What's new

Клонингите атакуват

E

EverLast

Клонингите атакуват

Скоро откриваме новата тема...стойте в очакване!!! :tiphat:
Всякакви въпроси са добре дошли:bump::thank you:
 

_Ina_

Active member
Veteran
нека да атакуват,направо да засипем България с клонинги ще е нашата инициатива;)С какво ще атакуваш по то4но?
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Аз лично съм склонен да бъда атакуван (пък и сразен) от ojd's cut (SSSDH), който EverLast показа :)

Бих се радвал ако някой сподели знае ли за други "елитни" клонинги, които вече са се добрали до Бг. Everlast беше показал и Sweet Pink Grapefruit, което май пак е само клонинг. От къде го вземате тоя "елит"? :) Аз семена намирам трудно (разчитам само на милостиня - приятели ги носят от чужбина), пък камо ли клонинги...
 
E

EverLast

Ахааа ето,че почнахме да се събираме старите муцуни хехе...тук е момента,който ще използвам за да внеса малко яснота по случая:
темата е предвидена относно клониране....но естесвено,че при интерес можем и да говорим за отделни елитни клонинги...снимките ще дойдат скоро!!!

@yoss
от това,което аз съм показвал-елитни clone only сортове са:
SPG, ST#3,
относно Amnesia Haze и SSSDH..все още могат да се купят семки от тях

и още нещо-не е добра идея в открити форуми да се разисква кое как става....все пак това и лошите могат да го прочетат а ние не искаме това нали? :witch2:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Не се интересувах от детайли, кой, от къде, как... Чудех се дали си се сдобил с тях от познати в Бг или някой ти ги е носил/пращал от чужбина. Не съм очаквал точни отговори (заради сигурността, както ти каза), но ми е любопитно доколко Бг е в час със световните тенденции и гени :)
Елитните клонинги мен лично не ме блазнят, защото и не съм видял "елитни" сативи, само хибриди и индики, които колкото и да са елитни, са си хибриди :)
Виж, ако изкочи някой клонинг на Meao Thai от Чарли Гарсия, бих бил много любопитен :)
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Sweet Pink Grapefruit това бих го гледал само заради името.

Незнам кой го е измислял и кви магии е правил,
само като го пречета и ми излиза усмивка на лицето :blowbubbles:
 
E

EverLast

Привет на всички! Кратко въведение в темата....клонингите са сложени в пропагатора под 125W CFL-ка...нека видим кои ще се хванат първи! Някои от сортовете участващи в надпреварата са:
SSSDH
True Blueberry
Sweet Tooth#3
Sour Amnesia
и някои други....
Понеже камерата ми се прецака не успях да направя никакви снимки..но в идните дни ще направя някакви.
:thank you:
P.S
Относно SPG-то...изключителен сорт...напушването има доста изразени Сатива ефекти и като прибавим към това невероятния аромат и доста добрата реколта...крайната оценка става отличен 6+!
 

_Ina_

Active member
Veteran
Дрън,дрън! Даваи снимките!:) Е тва 4е било кръвосмешение и затова клонинга нямало да стане истинско Блубери ми зву4и тъпо,незнам. тои си е клонинг в краина сметка. даите ми го на мен този фалшивия:)
 
E

EverLast

:bump:...тези трябва да стигнат да задоволят любопитството ви на първо време :D
 

Attachments

  • 102_0612.jpg
    102_0612.jpg
    84.1 KB · Views: 42
  • 102_0615.jpg
    102_0615.jpg
    68.8 KB · Views: 40

El jardinero

Active member
Браво Еверласт,дано се хванат всичките клончета.Аз съм любопитен за SSSDH как ще се представи.Другият месец се включвам и аз с нов вид.Успех друже и ни дръж в течение с дневника.А и още нещо,сортовете са трепач,дано има хубави фенотипове ... :tiphat:
 
E

EverLast

Привет:wave:! Почти всички се вкорениха...скоро ще покажа малко снимки дори и от фалшивото тру блу:laughing:!!!
Айде колеги и колежки дайте да видим кой над кво работи!!!!
 

_Ina_

Active member
Veteran
нали видя там моята тема,пак над същото работя:) скоро ще по4вам за аутдор нещи4ко,но има време.
 

dizaster

Member
picture.php


picture.php


picture.php


Ето нещо...Семките сам съм си ги правил , не помня даже сорта...Това лято ще се разходя до Холандия за нещо спешъл
 
E

EverLast

@dizaster
Яко изглеждат цветята :artist:
@Ina
А да сетих се за твоята миш-маш ганджа :wave:

Ето и няколко снимки:
1,2-SSSDH
3,4,5- True Blue
 

Attachments

  • 102_0623.jpg
    102_0623.jpg
    34.9 KB · Views: 39
  • 102_0624.jpg
    102_0624.jpg
    35 KB · Views: 40
  • 102_0629.jpg
    102_0629.jpg
    39.3 KB · Views: 39
  • 102_0630.jpg
    102_0630.jpg
    33.3 KB · Views: 39
  • 102_0631.jpg
    102_0631.jpg
    38.5 KB · Views: 39

El jardinero

Active member
Супер колега.Колко време ти отне вкореняването на sssdh с пудрата на лактофол ?
 

dizaster

Member
@ Everlast а как пахнет не е истина :)..В 6-ти месец са...През деня направо не се пуши:jump:
 

Latest posts

Latest posts

Top