What's new

W.W Auto&W.W Auto Cbd

Uzsidoboz

Well-known member
Alakulunk hizogatunk tegnap kapott locsit ami megint 2.5 ec lett ugyhogy ma mivel van rája id?m meg megy neki a flöss legalább lessz mire használjam a Bloom tápot :D
picture.php
picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE......



a növény ÉLVE ÉRIK, ha má levágtad a gecibe, akkor a száritás utáni proczedura neve ÉRLELÉS.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Joúúúvana :D
Kell aza flöss neki vagyfelesleges még? Kb2 hete van hátra
Karácsonykor berakom a faalá:D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Mire gondolsz?
Edit:
Kivágtam a maradék cbd is 70.46g volt nedvesen szárak nélkül csak a gumók egy 10-15g lessz ez is szárazon
A maradék ww popcornokból meg a levelek szárak azt is megszárítom gyüjtögetem azt a végen csinálok az egészb?l normálisan egy sütit:D
Így fest most a Nénnye
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
Melyik utolsó??
AFoxtailes szörnyre gondolsz? Mert ? télleg borzalmasan néz ki :D
 
Last edited:

f2obsession

Active member
Melyik utolsó??
AFoxtailes szörnyre gondolsz? Mert ? télleg borzalmasan néz ki :D

Szerintem olyan, mint egy landrace sativa, és egy kisnövés? ruderalis hibridje. Gondolom ilyen fenó. Manik?rödés el?tt közvetlenül érdemes lehet egy lájtos cigit ell?ni, hogy mozogni még tudj, de idegeskedni már ne :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
nem, ez megesik autoflowerekkel, elindul normálisan virágozni aztán elfelejti, hogy mivan és revegel, ha olyan kedve van meg virágzik is, de egyiket se igazán


sok dologgal el lehet baszni, vagy eleve a növény hibája, sokan a rossz genetikát vádolják, pedig leginkább lófaszt se tudnak az autovirágzókról..


picture.php
 

Uzsidoboz

Well-known member
Akkor milegyen vele?
Belül valoban volt penészis kiisszedtem viszont az alsóbb részek pedig tocsognak a gyantától meg alsobb részek tömörebbek is meg megjelentek a borostyán trichomák is
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
há és én mit mondtam xD


milyen szaga van ? olyan erös retek és széna keverék?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
1. ha csak ez a korcsadék van kapcsold 12/12 be
2. semmit

3. kibaszod ahogy van és kezdesz normálisat nem ilyen cbds vadkenderes genyot, amit tudsz szedni a határba is
 

Uzsidoboz

Well-known member
Szerintem levágom róla azokat mertkb a paradicsomom nézett ki így mikor basztam kacsúni aztán ujj ház ujjeév ujjkocsma meg asszony xD
Ja ez nem cbds
 
Top