What's new

Moje skromné letní snažení

Mightyka

Well-known member
Veteran
Jo jo jedno brčko, je to dobrý, ale chce to ještě odležet. Každopádně zatim mi nejlepší připadala ta 6.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Zatmivanej mrzacek Pure Kush. Prepnul jsem cerstve zakorenenej klon. Bohuzel v tu dobu bylo strasny vedro a teplota v kvetinaci byla asi pres prilis, takze se to ani moc nevytahlo.

Foto 30. den kvetu.
picture.php



Kupodivu mi i přes svoje stáří nepříjde ani tak moc choulostivej. Dokonce i udrží váhu květu při nejmenšim do toho 30. dne.
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
zdarec, pohuluju tedka tu cherry dosidos a chuťově to je top. třešňové og z light depu. efekt je v pořádku, ale pokulhává za tím co znám, vubec to nemá ten soaring efekt jako ogk. zajímalo by mě jestli ty samotné dosidos to mají, někdo říká, že to je výraznější i než forum cut.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Fakt ti to chutná jo? Je to hodně výrazný, ale že by to byl můj šálek kávy, to teda ne. To klasickej "Forum" nebo Mutant, to je moje, tohle mi uplně nesedlo. Třeba je to v lightdepu lepší...



Jinak tady je Face Off OG a PK mrzácký klony přepnutý skoro hned na květ. Začal jsem zatmívat 16.7. a skončil cca 20.8. Je vidět, že by chtěly ještě alespon do konce toho srpna dotmívat. Face off skončil o hodně líp, PK asi neměl rád ty noční poklesy teplot. V in je to jiná :D. Seknuto 21.9. Každopádně PK poměr kalich/list a výnos je dost dobrej.


Face Off OG

picture.php



picture.php



Pure Kush
První foto cca tejden před kosou - central. Bohužel psiska zlomili centrál, takže jen boční. Svináci sou v pubertě a strašně výtržničej. Dnes jsem načapal 40kg čubu na střeše mojeho "novýho" auta...


picture.php



picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no tak hodnotím sílu chuti i aftertaste a to je top. výrazné třešně. že bych to měl ale rád to ne :D hehe v light depu je to určitě lepší.. ale nuda pro mě. měl byhc dostat dosidos semena, která sou lepší než forum nebo thin mints jak sem byl informován od amíků, tak těm cookies dám eště šanci ale naposled :D radši si dám čoko hejz nebo modrý dýzl. zdarec.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Tak já tam třešen vůbec necejtim. To by mě sakra zajmalo.

Dosidos asi můžou bejt lepší než ostatní cookies (taky jsem to slyšel), ale to je dost o náhodě a selekci. Pochybuju, že jen tak tam budou padat lepší phena...

Já ty Cookies mám fakt rád, brzo ale bude vyšší skřín, tak bude místo i na ty Haze srandy :).
 

jasse

New member
Čau Mightyko,
podle čeho si vyhodnotil, že [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Face Off OG a PK potřebovaly zatmívat ještě do konce srpna?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Díky.
[/FONT]
 

psalm69

Active member
zdravim zrovna jedu cherry pie x dosidos x tangie ,kamos dovezl seminka z ameriky udelal selekci a dal mi jednoho prcka ,rikal ze byla tak super ze ju celou vyhulil a nic mi nenechal na zkouzku .tak to odjedu udelam fotky a podelim se o iformace.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ahoj,
je to vidět hlavně na tom Face off, že se mu pomalu začaly tvořit nový listy jakoby tam byla snaha o reveg, což pak zas přestalo, jak se prodloužila noc. Plus to, ale taky může bejt způsobený poměrně blízkym veřejnym osvětlenim...
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Malej report z Kalifonie.
Nedávno jsem se byl podívat v "zemi ganje zaslíbené". Původně jsem chtěl propašovat nějaký klony, ale časem jsem si to rozmyslel, jelikož se mi v práce naskytla nabídka spolupráce s amíkama a v žádnym případě jsem nechtěl riskovat zákaz vstupu do země a podobný srandy, jelikož žádná větev mi za to nestojí. Takže jsem zrušil i všechna setkání včetně prohlídek pěstíren atd. Nepřišlo mi to fer k ostatním co se mnou jeli, tahat je sebou, když je to nezajmalo...

Pujčil jsem si tam auto a celej vejlet byl dost punk. V autě jsme i spali mimo kempy. Vše v naprostý pohodě. Nepříjemný bylo, že si člověk nemohl dát pivka a pořádně vyhulit večír, jelikož vždy hrozilo, že přijedou fízlové a z danýho místa tě vyhoděj. Nestalo se tak ani jednou.

Amíci byli hodně v pohodě, jediný co mě fakt sralo, že vše je naprosto úžasný, skvělý, prostě paradise bro :D . Taková neupřímná přetvářka, my jsme pravej opak.


Příroda hodně pecka! Cestuju po celý zemi hlavně do hor, tak jsem si už myslel, že mě nemůže nic překvapit, ale Yosemite mě přesvědčil o uplnym opaku. Skvělej bizar, dost to předčilo moje očekávání. I trek v Yosemitu byl parádní, žádný lidi (co je dál než půl kiláku od parkoviště, tak tam už amíka nepotkáš). Všechno dost na volno, člověk se mohl utábořit kde chtěl, dost pecka! Bohužel jsem neviděl ani medvěda, ani pumu. Jedinýho suchozemskýho predátora, co jsem viděl, tak to byl kojot. Na druhou stranu mořskejch savců jsem viděl hafo, mořský vidry, lachtany, tuleně, rypouše i keporkaky.


Nicméně to co vás asi bude zajímat je místní tráva. Upřímně to byla strašná bída. V ganja shopech na 90% jen kříženci clone only odrůd. Za 3,5g chtěli 70 dolarů v průměru. Objel jsme toho docela dost a nakonec si vybral Gelato, Cookies and Cream a pak nějakej OG sour hybrid od Karmy. Gelato docela ok, žádnej zázrak, ale šlo to. Naopak Cookie and Cream příšerný. Ano fungovalo to, i to vypadalo hodně slušně, ale v podstatě žádná vůně a žádná chut! Dál jsme tam s jednim místnákem kouřil Dosidos, no uplně k zahození to nebylo, ale rozhodně bych si z toho na prdel nesedl. Dál jsem tam měl homegrown Hindukush, o tom radši ani mluvit nebudu. Když porovnám ty jejich Cookie záležitosti s našim Mutant Cookie phenem, tak tyhle komerční produkty tomu nesahaj ani po kotníky. Když si čuchnu k mutantovy, tak mi přejede mráz po zádech a nemůžu to přestat očuchávat. Plus to chutná stejně jak to voní. Tyhle jejich věci bych nikdy nerdžel! Určitě v tom hrálo roli, to že je to pěstovaný pro prachy bez lásky. Věřim, že kdyby to vypěstoval někdo pořádně, tak by to mohlo bejt lepší.
Jediný co bylo zajmavý, že v těch obchodech byl věkovej průměr cca 45 let a to tam šedesátiletejch bylo asi nejvíc. To jsem nečekal.

Když nad tim tak přemejšlim, tak nejlepší trávu, za tu dobu, jsem měl zadarmo ve squatu v Barceloně. Nějakej Haze hybrid. Všude to tam viselo od stropu, jen jsem si odštípl na brko a bylo to o hodně lepší :D .



Země rozhodně zajímvá, ale pokud tam jet za trávou, tak to chce přímo k pěstitelum, kupovat se to fakt nevyplatí, většina je šmejd.



picture.php
 

Phuuu Ad

Active member
Hezky si to rekl, moc diky za pohled na druhou stranu louze..
Ten Yosemite ti fakt zavidim tez bych se rad nekdy jel podivat do divociny snad na duchod.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ok, tady je těch pár. Bohužel jsem píčus, koupil jsem si novej objektiv a nějak mi nedošlo, že to sežere o dost víc energie. Vzal jsem si jen jednu baterku do fotaku a nabíječka mi přišla moc velká do příručního zavazadla... Většina tedy focena na mobil.


Ještě nastínim cenu za punk vejlet. Patnáct dní v Cali a tři dny v Barceloně to vyšlo na 36 tis. i s autem a benzínem (cca 3 tis. km) na člověka.

Yosemite NP
picture.php


Dead Valley
picture.php


Pobřeží s rypouši někde mezi San Franciskem a L.A.
picture.php


Mono Lake
picture.php


Sequoia NP
picture.php
 
G

green johny

Amíci byli hodně v pohodě, jediný co mě fakt sralo, že vše je naprosto úžasný, skvělý, prostě paradise bro :D . Taková neupřímná přetvářka, my jsme pravej opak.


]

Haha přesně, spolužák a pár znamejch tam byly dva tři roky a měl sem několikrát chuť ho poslat dpc přesně kvůli tomuhle :D
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Tak tady představuju můj další počin.


Namísto mých obvyklých 9 kytek jsem tentokrát zvolil jen 4 a nechal je trošku narůst. Osazenstvoje následující: 2x Pure Kush (ghost1, pkg, SoCal PK atd.) 1x Face Off OG a 1x GSC Forum cut.

Substrát a hnojivo stejné jako vždy, jen jsou holky tentokrát v 11l květináčích.


Zase jsem měl problémy s intenzitou COB LED u malejch kytek. Jakmile jsem zvedl výkon nad 60W, tak se mi pálily špičky listů. Nakonec jsem přidal v růstu ještě 250W metlu. Po pár dnech se to srovnalo, tak šla metla pryč a výkon LED jsem zvednul na 130W a vše ok.


Růst
picture.php



0. den 12/12
picture.php



7. den 12/12
picture.php



14. den 12/12
picture.php
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Jsme překvapen, nakonec se to vytáhlo tak o půlku než jsem čekal. Zbytečně jsem to ohýbal (pár vrcholů zlomil).


Jedem na 150W.


20. den
picture.php



28. den
picture.php



PK
picture.php



Face off OG
picture.php



GSC
picture.php
 
Top