What's new

Nucky's garden

Nucky_Johnson

Active member
Abyto szl#*#. Porosly mi w reflektor, w sufit, w filter z lewej. Pewnie bede topy podcinac, albo giac na potege, bo juz metrowki mi sie porobily z tych NZxSOG#33, albo i lepiej.

Pewnie od depilacji od dolu go tak wynioslo, az strach ogarnal jak zajrzalem.

Giac czy ciac?
 

kips0n

Member
Abyto szl#*#. Porosly mi w reflektor, w sufit, w filter z lewej. Pewnie bede topy podcinac, albo giac na potege, bo juz metrowki mi sie porobily z tych NZxSOG#33, albo i lepiej.

Pewnie od depilacji od dolu go tak wynioslo, az strach ogarnal jak zajrzalem.

Giac czy ciac?

próbuj gi±æ normalne, w razie co upierdol tylko wiatrakowych z do³u gdyby po nagiêciu siê jako¶ strasznie wybija³y i zas³ania³y topeczki
 

konopek

Member
ja to bym ³ama³ raczej a nie gi±³ :) Albo porób topping czy jak mu tam ^^

PS. Takie rzeczy to siê raczej przewiduje nastêpnym razem proszê pamiêtaæ o tym :)

Pozzdro
 

Nucky_Johnson

Active member
Sie przewiduje, ale ze az tak je uskrzydli to nie mylsalem. Troche podgialem i jeden topekbyl przypalony od reflektora to ucialem. Przynajmniej system zdal egzamin i do 10 dni spokojnie mozna robic urlop. Jeszcze na weg blumaty albo jakas automatyke zapodam to wogole beda bajki. Jutro walne kilka fotek.
 

Nucky_Johnson

Active member
Dzien 39

Dzien 39

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

Nucky_Johnson

Active member
sufit peka

sufit peka

i tu sprawy delikatnie sie wymknely, az zrobilem kilka fotek;D
picture.php
picture.php

tu sa mamuski: Amnesia, East Coast, Power Plant, Victory, 3 rozne New zealand X Sour OG, D's Jack, Kiling Filds, Purple Cheddar, TangeXspg, 3 czy 4 rozne Durgan Chitral, 2 rozne La Limonata, sssdh, Sweet Pink Grapefruit
I ze 20 malych w kubeczkach ktore juz powoli chca;D

zdobylem kilka nasion Chocolope X Grapefruit Diesel, ze starymi genami Chocolope. Choc ja bardziej szukam Grapefruita, ponoc kiedys ta pierwsza byla bardzo dobra.

Jak jakas mamuska wypada, sadze cos nowego i tak sie kreci. To ok 0,5 m2, a mozna sporo. Swieci teraz razem cos kolo 70, ale niedlugo nastapi przebudowa na 2x35w cdm. Mozliwosc wylaczenia polowy pozwala troche zaoszczedzic itp.

Pozdro
PS: wiem ze bajzel tworczy z najwzszej polki
 

Nucky_Johnson

Active member
A tu fotka z szafeczki 70W_Flo
Dane tech.:
70W Ph. Cdm-r par30 + Ph. balast
Wentylacja 425m3/h + PK Eco Line 360m3 chodzi od stycznia.
Wentylacja chodzi na 110V w dzien (prawdziwy dzien, nie Flo) i na 70V w nocy, zeby nie przeszkadzalo. W dzien od razu filtruje smrod papierosow itp w pokoju, a w nocy sam gro. Temperatury przy swietle od 23° na 110V do 26° na 70V miezone w polowie wysokosci.
Pojemnosc: 6x 3,5L / 30x 0,2L preweg

pozdro
PS: Dzieki za podpowiedz. Zrobie tescik i zobaczymy;D
 

Nucky_Johnson

Active member
siemanko
Na wegu zrobione porzadki, nowa folia polozona:

Nadal migruja mi te spider'y z flo na weg i z powrotem- toczy sie bitwa, a ja wymierzam cios w trasy komunikacyjne sk#*#*#+', raznem z bombardowaniem chemia. Musza sie kiedys poddac, straram sie kurde jak moge z dokladnoscia i zawsze skads tam wylaza.

Tu mamy 70W:
3x Sweet Pink Grapefruit
2x Purple Cheddar
2x Tora Bora
i jeden facet Durgan Chitral w srodku, co moze robic co chce;D
picture.php
 

Nucky_Johnson

Active member
Siemanko
Dobry wynik koncowy- stodwadziescia.
Nasionka fem tez sie udaly, po +/- 20 szt. kazdej:
NzxSoG#12 x Power Plant
NzxSoG#12 x Amnesia
NzxSoG#12 x ECSSSDH
NzxSoG#12 x NzxSoG#33, taki IBL
Wyszly piekne dojrzale, brazowe nasionka.

Kolejne krzyrzowki reg tez sie robia, poza tym kwitna juz pierwsze damy Durgan Chitral, a po nich wszystko po kolei;D
 

Nucky_Johnson

Active member
Jeszcze raz chcialem opisac D's Jack #3, bo ostatecznie jest jasne ze to pierwszy Elite Clone:
Wzrost: 8/10 raczej sredni, w granicach 60-80cm na SoG
Czas kwitniecia: ok 70 dni od przestawienia na 12/12
Nawozy: troche delikatna zanim zacznie kwitnac, potem nabiera sporego apetytu
Wiel. Zbiorow: 10/10
Smak(Fajka wod.)/ Zapach: 10/10, czysty haze, prawie jak mieta, albo jakas pasta dozebow
Dzialanie: 10/10 mocna sativa- mocny, czysty high bez psychoefektow, ale jednoczesnie malo meczacy
Wyglad: 10/10 To mi sie najbardziej podoba. Takich szpiczastych topow jeszcze nie widzialem
To po 34 dniach, troche niepozornie:
picture.php

A tu po 65 dniach:
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

Juz przesadzilem mamuske w troche wieksze buty, takze niedlugo bedzie biegac,hehe;D
 

kips0n

Member
super wygląda masz racje, i wszystko lecisz z klonów? i nie mów, że to tylko w tych kubeczkach takie krzuny rosną ;]
 

Nucky_Johnson

Active member
Pewnie ze z klonow. 35w + wentylator to nie duzo na utrzymanie matek. Szczerze to sie troche dziwie ile tu ludzi tylko z nasion leci. Mi z nasion 1 na 4 wychodzily ciekawe. A z klonami zawsze to samo.

Ej te kubeczki sa spoko. Jak na wegu juz troche podrosna to sa mocniejsze niz jak bym po ukorzenieniu od razu wsadzil w keramzyt, choc i to jest spoko. Duzo by gadac, a krotko mowiac, to sie sprawdza;D

A odn. Kramzytu chcialem sie jeszcze podzielic:
1. Im dluzej go uzywam tym lepiej bo stabilniejsze ph podloza sie robi i teraz mam zawsze pH 6 w zbiorniku i nic nie trzeba korygowac od zalewania. Raz juz slyszalem-' keramzyt jest jak jeans'y im starszy tym lepszy.
2. Ostatecznie uznaje rozwiazana zagadke ilosci zalewan:
Im wiecej tym lepiej, proporcjonalnie do rozwoju korzeni. Chodzi o dostarczanie swierzego tlenu do korzeni, przy kazdym zalewaniu, ale dopiero w pleni rozwinienty system korzeni jest w stanie profitowac od zalewania np 8 razy w 12 godzin. wtedy caly czas korzenie maja tlen i subst. odzywcze i dziala to jak swoisty booster.

tak nawiasem...
postaram sie jakos zrobic jakies fotki
 
Top