What's new

Jajdova indoor zahradka - 600W, organika

sensi23

Active member
Veteran
Máš to krásný..lucy se mi líbí jsem zvědav na konečnou fázi.Snad tam těch semen nebude moc.. Třeba tam jsou legendární bagseed mordory :D
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Máš to krásný..lucy se mi líbí jsem zvědav na konečnou fázi.Snad tam těch semen nebude moc.. Třeba tam jsou legendární bagseed mordory :D
Tak seminka tam budou stopro, ted sem schvalne loupl dva spodecky a nasel sem. Jestli to bude legend, to nevim...a ani to nezjistim, protoze to nikdy sazet nebudu. Apropo otazka... Jak se po kole zbavit pylu z boxu...?? Ted sem to pro jistotu poradne vytrel savem, ale nedelam si iluze, ze neco nezbyde v ohybech stanu a mrizkach ofuku...nebo ma pyl nejakou zivotnost?? Dik za odpovedi...
 

sensi23

Active member
Veteran
Tak seminka tam budou stopro, ted sem schvalne loupl dva spodecky a nasel sem. Jestli to bude legend, to nevim...a ani to nezjistim, protoze to nikdy sazet nebudu. Apropo otazka... Jak se po kole zbavit pylu z boxu...?? Ted sem to pro jistotu poradne vytrel savem, ale nedelam si iluze, ze neco nezbyde v ohybech stanu a mrizkach ofuku...nebo ma pyl nejakou zivotnost?? Dik za odpovedi...

Bych zkusil obycejnej vysavac :tiphat:
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Konecne taky par fotek z druheho boxu, kde se stale jeste roste... Koncem nasledujiciho tydne bych rad prepnul... Teplotu drzim v rozmezi
25-27°C, dneska zastrihnuto.. Puvodne sem mel v tomhle boxu jen krossy ecsd, bohuzel ci mozna nastesti nahrazeno lucy...
Hnojeno zatim jen jednou, pridano BM a striknuto zamkem od atami. Risknu to a pojedu misto tycek sit, doufam, ze nic nezhermi, jinak sem v p.r.d.e.l.i.
picture.php
picture.php
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
pyl zlikviduješ vlhkostí. kolik z těch ecsd x og mělo koule? to je kveteno z klonu ano?
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
pyl zlikviduješ vlhkostí. kolik z těch ecsd x og mělo koule? to je kveteno z klonu ano?
Pic maha, ecsd x og hodilo banan na dvou kytkach, dve lucy a tri ecsd / chem x gg.. Kveteno je to ze semenacu, klony k zamatkovani sem vzal ze semenacu. A z klonu rozjeto kolo v druhem boxu, co je zatim na rustu.. Doufam, ze sem to napsal trosku srozumitelne :).
Jinak lucy 6 vypada brutalne krasne... Zatim se zda na neville stranu, muj favorit... Doufam, ze bude chutnej... Z lucy mi tam zbyvaji jeste tri dalsi phena 1,4,9. Ecsd x og rovnez pheno 6 se mi zda jako topovka, nejmin listnatej a jako jedinej ze zbyvajcich phen nese jasne znaky ecsd. Zbyla phena se zatim zdaji vic na og. Kdy sme u toho co za ogk si pouzil na cross.

Jo a dik za radu s tou vlhkosti.. Rozhodne prubnu!!
Dikec
 

Pemek

Active member
S tema koulema muzu potvrdit.
Z me dalsi pest a u kamosa tez vse z rezi bez kouli.
Jen jedna nevedela co ma byt , nebo byla nachylnejsi, zbytek cistej.
Poprve kvet ze semen a byly tam rolnicky a par bananu. Klon ok.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
S tema koulema muzu potvrdit.
Z me dalsi pest a u kamosa tez vse z rezi bez kouli.
Jen jedna nevedela co ma byt , nebo byla nachylnejsi, zbytek cistej.
Poprve kvet ze semen a byly tam rolnicky a par bananu. Klon ok.

Hele zajimave je, ze sem je drzel na rustu vcelku dobu, rekl bych cca dva mesice, mnohem dyl nez kdy jindy, kdyz sem neco selektoval.. A problem, ze by mi neco hodilo banany sem nemel.... Nova zkusenost,k nezaplaceni...!
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Má zkušenost je přesně opačná. Myslim ted globálně, ne ECSD krosy. Kytky, který kvetu ze semen jsou většinou čistý, když z nich pak vemu řezy a kvetu řezy, tak to hermí. Viz např. moje Mutant cookies. Měl jsem ji asi jen dva tejdny na růstu ze semen a při květu byla čistá, bohužel z klonu pak hermí.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Řikám nebavim se o Dieslu, ale na druhou stranu mi příjde divný, že většina to má takhle a Diesel na potvoru opačně? Krom Cookies tak triangle Mints, WiFi a Larry taky ze semen čistej a pak časem začal hermit. Kříženci TK a Purple Urkle to samý. Ten Mutant Cookies jsem uvedl jako extrémí případ jelikož jsem ho přepnul po 2 tejdnech růstu.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Ja se pridavam ke zkusenosti co ma myghtika, ze semen sem nikdy nemel problem s hermacema, na druhou stranu, je to zkusenost a bez nich se nikdo nikam neposune a pemek tvou teorii potvrdil... Ted zpetne mozna skoda, ze sem je vyradil a nepockal co v druhem boxu... Skoda no... Takhle to moc na vynos nevypada, ale kvalita to snad vynahradi... Ecsd x og zatim muj favorit stale zustava cislo 6, stavbou kvetu ecsd jak vysita, vune sd dominant. Za ecsd / chem x gg4 vzhledove vede 1. Neuveritelne sype, zda se ze bude nejrychlejsi, vzhledove jde do gg4 vune chem sour, pro me favorit... Zbyle stavbou jdou do chemu, vune smesice gg/ chem. Lucy je trosku orisek, zatim neni jasneho favorita a vypada ze bude proti zbytku crossu potrebovat mnohem vic casu... Dve rostliny neville dominant, dve jdou spis na stranu boruvky... Uvidime co se z nich nakonec vyklube.. Zitra nafotim vsechny kyticky cca 35 den kvetu. Trosku zacinam bojovat s teplotou.. Za svetla tam mam 29-31 u vrsku, zadny hifi... Asi se budu muset poohlidnout opravdu po nizsi wattazi nebo po cooltube...

Druhej box, teplota okolo 27 za svetla, takze optimal. Vcelku vesele se povytahujou, zejtra nahodim posledni fotku z rustu a budu prepinat... Stale vaham jestli pouzit sit nebo ne..
 

Pemek

Active member
Tak jako ja to potvrzuju na ecsd x gg 4 x ecsd bx. Tam mi jedna hodina koule dost a druha neme.
Z rezu to bylo cisty.
Ty mas dve sestikila ? To zvedni 30 cm je dost malo.
Na tvuj box ideal 2x 600w a kolem 50 cm.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Tak jako ja to potvrzuju na ecsd x gg 4 x ecsd bx. Tam mi jedna hodina koule dost a druha neme.
Z rezu to bylo cisty.
Ty mas dve sestikila ? To zvedni 30 cm je dost malo.
Na tvuj box ideal 2x 600w a kolem 50 cm.


To sis asi trosku blbe vysvetlil pemku 29-31 melo znacit stupnu, neudavam vzdalenost vrsku od lampy :). Lampa je +50 cm nad vrskama. Navic to co kvetu tak mam ted ve 120" stanu s jednim 6ti kilem. Premejslim, ze se 600 budu muset zbavit a vycenzocat za 400w, protoze v cimre je proste hrozny teplo a i tak to bude boj uchladit....
Druhej box 240" dnes prepnut. Na rust sem tam vzdycky mel 1*400w, ted abych to trosku uspisil, tak sem rostl pod 1*600w... Prvni dva tydny pojedu pod 600w a pak budu pridavat (jestli to uchladim) 1*120w a 1*150w led.
 

Pemek

Active member
A sorry, bobe sem to pobral.
No zkusil bych nejak poresit vetrani.
Ja mam 600 a 750w , nejdu nad 26°C.
V boxu bude vzd vetsi teplota nez kdyz to das volne do cimry a odtahujes z cele cimry.
Zas je skoda se vzdavat sestikoule.
Nepremyslel si o ledkach ? 400w uz jde poridit za celkem dobry penize , nebo si to poskladej sam a usetris.
 

Latest posts

Latest posts

Top