What's new

PC box 2x Nirvana NL

Status
Not open for further replies.

Medicropper117

Active member
Látod, megérte várni. Következő kört már ezzel a piláccsal virágoztatod. Nem baszod el a locsolást meg a ph-t és egész szép bugáid lesznek. Ennél is szebbek mert micro boxban láttam/unk már sokkal, de sokkal szarabbat is.
 

DooLhof

Member
Nem baszod el a locsolást meg a ph-t és egész szép bugáid lesznek.
A ph nem volt elbaszva, csak a tiszta víz phja volt magas, a betápozotté már 6 fölött volt valamennyivel.

Akkor kéne aratnom, ha már ezek az új pistilik kicsit sötétednek/görbülnek?
Vagy inkább trichomákra hagyatkozzak?
 

grower's

Member
A ph nem volt elbaszva, csak a tiszta víz phja volt magas, a betápozotté már 6 fölött volt valamennyivel.

Akkor kéne aratnom, ha már ezek az új pistilik kicsit sötétednek/görbülnek?
Vagy inkább trichomákra hagyatkozzak?

A gyantamirigyeket nézd, az a mérvadó, ha már mind tejfehér néhány meg kezd barnulni akk már szedheted, de ha mind fehér sztem akk is simán szedhető:biggrin:
 

DooLhof

Member
Az egyik buga kezd nem túl szépen festeni, a levelei nagyon szárazak, kb letörnek érintésre, kezd a buga is ilyen sárga lenni:

A mellette lévő se túl szép...
Szerintetek mi lehet a baja? Érdemes lenne ezeket leszedni most? Nem lesznek egyre rosszabbak?
 

Medicropper117

Active member
Tippre az erős légmozgás okozza. Nálam is ilyenek a levelek ott, ahol telibe kapja a ventit. Gyakorlatilag (lesarkitva)a légmozgás serkentette párologtatás olyan mértékű volt h azt már a levél nem bírta és csontra száradt. Vagy leszeded vagy fent hagyod. En mar kb leszarom. Ami letörik azt szedd ki de én nem vagdosnám már ebben a szakaszban. Túl mélyen a buga alatt lenne a seb ha jo helyen vagod ki amit en nem kockaztatnék
 

DooLhof

Member
Az mennyire normális, hogy ha közel hajolok a bugákhoz akkor ilyen zöld növény illat érződik, nem pedig ilyen tömény fű szag?
Viszont ha 1 napig nincs szellőztetés, akkor betelíti a lakást a fű szag...
 

ochocinco

New member
Jah,sokszor elveszti a növény azt az igazi spanli szagát még szárítás után is,de majd ha kisollóval elkezden szétszedni,hogy tekerj egy jó cigit,előjön az:)
 

DooLhof

Member
Flo 97. nap (14. hét)

Tegnap tiszta vizet kaptak, jövő hét elején-közepén nyisznyisz.
Jött egy nagyító, úgy látom a trichomák nem olyan átlátszóak, egy pár meg már barnás. Jövő hétig még remélem sötétednek kicsit.


Pár nagyfelbontású kép:
http://kepfeltoltes.hu/view/160531/2016-05-31_18.21.16_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/160531/2016-05-31_18.22.47_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/160531/2016-05-31_18.23.04_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/160531/2016-05-31_18.23.14_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

iwantmorebuds

Active member
:(
Enis koran szedtem az elsot, a kovetkezot teis tovabb hagyod.
Tul sok a feher pisztil meg boven dagad :)
De szavakkal ugyse lehet meggyozni senkit, engem se lehetett.
 

Medicropper117

Active member
Nem lesz az rossz. Volna még mit érnie de azert van egy hatar amit ezt erdemes fent tartani. Gyakorlatilag ha ezzel a fénnyel vagy nagyobbal kezdi a köv. viragzast behozhatja az itt elvesztegetett par grammot. Es az leviragzik rendesen. Vagy ledben gondolkodhatnal pl. Mikro boxba led való;)
Ne felejtsd el gubacs h minel több a fény annal többet rak magára. Itt már csoda nem fog történni. Legalabbis nem ezekkel a levelekkel
 

DooLhof

Member
Ti szoktatok csinálni olyan flusht, hogy sok vizet átöntötök egyszerre a növények földjén? Vagy elég annyi, hogy csak tiszta vizet kapnak 1 hétig a megszokott, eddigi locsolási módszerrel?
 

GK_420

Active member
Ti szoktatok csinálni olyan flusht, hogy sok vizet átöntötök egyszerre a növények földjén? Vagy elég annyi, hogy csak tiszta vizet kapnak 1 hétig a megszokott, eddigi locsolási módszerrel?
Hát az a flush a sok vízzel átmosás.
 

Groccc

New member
Szerintem kiraly lett, tenyleg meg kell huzni a hatart, de meg erett is volna. Ha be tudnak ide suriteni egy 150hps-cooltube-al, csodas dolgokat tudnal muvelni, jelentos idomegtakaritassal :)
Majd egy smokereportot kerunk! ;)
 

Medicropper117

Active member
Azt nem értem minek a sima víz!? Mitől lesz jobb ha nem adsz nekik tápanyagot?
Az ízén NEM fogod érezni ha végig tápozol. Ha így volna akkor a gyorsszárított motyó (hidró esetében méginkább) szívhatatlan volna....de csak mondom, nem az. Ha megfelelően tápoztál eddig akkor nem az az 1 hét fog beleszólni a végtermék ízébe.
 
S

ShivaDiva

Akkor a szakertok,magcegek miert ajanljak a flusht? Hasrautessel dontottek el vagy mi? :D
 
Status
Not open for further replies.
Top