What's new

Special queen & jack herer first kör (led)

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
há mér milyenre? minden nap adhatod
mi égetné meg ? lávával permetezel ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
akkor lehet káros, ha túl erösre/savasra/lúgosra kevered, ha minden optimális semmi baja nem lehet, csak hasznára válik.
 

Grinko

Active member
Hly!! Mai nappal kapcsotam 12/12 oket!!!Nagyon kivancsi vagyok,hogy mekkorat fognak nyulni!!
Ma meg lekotogetem amit lehet aztan had szoljon!
Kapja meg a Mg,Ca permetet naponta meg becsatlakozott melle a Jack mert rajta is lajtosabba jelentkezett a hiany!!
 

Grinko

Active member
47.nap

Udv! Hetfotol atraktam 12/12be oket, elkezdtek nyulogatni:) Egyik ventivel mar rajuk alitottam ugy ahogy, de meg nem dobta ki az ?jbiem' hogyan szerelejem fel faszan az oldalara,hogy ne zorogjon..
Parasitot kikapacsoltam igy most bent stabil 40RH 21-24fok!!
Mg es a Ca hianyom mintha nem akarna javulni ugyveszem eszre 7. napja kapja felvaltva a permetet 6.4PH!
Parat kerdeznek ha er!??
1.Az also leveleket amik mar takarasban vannak a tobbitol azokat lecsiphetem?
2.Hany hajtast(lehet szarulfogalmaztam) erdemes hagyni hogy ne legyen majd a gubak tul surun?
3.Ugye volt az a tultapom 3hete kb azota permeten kivul nem kaptak semmit! Erdemes lenne mar a kovi locsinal keverni egyet taposat?
Koszontem elore is!!!

20201217_210521.jpg

20201217_210543.jpg

20201217_210743.jpg
 

Grinko

Active member
Hali!! Tul vagyunk az elso heten a janyokkal!De sajnos ez a hiany dolog nem akar megszuni nem vagom miert!!!?? Az van a dobozra irva hogy 10-20ml/l en 10ml kevertem keves lenne?
20201221_195542.jpg

20201221_195524.jpg

20201221_195515.jpg

Kellemes unnepeket!!!
 

.exe

Member
Én nem emelnék a tápon, ha normális dózist kap akkor nagy baja nem lesz a növényednek. Így is méregzöld és tipburn- ös a levél.
De várd meg a mesterek véleményét.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
amik árnyékolt levelek fel fogja zabálni ne tépkedjed, akkor szedd le ha leesik könnyen

ja és adjál nekik locsolva is enni veges tápot normál vagy 1.5 x adaggal
 

Latest posts

Latest posts

Top