What's new

Special Queen #1 (RQS) / 400W led&hps / kókusz

kisgyerek

Member
400-as MH 50 cm ről pirít. A terv az, hogy várok az alsó hatásokkal, hogy feljebb dugják buksit, és úgy emelem majd lámpát. Meg lehet fim, vagy toppolom legfelső hajtást, ez végett is, hogy erősödjön alul a téma.

125 ös vents éjjel nappal megy, oszcilláló venti meg egy órából 15 percet, ez lámpa alatt, este csak kiszivó venti megy.

Szerintetek fasza ? Min javítsak, hogy jobb legyen a kert?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
csapvízbe hogyan, annak eleve 0.6 az EC-je minden másnap nyoomassad, aztán meglássuk.. ne keverd semmivel, ha permetezel mással is azt külön csináld ha mondjuk kálciumot is adsz nekik
 

kisgyerek

Member
csapvízbe hogyan, annak eleve 0.6 az EC-je minden másnap nyoomassad, aztán meglássuk.. ne keverd semmivel, ha permetezel mással is azt külön csináld ha mondjuk kálciumot is adsz nekik

Okas mester.

Felülről csak lazába ? Vagy alulról is kapjanak?

Ma megejtem d.u a kezelést.
 

kisgyerek

Member
Tegnap megvolt a magnéziumos permet.

Ilyenek jelenleg az állapotok.

IMG_20210917_172007.jpg
IMG_20210917_172016.jpg
IMG_20210917_172025.jpg
IMG_20210917_172033.jpg
IMG_20210917_172037.jpg
 

kisgyerek

Member
Jól néznek ki csajok.

Szerintetek, hogy tudnám maximalizálni hozamot?

Ha toppolom, meg fimelem őket feljönnek majd szerintetek oldalhajtások a top szintjére? Jó lenne ilyen scrog témát elérni, hogy egy szinten legyenek bugeszek, ne karácsonyfa forma legyen, ez működik? Vagy szerintem mi lenne a legoptimálisabb?
 

kisgyerek

Member
Meddig érdemes őket vegelni? 2L eknél gondolom a gyökér közeg határolja már lassan növekedést. 6L eknél számítok lassan , hogy beindul, mert kb egy szinten vannak kicsikkel, vagy emeljek lámpán, hogy huzzam őket kicsit?

50 cm re van lámpa, 1.5 / 6.2 vel kapják tápot. Emeljek?

Tápba hidrogén peroxidot rakjak, az miért is jó?

3 Litert tápot esznek am frissen keverve reggel. 150-250 körül kicsik 250-400 közötti nagyok.
 

kisgyerek

Member
Jó így adagolva amúgy a táp, vagy inkább kapjanak 2 naponta? Van, hogy napközben van pangóvíz tálcába.
 

kisgyerek

Member
Tegnap fimeltem az összes lányt. Ma kicsit ritkítok a leveleken, hogy az alsóbb hajtások jobban kapjanak fény ennit.
 

kisgyerek

Member
Megritkítottam a lányokat, bízva, hogy ez, meg a fim hatására lelassul a nyurgulás, zömökebb, bokrosabb formát kapok.
 

kisgyerek

Member
Jah meg kapta a napi locsolást, vízzel. Nem látok most hiánytünetet. Folytassam a magnézium-csapvizes permetet ettől függetlenül?
 
Top