What's new

new led panel

Vassilis3

Member
αυτά πρώτη φορά τα βλέπω. είμαι βασικά να παίρνω ανάμεσα στα 2 που έγραψα..αλλά δεν ξέρω τι να προτιμήσω. 4 helios ή 1 cultilite 450w.
 

Vassilis3

Member
μάλλον πάμε για 4 αστήρ και βλέπουμε...το κόστος είναι μπόλικο..ελπίζω να είναι κ μπόλικο το αποτέλεσμα από σεπτέβρη...
 

Vassilis3

Member
Τίποτα είμαστε ακόμη σε αναμονή.ίσως φταίνε και τα capital controls δεν ξέρω...
 

Vassilis3

Member
Τίποτα :) ξέρει κανείς παραπάνω απί του θέματος? τι γίνεται δηλαδη με τα helios και πότε μπορει να είναι έτοιμα δεδομένου της κατάστασης στην ελλάδα με τις τράπεζες κτλ?
 
Last edited:

Provolone

New member
Γιατι δεν τους ρωτας;
Απ οτι ξερω το προβλημα ηταν τα capital controls κ η τραπεζα που δεν περναγε το εμβασμα για εισαγωγες. Ακουσα οτι αλλαξανε τραπεζα κ το θεμα λυθηκε ομως.
 

Vassilis3

Member
τους ρώτησα και έτσι μου είπαν.τώρα περιμένουμε σε λίγες μέρες να ξανα βγούν. απλά δεν ξέρουμε το πότε ακριβώς ελπίζοντας να είναι σύντομα..
 

Vassilis3

Member
Ναι ναι! Εδω και 2 μέρες είναι στα χέρια μου..όλα ωραία και φαίνεται ότι θα κάνουν τη δουλειά τους.ψάχνω να βρω σπόρια και είμαι έτοιμος για καλλιέργεια!
 

Zabou

New member
Προτείνω τα Helios ανεπιφύλακτα Vassilis. Μπορεί το κόστος να είναι μεγάλο όπως λες αλλά τα αποτελέσματα θα σε ανταμείψουν κατάλληλα . Να περιμένεις σίγουρα 1g/w αν και δεν ξέρω τι χώρο έχεις. Κρίμα που έχω το grow report μου σε άλλο Site και δεν ξέρω αν μπορώ εδώ να ποστάρω το λινκ. Καλή συνέχεια
 

weedolada

Member
Προτείνω τα Helios ανεπιφύλακτα Vassilis. Μπορεί το κόστος να είναι μεγάλο όπως λες αλλά τα αποτελέσματα θα σε ανταμείψουν κατάλληλα . Να περιμένεις σίγουρα 1g/w αν και δεν ξέρω τι χώρο έχεις. Κρίμα που έχω το grow report μου σε άλλο Site και δεν ξέρω αν μπορώ εδώ να ποστάρω το λινκ. Καλή συνέχεια
Αυτό το 1gr/w,δεν είναι περιττό να πεις,ότι χρειάζεσαι εμπειρία να το βγάλεις και δε βγαίνει έτσι εύκολα από πρωτάρη.
 

locoezon

Member
Αυτό το 1gr/w,δεν είναι περιττό να πεις,ότι χρειάζεσαι εμπειρία να το βγάλεις και δε βγαίνει έτσι εύκολα από πρωτάρη.

παλιος καλος Weedolada/Picolada! :laughing::tiphat:
 
Top