What's new

Offtopic Thread

delavega

Member
Podpowie kto¶ jak wyczy¶ciæ ameliniowego�� grinderka? Oblepi³ siê tak ¿e ciê¿ko przekrêciæ.

Do czyszczenia r±k, no¿yczek, m³ynków i innych zalepionych obiektów polecam Ci chusteczki Ecolab Incides N. Je¶li trzymasz zamkniête to mog± d³ugo postaæ i naprawdê daj± radê. Czasem trzeba poszorowaæ ale wszystko zejdzie elegancko.
 

klint

Active member
Veteran
Ludziska robi³ juz kto¶ mo¿e RSO? zastanawiam siê czy 95% spirytus siê nada czy raczej zamówiæ isopropylowy alkohol? :)
 

Plantator

Well-known member
Veteran
Spirytus dobry tylko ze bedzie zielone to strasznie i niesmaczne. Aceton to samo. Butanowy ojelek lepszy tylko ze sie klei strasznie. Jest jeszcze taka sprawa ze jak odparowujesz w duzych temperaturach to ulatuja istotne zwiazki , jak terpenoidy i flawonoidy. Dlatego lepiej zrobic butan bo on odparuje w niskiej temperaturze i wiecej dobrego zostanie . pozdrawiam
 

klint

Active member
Veteran
Dziêki Plantator za info :) ogólnie to chce zakupiæ naczynie do gotowania ry¿u takie samo jak na filmiku u¿ywa pan Simpson z mo¿liwo¶ci± regulacji temp. No to wychodzi na to ze jednak lepiej isopropyl nabyæ :)
 
Last edited:

Bfc

Member
Siema
Też sie czaje od jakiegoś czasu na RSO, alkohol izopropylowy leży i czeka a zawsze gy jest okazja zrobić to jenak robie hasz.
Nie mam jednak nic ciekawego do odparowania alkoholu stąd pewnie pomysł zawsze zanika a kombinować sie nie chce.
Może zmotywujecie mnie do działania...
 

klint

Active member
Veteran
@Bfc proponuje w³a¶nie taki garnek do ry¿u zakupiæ u mnie jest za 20€ wiec my¶lê ¿e w Polszy tez bêdzie co¶ ko³o 80pln i juz bêdziesz mia³ na przysz³o¶æ :)
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Na pewnej stronce (PM) sa sionka KC po £5 za 5 regow. Ktos cos poleci od tego breedera? KC33? KC36?
 

ziben

Active member
Veteran
Siemandejro :D zbierał już ktoś z Was zibeny w tym sezonie? Przez ostatnie dwa tygodnie pogoda wręcz idealna na wysyp. Z tym, że w moich rejonach nie udało mi się na razie znaleźć choćby 1 szt :/ a mam taką chętkę na trip, że szok hehe.

pozdrówka :tiphat:
 

klint

Active member
Veteran
Siemanko @Ziben. Osobi¶cie w tym roku nie zbieralem ale wiem od znajomych z Polszy ze juz kilka tysiêcy siê suszy :) no ale du¿o od miejscówki zale¿y. Pozdrawiam :)
 

BReal

Active member
Heja all!

Chciałbym się Was spytać czy macie jakieś seedbanki które moglibyście polecić? Czy pojawiło się coś nowego godnego zaufania na rynku? Kiedyś korzystałem z http://cannabis.fr.pl/ ale obecnie mają chyba jakąś przerwę w dostawach.

Peace! :wave:
 

Bfc

Member
Ziben srogi wysyp dało, śmiało warto uderzać.
Czas mi nie pozwala na wyprawy jak do tej pory raz szybko obskoczyłem pole, jest co zbierać.
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
panie moderatorze por raz kolejny .niedziala ,thrend closed .takie cos sie pokazuje.
i jak cos zamykasz to napisz dlaczego.takze zeby bylo wiadomo oco chodzi


i tak ogolnie p.Moderatorze ,niestrasz pan mnie .bo zeby kogos zbanowac to trzeba miec powod dosc powazny.aja tylko chcem wiedziec co to sie stalo ze zamknoles temat ktory istnieje dosc lat ,juz przezyl dwoch moderatorow :)
i prosil bym bardzo zebys tutaj odpisal nie na profilu osobistym





----------------------------------------------------------------------------------------------------
jeden z userow mi napisal ze prawdopodobnie zamknoles temat bo miales jakas osobista wojne z M8 ze niby zaduzo bitow wrzucal :) jezeli masz do kogos pretensje to znim zalatwiaj ,tak se pomyslalem.
ogolnie jest tak ze sie powinno podawac motyw zamkniecia tematu.
ze mnie zbanujesz tego w bezposrednio nie ujeles ,ale dales mi do zrozumienia ze mozesz.......
 
Last edited:
A

ares420

Temat muzyczny nie jest zamknięty dla przeglądających posty ale niestety od wczoraj postów w nim nie da rady dodać w żaden sposób...

Wyświetla mi takie coś "Sorry! This thread is closed!"
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
panie moderatorze por raz kolejny .niedziala ,thrend closed .takie cos sie pokazuje.
i jak cos zamykasz to napisz dlaczego.takze zeby bylo wiadomo oco chodzi


i tak ogolnie p.Moderatorze ,niestrasz pan mnie .bo zeby kogos zbanowac to trzeba miec powod dosc powazny.aja tylko chcem wiedziec co to sie stalo ze zamknoles temat ktory istnieje dosc lat ,juz przezyl dwoch moderatorow :)
i prosil bym bardzo zebys tutaj odpisal nie na profilu osobistym

Stary wez zaczni czytac ze zrozumieniem co pisze i przestan ciagnac glupia szydere panie tomcostam !

Napisalem jasno ze ja niczego nie zamykalem !

... a ty mistrzu nie potrafisz zrozumiec tego zdania i cisniesz dalej jakies smieci o tym ze ja chce cie niby zbanowac ? gdzie ja cos takiego napisalem ? bo nie ma tego ani w profilu ani tym bardziej tego nie zobaczysz u siebie na PW - tak ze sie pytam gdzie i kiedy pisalem o jakims banie dla ciebie ?


zdanie 2 brzmialo mniej a wiecej tak ...abys zapytal najpierw kogos czy tej osobie tez temat nie dziala , a puzniej poinformowal mnie ze cos takiego ma miejsce , ponoc jestesmy tutaj sami dla siebie i przez to tworzymy to forum .

ZZ

p.s. a ja pieknie prosze o min kultury i wyrozumienie bo jestem tutaj by Wam pomagac i nie ma to znaczenia czy w momencie jak kasa w kopercie zniknela czy w chwili jak cos nie dziala na forum, podkresle fakt ze ostatnio ten temat byl moderowany przez Skip-a tyle widze tutaj .
Zalecam nastepnym razem poinformowac w uprzejmy sposob ze cos nie dziala ...
 
Top