What's new

Effect&Taste(Stoned-High)

gwan

Member
всеки знае какво е най-добре за него.а снимките чисто фотографски са пак на профи-ниво!
 

gwan

Member
приятели,моля ви,!темата а и самия форум е за съвсем различни неща,не съм голям моралист,но мразя всичко освен ганждата,хеша и алкохола в разумни количества-разбира се! а и знаете че и аз си по-спамвам доволно,но ви моля още веднъж да не правим от мухата-слон!!нека всички юзери които са писали за "химикалките" да редактират постовете си,моля ви братлета и сестрички,нека оставим нещата такива каквито си бяха а именно - I LOVE GANJA,.!!! Респект сънародници,и ви благодаря предварително.! http://www.youtube.com/watch?v=mYQHqLuWuig
 

gwan

Member
симпатяги,някой от вас гледал ли е някаква разновидност на Jack Herer..моля ви ,кажете нещо повече?аз само съм пушил,никога не съм гледал..
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Jack Herer = Super Silver Haze
Един приятел 2 години си пази клонинг Jock Horror (на Nirvana), по-нисък и с голям добив, гледа го и вътре, и вън. Навън беше готов края на септември. Като цяло при тия тройни Haze хибриди има бая вариация, но може да се каже, че Jock Horror има малко по-широки листа от оригиналните JH/SHH.
Oт бая години JH/SHH е на върха, говорейки за сатива качество + добив indoor. На мен лично по- ми допадат кръстоските на JH с чисти сативи :)
 

gwan

Member
yoss33:като сатива-маниак много разчитам на препоръки за някоя ненормална сатива,само да не е някоя параноя или конспиративна,повече да е като супер силвър хейза/.. гледал съм SSH на GH страшно съм доволен,затова искам някой добър Jack Herer защото май стана ясно,че за мен този сезон няма да има аутдорче,така че,мисля да се съсредоточа сериозно върху индорчето с някой наистина забележителен сорт от рода на сативите и хейзовете.отворен съм към всякакви предложения,ще проявя малко нахалитет с едно уточнение относно качествата на сорта.ами те всъщност са баналните= да е силен и не мнооого дълъг период на цъфтеж(ако е възможно де).!оставам с надеждата че до последните два месеца от лятото ще успея да изкарам два-три планта от вегетация и да ги изтрещя на някой Баир.

jhook:до тук,без забележки..!още е рано..иначе веднъж казах....ако всичко е ток,качествено-Мохито много ама много добре изстудено и много горчив грейпфурт...
 

gwan

Member
клъцнах една малка главица от скункчето#1 и бам в парти грила,много яка тревичка.old school skunk,старо но добро.сатива дом.много отпускаща ментално,в началото някак си започва с размисли но много бързо започва мотивиращо и социално,слуша ти се хубава музика,с една дума замисляш последващия купон.
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Skunk #1 си е супер като цяло, само да не се развиваше толкова бързо толеранс от него :joint:
 

gwan

Member
не съм се пробвал навън със скунк№1, обаче нищо чудно в някое старо торище да направи фурор и да се прояви като някоя мазна сативка с рекорден добив..иначе си прав.
 

_Ina_

Active member
Veteran
Да споделя впе4атления от Мазара на ДП и ЛА Конфидешъла на ДНА. Зна4и 4удя се кое ме размазва пове4е хаха Пуша и след 5 мин здраво ме удря,нищо не мога да свърша,детето не мога да изкъпя:) ЛА не мирише на нищо,нито като го стриваш,нито като цъфти. имам 4увството 4е и като го пуша няма вкус,оба4е е страшен 4ук,особено за разходка навън. И сама да се разхождам ще ми е екстра. Якото му е 4е така без мирис ще е стелт за гледане:) направо някак са му махнали миризмата ли,незнам.засега съм отгледала от него само от единия вид с по тесните листа(понеже били 2 фенотипа) а Мазарката изглежда по яко на вид,цялата е захаросана и на пушене има привкус на хашиш. Миризмата и е класи4еска миризма на коз,много яка. и пак със закъснител от 5 минути някъде. Даже не ми е приятно да шофирам като го пуша,а по принцип не ми пре4и много на карането коза. индиката ми допадна с една дума. 4акам сега да разбера пове4е и за Ванила къша. засега мога да кажа само 4е подобна миризма като неговата не съм усещала никога,няма нищо общо с коз,нито пък с ванилия. jhook сметна 4е е нещо друго,но по снимки гледам едно към едно е,а миризмата му е екзоти4на до отвратителна хаха напушването 4акам все още. Вижте каква идиотска главица съм направила от ЛА,нали ги цъфнах твърде рано някои:) тва е цялото растениице,хаха Ина4е самата глава е много плтна и хубава ама...
 

Attachments

  • IMG_4206.jpg
    IMG_4206.jpg
    55.7 KB · Views: 43

gwan

Member
много сувенирно изглежда(минималистика), значи има доста хора които си експериментират..само така.
името "Поверителна" му подхожда, супер за индорче чудесно..браво Ина много тенкс!! ама колко е важно да знае човек, ей супер че си споделяме,сега ме запали със сигурност ще си взема ако не цял пакет то поне 1-2 семенца от пик-а без мирис супер,макар малко при пафкането дедазнам сигурно с странно..но за стелт мисии е супер.

това е bg-микса,вижте какви миниатюрни главици има но ви уверявам че е добра сатива, мирише на нещо средно между презряла круша,праскова и ошав.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    36.2 KB · Views: 46
  • 2.jpg
    2.jpg
    44.3 KB · Views: 51

_Ina_

Active member
Veteran
Як ли е? Аз мисля на другото поръ4ване да взема 2,3 яки сативи да пробвам,4е досега много наслуки съм ги избирала. хаваян сноу ми се ще да пробвам. Да бе,поверително вярно,сега като казваш наистина му подхожда. Незнам и другия фенотип ли е така. Мъжкото ми беше от него.
 

gwan

Member
ако питаш за бг-микса, да мн. е добър..
трябва да знаеш че дават много по малко от индиките,можеш обаче след 7-10 ден да ги пускаш в цъфтеж, за да не се разочароваш си вземи сативи от 3-те основни групи > хейз, чиста-сатива(ако индор азиатска, ако аутдор африканска) и някоя вариация на скунк с повече сатива..имай пред вид че са доста височки с изключение на хибридите на Барни'с , и принципно са по-нежни(капризни)..и аз си търся нещо сативесто май пак ще е хейз ама незнам още, като си избираш споделяй може пък някой да е пафкал и така всеки ще може да си избере нещо подходящо. от много време искам да пробвам това NORTHERN LIGHTS #5 X HAZE /Sensi Seeds , и защото съм сензи фен съм сигурен че ще е нещо мн.добро, обаче това северно сияние е мн.сериозна индика и ако сполуча на фенотип ще е нещо като "големият взрив" представи си мн.яка индика и мн.яка сатива да те шамаросат едновременно ????
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Снощи бая се "шамаросахме" точно с NL5 x Haze, отлежала година и половина :)
 

gwan

Member
охаа..айде да ви е сладко *пост-фактум.. yoss: батка, ако ти се занимава може ли да я определиш, едно леко ревю на напушването на тая мъгла NORTHERN LIGHTS #5 X HAZE .
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Ами какво да кажа, аз май съм описвал тоя NL x Haze, не е на Sensi, а на Nirvana, но предполагам, че са доста подобни, защото и Haze, и NL са си класики, които не са "направени" нито от Sensi, нито от Nirvana...
С две думи - old-school сатива напушване (ефект и аромат). Има си много качествен сатива ефект, и във същото време има и приятно индика отпускане. Може да се каже, че ефектът е сбор от ефектите на родителите, а не нещо средно. Някои индивиди са по-филмиращи, други по-спокойни. Ако трябва да го сравним с еталона SSH/JH, NLxHaze има по-"класически" аромат, по-приятно, спокойно напушване с приятно отпускане на тялото, но пак всичко е въпрос на селекция. Мисля, че SSH/JH са по-подходящи за indoor, щото тия NLxHaze-ове, които аз съм виждал (един приятел ги гледа навън, към средата на Окт. бяха готови) растяха на височина почти като чист Haze.
И за да кажа и някакъв недостатък все пак :) - сравнително бързо се развива толеранс, а уж ефекта на моменти е почти като на чист Haze, и ти се ще постоянно да летиш, ама не става...
 

gwan

Member
Clone Only - Victory / могъща индика.!!!! толкова съм щаслив...!
специален поздрав за - EvarLast:,Ina:,yoss:,jhook":
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    26.7 KB · Views: 51
  • 2.jpg
    2.jpg
    33.5 KB · Views: 46
  • 3.jpg
    3.jpg
    37.5 KB · Views: 45

gwan

Member
Ами какво да кажа, аз май съм описвал тоя NL x Haze, не е на Sensi, а на Nirvana, но предполагам, че са доста подобни, защото и Haze, и NL са си класики, които не са "направени" нито от Sensi, нито от Nirvana...
С две думи - old-school сатива напушване (ефект и аромат). Има си много качествен сатива ефект, и във същото време има и приятно индика отпускане. Може да се каже, че ефектът е сбор от ефектите на родителите, а не нещо средно. Някои индивиди са по-филмиращи, други по-спокойни. Ако трябва да го сравним с еталона SSH/JH, NLxHaze има по-"класически" аромат, по-приятно, спокойно напушване с приятно отпускане на тялото, но пак всичко е въпрос на селекция. Мисля, че SSH/JH са по-подходящи за indoor, щото тия NLxHaze-ове, които аз съм виждал (един приятел ги гледа навън, към средата на Окт. бяха готови) растяха на височина почти като чист Haze.
И за да кажа и някакъв недостатък все пак :) - сравнително бързо се развива толеранс, а уж ефекта на моменти е почти като на чист Haze, и ти се ще постоянно да летиш, ама не става...

текс бро...сега виждам поста?? наложих си тия дни малко пауза с пафкането, и съм като льохман последно време..значи класиката SSH е по-добро общо взето.. а за сиид-банките си мн.прав няма значение кой е брийдъра просто всички имат по нещо мн.добро в менюто..
 
E

EverLast

@gwan
Кажи нещо повече за този клонинг ако можеш...стана ми интересно и успех в отглеждането! Щом е clone only предполагам ще си направиш майка от нея :D!
 

Latest posts

Latest posts

Top