What's new

Indoor - Outdoor ??

G

Guest

take čudne barve spušča lepe,naravne zato sem te uprašal ;)
heh tudi če je bagseeds bo uspelo to ni za dvomit.
 
greg, dobr ti je ratal tole. sej s semeni je itak tko, da nikol ne veš, kaj ti bo ratal. sploh če jih pobereš s pohe. jst mam na enmu cd-ju ene fotke z rekordne letine 04. biljke po 2-2.5m, maximum na eni 270g suhe, ubijalske robe. folk ni mogu prehvalt tega 'hudga skanka'. okus res hud, fajne arome, mogoč vonj mal spominjal na korenje, efekt pa deleč boljši od komercjalnga skunka. semena pa če verjameš al ne, so ble z bosanke, k se je prodajala za 120k za kilo in je bla ogabna za kadit.
 
G

Guest

hvala obema

dejte mi zdej neki povedat,vsi k cekirate to sekcijo,prosim.

pospravljam trenutn setup in se vracam na micro z ledicam.namen sem mel odpret eno temo v micro grow sekciji,sam tm ni nobenga odziva. Zato vas sprasujem ali naj odprem temo v nasi sekciji ali ne? vas to zanima? bojim se edin,da se nebo to prelevilo v moj samogovor. povejte zdej,ja ne al pa karkol.ce nebo odziva bom smatral, da vas ne zanima, prav?
 

L&M

Member
Pozdrave vsem Poland

@Greg
nice plants, You have better climate a lot than in poland

early misty from nirvana.nl:


Successes :wave:
 
Last edited:
greg, jst sem za. ti sam zrihtej. bomo mel pa v naši sekciji svojo hi-tech zadevo. jst oblubm, da se bom potrudu, da ne boš mel samogovora. bom kakšne komentarje dajal vmes :D.

v mikro nej pa kar furajo svoje 1kW micro growe. če je 1kW micro, kako bi pol lohk reku svojmu 17W led? 'invisible', 'not even a grow',...? folk nima čist pošlihtanih teh pojmov.

L&M: pozdrav na poljsko ;)
 
Last edited:
G

Guest

Nice buddd L&M.greg odpri zadevo...več informacij nikoli ne škodi
 
ma čist smo slabi tle v naši sekciji. slabši ko čehi. nas bodo še med izbrisane dal :D


edit: aja, nismo slabši kot čehi, oni majo še manj postov :pointlaug
 
Last edited:
G

Guest

res ne, primerjati se z komer/čimer koli ne more biti uspeh </joke>

ma ja,hotu sm narest en diary al pa photo-report sam kurac je to brez digitalca delat (razen ce pride kdo do mene poslikat:)

itaq pa sta sam dva zainteresirana, sam ok

zgleda bom mogu z slabsim (640*480) digijem kksno sliko narest,sam z tem delam krivico bilkam pa mam ze tko dost tezav folku dopovedat dejansko razmerje (tujcem, sloven'c se ni zagnojil...)

sam da kloncki nardijo mal vecje korenine pa dam cvetet, pol pa padajo rekordi (dobesedno)
 
Last edited:
G

Guest

pred tremi tedni




danes



temp sm mel nizke, pod 20°C, tko da bi lahk bil vecji napredek
 
čak, zdej mi ni čist jasn tole z lampo. :D
na prvi slikci je cel 17W komplet (ker tist šop kablov se mi zdi da je mal preveč le za pol sistema), na drugi pa sam polovica? kdaj si pa vzel tisto polovico ven (kuk dolg je rasla pod 17W in kuk dolg že raste pod 8,5W?)
kot sem ti že v tisti temi reku, komej čakam, da gre tole na cvetenje s komplet celo lampo.
 

57X

Member
no lp se od mene :wave:

lepo tole zgleda. super delajo nasi pionircki vidm hihihi.

kdaj pa gre na cvetenje?
 
G

Guest

opticna varka, tle sta obe polovici notr. ampak bilka pa raste samo pod eno, drga je za klone pa seedlinge


tko nekak zgleda,ce vse pustim notr
drgac bo slo pa na cvetenje kr kmal najbrz, sam da kloncki nardijo korenine do konca
 
G

Guest

sam tolk, dcjev najbrz ne bo to rundo.dons sm pospravlu box in cistil vodni kamen k se mi je nabral na ledicah ter iz tega razloga postavil seedling in klone na mizo.v tem casu se je mimo sprehodil malce lacen legvan in veselo pojedu dcje in klone. tko da...
 
G

Guest

evo se en mali update k mam glih digitalca na razpolago


uglavnem, zdej je bilka pokrila cel sistem. Je se na vege sam ne bo vec dolg. Zdej sm jo mal dvignu ker jo je blo treba mal razprest da je pokrila povrsina in posledicno je zdej ma nizja, sam ne za dolg. cvetenje bo pa kr kmal pomoje, zdej sm jo se enkrat vrsicku pol pa akcija. A mate kksn predlog? Mogoce bi lahko liste zataknu pod veje al pa kej podobnga? kr pogumno, rad bi vidu kaj si vi mislte:)

lp
 
če boš mel v boxu sam to rožo, bi jo lohk dal v mal večjo posodo (da nimaš neizkoriščenega placa). tiste liste, ki ti bodo zakrival bule pa pomoje lohk zatakneš pod veje. sicer ne vem, kuk se bd še pretegne na cvetenju, sam jst bi jo kar kmal prestavu. itak ti bo trajal še kakšn teden do dva, da začne cvetet. no pa tiste lučke, o katerih sva debatirala, bi blo fajn še naštimat za cvetenje.


hehe, vselej ko gledam tvoje slikce, dobim eno čudno asociacijo. pomojem bi mel precej gey fanov, če bi vedl, da maš tuk lep rozast box :D
 
Last edited:
mimogrede, mimonjive in mimovrta sem med prebiranjem tega foruma v growing oddelku bral o coco zadevah. zanima me, če je to prakticiral kdo od slovenčkov, pa da mal pove, kako se zadeva obnese. kaj točno je 'coco coir'? na hempatiji prodajajo kokosovo šoto, v vrtnih oddelkih štacun lohk nabavš cegle palmove šote (ki naj bi bli kao kokosov substrat), pri eni razlagi pa sem dobil filing, da gre za tisto 'kocinasto' zadevo s kokosovih orehov. torej, kaj je kaj in ali je ostalo našteto tut primerno (če ni sploh edina razlika ime)? kot sem bral, ma zadeva kar nekaj prednosti v primerjavi z zemljo, naj bi blo že kar mal podobn hidro varjanti.
sej bi odpru novo temo na konopl, sam če sem zdržal več kot 1000 postov brez da bi odpru novo temo, ne bom zdej ratal spamer :D. al odprem eno v 'napredni'? :choke:
 
Top