What's new

CRITICAL BRÜSSZEL 2020

Status
Not open for further replies.

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
iu
ui57d49789.jpg
 

Széklet Nagyúr

Active member
Alakul a muskátli.

Legutóbbi locsolás után megin kikellett szednem fert?tleníténi, mart az elnem párolgott runoffban csak úgy simán törmelék nélkül elkezdett megin gy?lni a penéz - a növényen illetve a cserépen/közegben viszont nyoma sincs - meg hamás kinnvolt ugyis a sátorból igy könyebb hozzáféréssel, kihasználtam az alkalmat, hogy lenyiszáljam a döglöttre száradt levélvégeket, illetve a lombozat alsófelén elszáradt leveleket, mivel nem kartam, hogy valami gombár geciség rájuk menjen ( lévén döglött bomló anyagról beszélünk a bugák közvetlen közelében ).
Körbejárva vettem észre, hogy a hátsófelénél a sújtúl eléggé lógnak a virágok így megfordítva tettem vissza a növényt illetve az említett fejeket felrögzítettem, hogy ne érjenek hozzá a sátor oldalához, egyébként már a virágzás harmadik hetében túlnötte a növény egy 60*60 as sátor lehet?ségeit ( már ami az alapterületet illeti )
Másrészt meg még egy hét se telt el a legutóbbi etetés óta, aztán már most kiitta a nedv nagyrészét a közegb?l, szinte runoff nélkül bevágott 5 liter keveréket, ami kifolyt azt meg egyb?l el is távolítottam, mert a kurva annyát a penésznek.

Meg valószín?síthet?leg megtaláltam illetve agyonbasztam a bogarat, amit múltkor beállva skorpiónak néztem. Nem hasonlít semmiben egy skorpióra, igazából tegnap vertem agyon, de a hulla még ott figyel, mivel eddig lusta voltam lefényképezni.

:skiiing:

picture.php
 

Széklet Nagyúr

Active member
Magyar skorpió, kicsit büdös meg skorpióhoz köze nincs, de a mienk.

picture.php


Amúgy jobban belegondolva, ha a biotápos szarakodás helyett, negyek inkább rovább a közben megjött floranovával, ez a növény már ember méret? bugákat duzzasztana, de mindenáron a tervet akartam végigvinni EJJJJ.
Mondjuk szeriontem ígyse lesz panasz a mennyiségre, ami mondjuk érdekes, hogy a lombozat közepénél meg lent a popkornok frostosodnak mint a kurvaaélet, viszont a csúcsokon lév? bugák meg elég szolidan zuzmarásodnak.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Tenap amikor benéztem a sátorba , hogy lecsekkoljam a zellert, felt?nt, hogy a kosár két oldalára feltokányolt légkever? ventik megálltak. A kábelezés tüzetesebb átvizsgálása után ezt leletem:

picture.php


A runoffban tenyész? penészgeci ráment a csatlakozóra és bele ette magát a kábelezésbe, hogy szabotálja a légmozgató aparátot és ezáltal a növényzet környékén teremtsen magának kedvez? feltételeket ( mondjuk ez csak az én elméletem ) EZ TANUL BAZMEG, a sátramat betámadta valami intelligens penész.



Amúgy meg aegy kegyetlen nagy amat?r fasz vagyok, mert nagy valószínüséggel nem a táptól égnek a levelek a csúcsok közelében, hanem attól, hogy nem emeltem feljebb a pilácsot ahogy a néni n?tt bele a lámpába. ( amennyire én tudtam a hipózódás nem így néz ki, másrészt meg teszteletlen berendezésnél el?fordul NA )
 

Solon

Well-known member
Nem. A kicsapódó pára eloxidálta a vezetéket és a forrasztást, illesztést. Leszeded a csatlakozóról, összes oxidált felületet lepucolod, majd visszarakakod és kész.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Köszönöm, hogy megfosztott az évszázad tudományos feldedezését?l.
Amúgy csak egy sima hosszabbító kábelr?l van szó, amire igazából nem volt szükség, gondoltam nem árt ha van még egy 20-30 cm plussz a kábelezésen ha esetleg valami koból kifolyólag mozgatni kell a növényt, simán kiszedtem aztán csöcs.
 

Solon

Well-known member
Há bocs mán. Azt már meg se merem említeni, hogy van itthon rendes skorpió is, faáruval hozzuk be erdélyb?l. Kis barna genyó.
 

Solon

Well-known member
[youtubeif]BxAVpuakkCQ[/youtubeif]


Ez csak Jim miatt, nem a témához tartozik, de ez egy ilyen laza napló, szóval elfér szerintem.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Amit legutóljára fénystressz okozta levélégésnek néztem ugyanakkor megszólalássig hasonlít az el?rehaladott kálium hiányhoz, meg itt-ott CINK hiány jelei is mutatkoztak, meg a bugák se hipósodtak, úgyhogy nem mondanám szásszázalékra, hogy a lámpa pirította meg a leveleket, ennek ellenére azér felhúztam a pilácsot amenyire lehet.
Mindent összevetve, még az egyik peillanatról a másikra összetokányolt talajélet ellenére is, azok alapján amit eddig domborított, az Alga Bloom elég ócskán teljesített ( az árárhoz viszonyítva meg pláne ).
A csúcsok is szépen befrostosodtak, viszont a buborékok még elég klírek ( egy 30-szoros nagyító tanulsága szerint ), ebb?l kiindulva aszondom még egy jó másfél-két hét hátra van a szüretig.



picture.php


picture.php
 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
Ma , a szokásos napi csekkolás során, miközben a nagyítóval kuksoltam a fejeket, észre vettem , hogy az egyik - legutolsó poszt also képén a bal als? sarokban nyomorultkodó - bugán, miután nekid?lt a sátor oldalának illetve emiatt visszahajlott önmagába, a hajlatban beindult egy ilyen penészed?s, berohadós buli ( az egész , említette terület, barna volt mint a fos, meg tapintásra ilyen puha vizeny?s, nedves rohadós volt ) ?gíhogy azt a fejet kukáztam, tüzetesebben átvizsgálva, tapizva a növényt máshol nyomát se láttam hasonlónak, lévén már nincs sok hátra, nem fogok pánik szüretelni, de ha esetleg id?közben máshol is felüti a fejét egy hasonló szituáció, sarlózom az egészet a gecibe.
Képet már cak a finisr?l fogok feltölteni, lévén ránézésre már nem változik nagyon semmi.

RIP buga.
:deadhorse
 

Széklet Nagyúr

Active member
Tegnap este kinyírtam a cunát. Ami azt illeti az emberr fejében mindig ott motoszkál a godolat, hogy még várhatott volna a szüret egy hetet, de szarok rá, megmndom ?szintén, - köszönhet?en a számításokba csúszott hibáknak illetve a fülledt féreg id? miatti berohadásnak - már inkább volt ny?g a az egész prodzsekt - arról nem is beszélve, hogy 2 hete a laptopom is beszart, úgyhogy a tápkiegészítésként alkalmazott propaganda asmr se adta hozzá a magáét a virágzás utolsó szakaszához -.
A lényeg, hogy katasztrófa nélkül lezajlott a történet, másrészt - íyg ránézésre - a mennyiségre sem lesz panasz ( itt jegyezném meg, hogy ennyi nyeszlett szar poknort még életemben nem kukáztam egy növényr?l, ami azért gáz, mert ha végrehajtom a virágzás másogik felére tervezett lombtalanítást, az így alsóbb régiókba lejutó fénynek köszönhet?en ezeket a szarokat is csecse kis bugákká duzzaztha volna a növény ami kb egy 20-30% hozamnövekedést eredményezett volna, igazság szerint kiísérlet képpen hagytam a sunát lombosodni. ).


Ami értkes tapasztalattal gazdagodtam a körb?l:
1. M?tápozott közegben csak egy sarlatán hajlamú elmebeteg próbál talajéletet tokányolni ( f?leg, hogy simán mehettem volna tovább m?táppal )
2. Megfelel?en végrehajtott lombtalanítás ( ugye err?l megoszlanak a vélemények ) hasznos a növény számára, több okból kifolyólag: - szell?sebb növényzet, penész eg a többi rohadalom se tudja megvetni a lábát meg ugye az alsóbb régiókba lejutó fény miatt az egyébként kukában kiköt? zérópotens popkorn szarok is fájin virágzattá duzzadnak.
3. Alga bloom egy kalap szar ( gondolom direkt úgy lett dizájnolva, hogy az 5000 ft per DECI! green szenzésönnel együtt legyen igazán eredményes, akkor megmár az apjuk faszát, organikusban GUANO + BANÁNTEA aztán csókolom)

Végére sajnos kezdte elveszteni az eredeti politikál mém jellegét a prodzsekt, így nem biztos, hogy sikerül orbánkurvát a hipertérbe szám?zni, hogy egy szüges dildón forogjon az id?k végezetéig, de részemr?l azt is sikernek könyvelem el ha egy napig tartó kiadós hasmenést sikerül bele koncentrálni a tetves cigányjába.

[youtubeif]eFUAkehfj2g[/youtubeif]

picture.php


picture.php


Három órás kaszabolás eredménye, olyan gyantás volt, hogy a végén rednesen csípte a szememet majdnem minta hagymát kockáztam volna.

picture.php


Sátor kifert?tlenítve, szalonnák füstölésre készen hehhe

picture.php


Néhány tetszet?sebb popkornból szerkesztettem egy torpedót, aztán utána esett le, hogy a brokkoli nedvesen nem igazán ég, egy igazi állat vagyok na.

picture.php


Szüret el?tt találtam mégegy rohadásnak indult bugát, úgy saccolom a másikkal együtt kb 10G-t vitt el az ebola a száraz a végeredményb?l RIP.
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
következö körre kéne nekked egy személyi eddddzzzzzzöööö én megszavaznám sóderrékkát csak hogy gézátú elpártoljon
 
Status
Not open for further replies.
Top