What's new

White Widdow XXL Automatic & Bubba Kush Automatic

norpel

New member
250Watt HPS 18/6
Canna professional soilmix
Plagron terra bloom
Δύο δέντρα
Το White Widdow XXL Automatic
έδωσε περίπου 35-40γρ.
Το Bubba Kush Auto έδωσε
περίπου 40-45 γρ.

Ακόμη είναι στην φάση curing...
Μόλις γίνει τεστ ντραιβ θα ενημερώσω.
Εις Υγείαν!
 

Attachments

  • bfast
    bfast
    105.6 KB · Views: 54
  • DSC_0129.jpg
    DSC_0129.jpg
    59.4 KB · Views: 42
  • DSC_0117.jpg
    DSC_0117.jpg
    64 KB · Views: 40
  • DSC_0116.jpg
    DSC_0116.jpg
    49.8 KB · Views: 40
  • DSC_0095.jpg
    DSC_0095.jpg
    61.4 KB · Views: 46
  • DSC_0097.jpg
    DSC_0097.jpg
    58.8 KB · Views: 42
  • DSC_0059.jpg
    DSC_0059.jpg
    101.8 KB · Views: 40
  • DSC_0009.jpg
    DSC_0009.jpg
    53 KB · Views: 37
  • DSC_0075.jpg
    DSC_0075.jpg
    64.7 KB · Views: 38

orfeas

Active member
Veteran
Ωραίες οι φωτό, αλλά τόσος κόπος για ~ 80 τζι και μάλιστα από δύο δέντρα...άκου δέντρα...
και τα δέντρα πως τα λέμε; :biggrin:
 

Papastroumf

Member
Ο Ορφεύς έχει δίκιο φίλιε,θα μπορούσες πολύ άνετα να βάλει το λιγότερο 1 ακόμα αυτόματο ή ακόμα καλύτερα ένα feminised που άμα το δούλευες σωστά θα έπιανες παραπάνω.
 

ironagxos

Member
!μεγαλο δικαιo o φιλος ορφεας,
και κατι ΓΕΝΙΚΟ ..,
,απορω με ποια λογικη μερικοι βαζοuν αφτοματα;;;
για μισο μηνα γρηγοροτερα...;;;
και επισεις δεν ξερω γιατι τα διαφημιζουν τοσο πολυ και τα προτεινουν σε αρχαριους σαν ξεκινιμα λογο ευκολιας...αφου ειναι πολυ ποιο ευαίσθητα και απαιτετικα σε ολα τους ...
γνωμη μου ειναι !!!..μιας δεν εχω καλλιεργησει ποτε auto γιατι δεν με ψινουν.....
αλλα απο φιλους που με εχουν κερασει με αρεσε αρκετα η μαστουρα τους,,,πολυ κοινωνικη....
 

isola

New member
Εχω 5 WW pyramid seeds auto, είμαι στην 4η εβδομάδα απο σπόρο, έχουν μεγαλώσει ικανοποιητικά αλλά δεν έχουν δείξει φύλο ακόμα, όπως το κόβω θα πάνε για 10+ εβδομάδες.
Μέχρι στιγμής δεν νομίζω ότι θα ξαναβάλω αυτόματα ξανά, με τους κλώνους τελειώνεις σε 8-9 εβδομάδες χαλαρά και δεν έχεις το άγχος μην σου βγουν αρσενικά.
Ακόμα το 20/7 της λάμπας έχει επιπλέον κόστος.
Για την εμπειρία όμως...οκ..καλά είναι
 
εγώ που είχα αυτόματα outdor σε δυόμιση μήνες από σπόρο τελείωσα και είχα μια χαρά αποτελέσματα .. και το επόμενο μου γκροου με αυτόματα θα είναι

τι εννοείς όταν λες "με τους κλώνους τελειώνεις σε 8-9 εβδομάδες"??
δλδ μεγάλα δέντρα φωτοπεριόδου που τελειώνουν όλο τον κύκλο τους σε μόνο 9 βδομάδες ?
 

orfeas

Active member
Veteran
Βασίλη, αυτό με τις βδομάδες αφορά το μέσα και μόνο...
και μη ξεχνάς ότι ο κλώνος έχει την ηλικία της μαμάς...

:tiphat:Ορφέας
 

isola

New member
vasilis13.12, sorry μόλις σε είδα.
Τελικά τα WW πήγαν σχεδόν 12 εβδομάδες, απόδοση πολύ καλή, πολύ ποιοτικά φυτά αν και μου έγιναν κάπως μεγάλα, ένα απο αυτά ήταν 170+, και τα υπόλοιπα κάτι πάνω απο μέτρο, μάλον η αυξημένη υγρασία που είχα τις πρώτες 45 μέρες το έκανε αυτό.
 

theia

Member
paidia ta automatakia ta bazeis gia ton mousto mexri na kopseis to megalo na exeis na tsimpas kai na pineis !! egw giayto ta exw pantos !! da3 gia automata kai 250ara hps 40 g kala einai !! to perisotero pou exw bgalei se auto einai 60g sini8os ola ta alla einai 40 30 g isa isa na s bgalei merikes bdomades na kaneis ipomoni na kopseis tin gunaika !!
 

ironagxos

Member
ετυχε να βαλω 2 royal draft απο αρχες ιουνιου σε μπαλκονατη φαση με ηλιο κατακεφαλα καμια 7-8 ωρες και μπορω να πω απογοητευτικα τελειος απο ποσοτητα..εδωσαν απο 10 γρ το καθενα....βεβαια ηταν σαν ενα μικρο λουλουδακι απαρατηρητο...
 

theia

Member
logiko....egw twra prin duo bdomades ekopsa autopmataki kai m ebgale 30-40 g !! akribos dn 3erw gt to epina apo mousto !!
 

Latest posts

Latest posts

Top