What's new

Gubacs Elso Gerilla kertje

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Na jól elhanyagoltam ezt a naplót.
Dobok ma fel képeket az utsó látogatásról. A két moby dick illetve a jack meg a dd elég jól néznek ki. Sajnos a DD a kisebbik abból a kettősből, mostmár biztos, hisza jellegzetes lila levélerek meg levélszárak már előjöttek. Kapják a permetet mostmár lisztecskék ellen is, végre volt idő, ennek hatását majd a következő látogatáskor tudom megmondani, illetve elkeztem őket permetezni penész ellen is. Illetve beszereztem ezekmellé egy kontaktszert is.
A dohány nálam szart se ért pedig direkt normális Virginiat áztattam nem a leggagyibbat teli adalékokkal.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
teljesen felesleges várni valamit jack herertől és moby dicktől.. ez nem az az égöv..
plusz ezeknek kicsit több gondoskodás kéne
 

iwantmorebuds

Active member
Hát bro ezek se nőttek meg igazán. :D Mit vársz tőlük?

Hat szerinted miert kerdeztem? :laughing: am nemsokat ezert is lettek kicsit elhanyagolva, ugyerzem elbasztam :D dehat azert mostmar vigviszem csak nem fektetek bele tul sok emergiat ahogy ezt whip egybol ki is szurta :D
Mint ahogy azt is hogy baxtam utananezni a strainnek :D ez teny, de a legtobb magom freebie azert azt tegyuk hozza
 

GK_420

Active member
Azért a freebie is igényelné a tápozást keményen...:D Ennél még az enyéim is szebbek pedig egyik se díjnyertes plant. :D
 

GK_420

Active member
Eső után is ki kell menni tápozni mondjuk. Itt is esett mégis másnap ott voltam már így 2-3 naponta folyamatosan kapnak folyadékot valahogy. A DD fajta lehet az de nem az én növényem. :D Bár az még a szebbek között van a legnagyobb afem.
 

iwantmorebuds

Active member
Eső után is ki kell menni tápozni mondjuk. Itt is esett mégis másnap ott voltam már így 2-3 naponta folyamatosan kapnak folyadékot valahogy. A DD fajta lehet az de nem az én növényem. :D Bár az még a szebbek között van a legnagyobb afem.
Igen, megértettem hogy többször kéne kimenni, de nemfogok mert nincs rá elég idő :D Nekem ha 10g-t hoznak azis jo, ez a kör tökéletes arra h a következőre jobban felkészüljek majd :)
 

iwantmorebuds

Active member
Black cream
vegre lett pár cigire valo lila fuvem :D szárazon szebbek szoktak lenni :D
picture.php

 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top