What's new

CRITICAL BRÜSSZEL 2020

Status
Not open for further replies.

Széklet Nagyúr

Active member
Hétvégén próbáltam néhánytesztalanyt felhajtani a kéthetes el?érlelés után megpotensedett KRITIKÁL BRÜSSZELemhez. Nagyon sokmindent nem sikerült kiszedni az illetk?b?l ( egy kivételével ) lévén a többséget leginkább csak az érdekli, hogy f?vel az arcában kizsibbadjon az életéb?l.

Az alapján amit sikerült kideríteni, egybehangzóan pozitív az összkép a brokkoliról, elmondásuk szerint "flessel?s" meg "jobb mint az el?z?" - blue dream - ( lévén leginkább indika kedvel?kr?l van szó ez nem is csoda, nekem a blue dram jobban bejött, de ez személyes referencia.
Egy tesztalany rendelkezett elegend? szellemi kapacitással, egy részletesbb analízishez, elmondása szerint rá leginkább pszichikailag hatott, ami leginkább önelemz? flessekben, illetve átmeneti abszolút hallásban nyilvánult meg. Fitikailag esetében is tapasztalható volt a korábban részletezett süt?ben pirulós jelleg? fless illetve lájtos levitáció érzete ami - részér?l - éeginkább a vége felé volt tapasztalható. Állítása szerint dohánnyal keverve enyhén cseresznyére emlékeztet? íze van a cumónak amit én személy szerint nem tapasztaltam ( nekem inkább az jött le . hogy közel sem annyira kaparós mint az el?z?, de ez inkább a szárítás/érlelés számlájára irható, nem genetika specifikus tulajdonság ).
Másrészt ( ez minden tesztalanynál megfigyelhet? jelenség volt ) a hatás teljes id?tartama alatt er?teljes közérzet javuás volt tapasztalható.
Én részemr?l sokmindent nem tudok hozzátenni a korábban leírtakhoz, lényegében ugyanazt hozta csak még intenzívebben - köszönhet?en az érlelésnek -.


Mégha az eredeti - politikai jelleg? - célját nem is érte el a m?velet, a végeredmény min?ségét illetve hatását ( meg ugye mennyiségét ) tekintve midebképen sikernek könyvelem el a prodzsektet.


Mindenkinek köszönöm a naplóban való részvételét, és további sikerekben gazdag termesztést kivánok .

:tiphat:

picture.php








 
Status
Not open for further replies.
Top