known member
Van 2 növény amit eddig észre sem vettem gondolom tavaly ról ami kihullott nem nagy szám de kivárom a végét csoda élnek sőt a kendin még lessz is valami
IMG_20220903_105828.jpg
IMG_20220903_105928.jpg
ezek a kendiből vannak tuti
Pog is virágzik ez is csoda hogy életben van
IMG_20220903_105855.jpg
Ez meg ha nem rohad le vagy zabálja meg valami még lehet belőle karika
IMG_20220903_110115.jpg
IMG_20220903_110028.jpg
 

Attachments

  • IMG_20220903_110010.jpg
    IMG_20220903_110010.jpg
    5.4 MB · Views: 97

Blekketekk

Active member
Skinning felénk a kukoricásokat már augusztus elején beszéntották mindenfele. Eddig sem tartottam jó ötletnek kukoricásba ültetni, az egész ország ki volt szikkadva ezen a nyáron.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Az fasza itt most kezdik , attól függetlenül hogy 3x kapott tőlem vizet meg megették eltaposták nézd meg a pogot nem adta fel :D
Jövőre majd jobb lessz ha nem akkor se adom fel szeretem a hasht bár ezekből sok nem lessz feltéve ha magosodtak ha nem annak csak örülni kell
 

Blekketekk

Active member
A magosodásról csak annyit, hogy nekem amiket eddig szüreteltem ezen a nyáron, közel nem lettek olyan magosak mint az elmúlt szezonban (most 2-3 mag gubicsonként). Érezhetően kevesebb a vadkender. A virágaid meg nagyon azt akarják hogy elszívd őket, elnyűhetetlenek! 😃✌️
 

Uzsidoboz

Well-known member
Crystal Candy leszedve , még maradhatott volna de az előrejelzések szerint még 1hét eső aztán ahol a kukac utat tört magának ott rothadásnak indult a a buga .
Még a POG ot fent hagytam neki még kell vagy 2hét minimum meglátjuk.
Köszönöm mindenkinek aki követte naplóm jövőre ugyanitt mindenkinek sikeres szüretet csumi.
IMG_20220930_052524.jpg
 

Blekketekk

Active member
Crystal Candy leszedve , még maradhatott volna de az előrejelzések szerint még 1hét eső aztán ahol a kukac utat tört magának ott rothadásnak indult a a buga .
Még a POG ot fent hagytam neki még kell vagy 2hét minimum meglátjuk.
Köszönöm mindenkinek aki követte naplóm jövőre ugyanitt mindenkinek sikeres szüretet csumi. View attachment 18763022
Az idei szikkadt nyarunkhoz képest minden kinti gubicsnak örülni kell. Úgy látom ez strain téged egy életen keresztül kísérni fog. Fogyaszd egésséggel! ✌️
 

Latest posts

Latest posts

Top