What's new

Co w ogrodzie rośnie Nam ? 2016

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
do tego krzy¿yka kiedy¶ jeszcze wrócê, SB x LVPK

picture.php


Pozdróweczki!

*edit - 7y tydzieñ flo!


Budowa kwiatostanu identyczna jak Las Vegas Purple Kush ( w klonie tylko ) moge smialo powiedziec ze ten kros posiada cechy LVPK . Wielu znajomych twierdzi ze LVPK to najlepsze palonko jakie istnieje :D

Ja to sie mam - jak nie doniczki pelne ziemi to dywan pod lampa rosnie ehhh

picture.php


od ladnych lat jade w tym moim systemie klonowym i wiem ze nie ma nic lepszego niz 2 kubki :D


poZZdro

p.s. 2 kubki pelne wodki - i juz jest lepiej hehe
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
ehh te nasze psiaki i wszystkie zwierzaki ...

Zadowolenie u mnie w glowie rosnie rownomiernie i w prost proporcionalnie do tego co widza oczy w szafie , rosliny sa super naswietlone ,w kazdym miejscu pada swiatlo , duzo nie ma co gadac jak HPS to jedno zrodlo swiatla a tutaj jest ich 6 .

picture.php


picture.php


poZZdro
 

(trk)

Member
Siemanko
panowie niesamowice lecicie ode mnie skromny up

Ps kurwa jak dawno mnie tu niebylo

X-dog ziel zielona

picture.php


picture.php


picture.php


Abusive psycho Leptosoma

picture.php


picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
dzisiaj odwiedzilem starszego polnego chodowce,ciisnol ze sprzetem z jamajki.fotki telefonem robione.za pare dni wstawie lepszej jakosci.pachnie przepieknie
picture.php


ta roslina ma swoje korzenie bardzo gleboko rozbudowane na jamajce(ladrance ),przyjaciel opowiada historie ze to z ogrodu samego petera tosh.czekam az tylko podeschnie zeby to sprobowac
picture.php

pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello :)

Ten chlodek moja nadzieja jest ...


Blue Meanie( w klonie tylko ) x Chemdog DDf2 - feminiZZed
picture.php


ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siemanko
panowie niesamowice lecicie ode mnie skromny up

Ps kurwa jak dawno mnie tu niebylo

X-dog ziel zielona

picture.php


picture.php


picture.php


Siema


Moim skromnym zdaniem to ten X-Dog wyszedl ci znakomicie

Dawaj jakis slow kilka na temat jak roslo , jak smakowalo itd i czy sie podobalo , masz porownania to i opinie posiadasz:D


poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
... nie wiem czy mowilem ze ledy powiesilem :D

a pod nimi ...

Illuminati ( klon tylko ) x chemdog DDf2 w ilosci 3 sztukuf i jeden Blue Meanie ( klon tylko )x Chemdog DDf2 , tak to nadal ta sama mama sypie pylem co przy x-dog , sweaty betty , Moondog itd... tylko ze posypane byly klony te co oni zwia je elite clons ktore przez lata zbieralem ,az na koncu GG4 dostalem tych nasion tez duzo rozdalem a niczego nie zobaczylem - szkoda bo rosnie w strone GG4 ten kros , ale co tam puszcza sie w zapomnienie i zaczyna nowe pokolenie , szuflada pelna nowych lakoci typu Chernobyl x LVPK Star Bud x LVPK itd ... a jak tylko zakoncze to nad czym teraz rozmyslam to rozpoczne to co obiecalem , czyli GG4 x LVPK , Illuminati x LVPK , mam nadzieje ze razem odkryjemy inny bukiet zapachow oraz smakow w nowym wymiarze :D

picture.php


picture.php


picture.php



Ciagle sie rozgladam za nowymi klonami , to jest chore , bo wiem ze duzo osob wysyla chore klony , ktore puzniej rujnuja mi wszystko , moze nie one ale robactwo ktore z nimi dostaje ,ale co mam zrobic chec posiadania jest silniejsza , rozumu mam tyle co od lewego ucha do prawego hehe a moze i mniej hehe

wszystkim zycze uciechy z zycia oraz pewnosci siebie w tym ze kochamy i jestesmy kochani i Masy zdrowia hehe

ZZ
 

castlevania

Member
Siemano wszystkim!:)
Z braku czasu oraz walką z życiem codziennym nie miałem czasu zrobić i wrzucić fotek z harvestu outa 2016, a szkoda bo to był najbardziej udany sezon od lat:). Chociaż nie uczestniczę już w "życiu codziennym forum" to tradycją jest że piszę 1 posta na rok jak teraz ;). A to oczywiście po to aby podziękować ludziom dobrej woli którzy nie żałują ziarna aby wspierać polskie rolnictwo. SELASIE nie wiem czy przesiadujesz na forum, ale jeśli to czytasz to wiedz mistrzu że twoje kuleczki nie zmarnowały się i wyrosły co do jednej w formie żeńskiej, 20 krzaczków z których wyszło prawie 1,5 kg suchego, pachnącego i różnokolorowego palonka:) i choć zmagałem się z wieloma przeciwnościami losu (wichury, deszcz, krowy, sarny, kleszcze, tachanie 20 krzaków po 3 m przez kilometry i wiele wiele więcej) to TAK BYŁO WARTO!!! Dzięki Ci ziom i wam bracia i siostry !
I mam nadzieję do następnego sezonu 2017!
Jeśli będę startował to mam nadzieję że z większą relacją na forum!
PEACE
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
jest juz 74 dzien flo 12/12
rosliny troszku przyrdzewialy i sie polamaly pod ciezarem kwiatow,nie podpieram bo by tyczek zabraklo,a niektore kwiat sa naprawde bardzo ciezkie i mocno zbite ,cos niecos juz prubuje :biggrin: co tam bede pisal ,zachlapiecie monitory haha
picture.php


picture.php

wifi
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
holy grail kush
picture.php


headbanger(ogromne i bardzo mocno zbite i ciezkie kwiatyy rosna)
picture.php


cherrygorilla
picture.php


chddxsdiblxchermddxsdibl (bagsed)
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
blackberry kush x dosido druga roslina,pozniejsza

picture.php


picture.php


konsumcja,ogolnie :biggrin:
picture.php


picture.php


pozdrawiam
 
Top