What's new

Pafkan's 2014 Outdoor - Подготовка и Дневник!!

Pafkan

New member
Вече не го ползвам. Експериментирах с пръскането и не пречи, не забелязах и голяма разлика. Пръсках първо с 1 мл/0.5л после с 20мл/1л.
 

_Ina_

Active member
Veteran
е с 1мл на половин литър трудно нещо ще се усети:)това е домашен тор,аз го давам 3 към 1 даже 2 към 1 за пръскане,а за поливане дори 1 към 1 с вода.първо се пробва най-разреденото,но по малко от 3 към 1 няма и да се види ефекта.
А кое от тях цъфна?аз цъфтя едно от тези модели на 12/12 в 6 литра вътре за да го видя и досега хубаво се представя,доста дебеличко и гъсто е за размерчето на което го цъфнах.
 

richl

New member
В 8-ма седмица , напръсках ги с коприва 1 литър и 1 литър вода ПХ 5,3 ЕС ... не знам! Но Станаха Уникални! С едни големи наситено зелено до лилави широко отворени листа! Харесва ми много, въпреки Зловещата Миризма! Мисля да го ползвам концентрата 2-3 пъти поне преди цъфтеж. Понеже ползвам плагрон имат препарат за пръскане на кросспрей /пфит-амин/. Та напръсках ги и с него в последствие, е нищо общо ... листата са си както по принцип зелени не толкова разперени дори леко прибрани. База на сравнение може би 10-15 дни!
 
Top