What's new

Ezt szívtam ma/most

bat939

Active member
Kinyitottam az egyik üveg trimlevelet és találtam egy cigirevalót. Egy évig érlelődött a sötétben. Gyorsan papírba is tekertem, ne fázzon :bow:
 

Attachments

  • photo2037928.jpg
    photo2037928.jpg
    95.5 KB · Views: 63

Széklet Nagyúr

Active member
Ma ez előérlelés befejztével betusztkoltam a bovedákat a vederbe, aztán majd kecskét ölök a helyi jószelemnek, hogy tartsa távol penész papát a CUCCtól.
Hozzátaszem elég tetszetőssen megfrosztosodott a zőld, illetve a korábban tapasztalt enyhén dohos kávészag mellé betársult ilyen szúrós pörkölt szag ( vagy inkább illat ).
A penészesedési ügy óta nem találtam további jelét ebolának, legfeljebb egy fentmaradt trimlevélen volt egy négyzetmiliméteres folt, amit leszedtem és kibasztam.

Meg tegnap kerstem munkavédelmi szemüveget a pincében, amit szokás szerint nem találtam meg helyette viszont találtam olyan dolgokat amikre meg legutóbb lett volna szükségem ( többek között egy egy éve eltűnt dugó-húzó - azóta késsel nyitottam a bort - )meg egy félig teli cigispapírt, aminek köszönhetően most így a tényleges érlelés megkezdését meggüneplendő, a teljeskörű élményt nyójtó módját választom a tesztelésnek és tekerek egy cigit ( pipa se üt annyira a vép meg egésszen máshogy üt be de dzsoitot az se üti )

Elég rendesen bezsibbasztott, az arcom konkrétan átment egy bőrlebenybe fizikailag erőlködnöm kell hogy nyitva tartsam a szemeimet, közben meg zsibbad az egész pofám , kb szerintem oda-vissza üti a gyógyszerári fájdalomcsillapítókat.

Click image for larger version  Name:	IMG_1158.JPG Views:	0 Size:	60.7 KB ID:	17838476


A képpel próbáltam ilyen hiradós propaganda kép flesst megvalósítani, mint amikor a nyomozók mutogatják a gandzsát a kamerának colombó sztáljba.
Magáról a rakétáról nem csináltam képet, ezek igazából a ninjába megvlósytott füstölés után készültek, gondoltam elég cigány dolog lenne ha nem mellékelnék semmit.

Click image for larger version  Name:	IMG_1159.JPG Views:	0 Size:	66.2 KB ID:	17838477


Ez talán a legtetszetősebb vizuális élményt nyújtó, legtömöröebb és legszárazabb fű amit eddig tenyésztettem, a fénykép készéteskor meg a ledképernyőn a bal-fent belógó PS4 kontorllert először valaki hübejkujjának néztem vagy egy fél óra bambulás után ( valóságban kb fél perc lehetett ) feljebb emeltem a kamerát és kábé full olyan felssem volt a kontrollerre mintha az valakinek a keze lenne, kb mintho ott támaszkodna valaki,kb olyan volt a szitu amitöl, aki még nem látott cifra dolgokat beállva, az lehet ott kitér a hitéből, csak hogy békén haggyja az ördög.

Meg ittragadtam a zónában, kibaszott hideg van, fúj ez a kurva szél meg folyamatosan szitál ilyen szar, itt vagyok a kibaszott semmi közepén lerobbant szarkupacok között, emellett nincs nálam semmi meg néha rámhörögnek a bokrok is, szóval eléggé előnytelen a szituáció emellett meg az az egy-két embernek nevezhető létforma akivel eddig szociális kapcsolatot voltam képes teremnteni itt a volt szovietúnió romjain döglődő senkiföldjén, mind önérdekű paraziták . ( ez alapján az alábbi muzsika a magyar mindennapok aláfestő zenéje is lehetne )

 
Last edited:

bat939

Active member
Ezt sikerült szerezni. Hosszú idő után, újra füvezhetek. A cigiről nem csináltam képet, mert úgy is perfecto, így nincs értelme mutogatni ;)
 

Attachments

  • photo2049664.jpg
    photo2049664.jpg
    91.6 KB · Views: 68

bat939

Active member
Ki se kellett csomagolnom, már az illatán éreztem:D leszedte a pali, aztán nesze, vigyétek
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
Annyibol jo hogy legalabb tele van thcval nem kezdett el csokkenni ha csak nem meleggel piritotta ropogosra xD
 

bat939

Active member
Kicsit túlvállaltam magam és csináltam belőle egy 27es szligit. Nem kellett volna ennyi idő után ilyen sok, de az élet nem játék és mese. Elszittam.:D Sajnos az a fajta fű amitől megmozdulni sincs kedved. Kéne még érlelni vagy 2 hetet, hogy jobb illata legyen,de nem tudom menni fog-e
 

bat939

Active member
Ezért nem eszem meg napok óta azt a kövér epret, hogy tudjak nektek képet csinálni basszameg:D
 

Attachments

  • photo2052303.jpg
    photo2052303.jpg
    63.9 KB · Views: 65

bat939

Active member
Senki? Akkor megint én jövök.. :(

Leszedtem egy kisebb ágat, az egyik csúcsról és szépen betekertem 26ot belőle. Igaz, hogy csak két napot száradt, mialatt 4,56-ból lett, 1,48, de így is elég kellemes hatása van. Leginkább fejben érzem, hogy éppen felszállni készülök és a mozgásban egyáltalán nem akadályoz. Kezelhető, ami kifejezetten tetszik. Nem igazán szeretem a zombi üzemmódot. Nyilván adok még a növénynek időt, amennyi csak kell, de nem szeretnék úgy járni, mint a tavalyi Colorado Cookies-a, hogy addig vártam, amíg túlérett lett. Hasonlít a két növény, tekintve, hogy mindkettő ugyan olyan szellős virágot hoz, korábban állnak virágzásba és közömbös számukra a penész. Nyárra jó választás.
Szóval, kellemes cigi időt mindenkinek! :kos:
Ja igen, az egyik rendes, a másik sima cigi.
 

Attachments

  • photo2053838.jpg
    photo2053838.jpg
    93.4 KB · Views: 71
Last edited:

bat939

Active member
És legalább fasza narancsos az íze is?

Nem merném azt mondani, hogy narancsos, de nagyon kellemes illata, füstje van már most. Hasonló hozzá a daiquiri lime hatásban, a füstje valamivel simább. Mindkettő erős sativa hatást biztosít.:whee: a Blackberry Kush lett a legfinomabb, bár valamivel gyengébb és bánatomra kevésbé stimulálja az agyat.
Majd a napló végén írok részletesebben, miután érlelődtek. Három részletben szüretelek. Mindnek hagytam az alján, de a második Daiquiri elég lassú, így csak pár bugát szedtem a tetejéről.. Születésétől kezdve kis csúnya volt.
A fotoperiodikus Orange Budot szeretném kóstolni. Szerzek egy sátrat a gecibe
​​​​​
 

what_can_there

Well-known member
Ezt szivtam mult heten:
 

Attachments

  • photo2058580.jpg
    photo2058580.jpg
    81.2 KB · Views: 74
  • photo2058582.jpg
    photo2058582.jpg
    86 KB · Views: 70
  • photo2058583.jpg
    photo2058583.jpg
    84.7 KB · Views: 60
  • photo2058585.jpg
    photo2058585.jpg
    80.5 KB · Views: 67

Uzsidoboz

Well-known member
És akkor még aztat mondja az asszony hogy sokat szívok. :D Hát lófa*** azottan 4 tányér kérem!
​​​​​​
 

Latest posts

Latest posts

Top