What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam ? 2015

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
3 dzien flo
picture.php


sweety betty ,dziekuje ekipie GGS za umozliwienie poprubowania swoich wypasionych krosow
picture.php




dzis halloween :witch2:,niewiem co sie zyczy w taka noc?obsranych gaci ze strahu?
haha
milego weekendu
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema
sweety betty ,dziekuje ekipie GGS za umozliwienie poprubowania swoich wypasionych krosow
picture.php

dzis halloween :witch2:,niewiem co sie zyczy w taka noc?obsranych gaci ze strahu?
haha
milego weekendu

Siema ekipo w ta piekna noc , czy to dzis czy jutro ale juz to mamy we cialkach czujemy .

tomram , cieszym sie i ja ze cos u Ciebie rosnie z tego wszytskiego co powstalo to sie zastanawiam czemu tak puzno hehe ale lepiej tak niz wcale ,a za to ze miejsce znalazlesc to jakos sie w przyszlosci odwdziecze , a temat w temacie z moondoga na sweaty betty zmienic zawsze mozesz .

wieczor szalony tak ze wszystki zyxcze lukrowanej laski :peppermintstick:

Sweaty Betty
picture.php

picture.php

poZZdro
 

klint

Active member
Veteran
Witajcie moi drodzy :) postanowi³em zrobiæ ma³y eksperyment tzn co tydzieñ zmieniam lampê. Jeden tydzieñ Ledzik 300w nastêpny hps 250w. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jak narazie widzê ze maluszki nie maj± nic przeciwko... wszystkie po toppingu poza tym jednym AFem w lewym dolnym rogu.
picture.php

picture.php

picture.php

Apteka ca³y czas siê powiêksza...
picture.php
 
Last edited:

TheCreator

Member
Veteran
Siemanko IC PL! Czapka z g³owy moja za ro¶liny wasze :tiphat:

Znów siê przydarzy³o, ¿e z klasera mi wypad³o parê pestek - no a jak ju¿ wypad³y, to akurat na doniczki pe³ne ziemi hehe Znów bêdzie skromnie, nisko, ale mam nadziejê ¿e smacznie i kolorowo!

Z lewej OG Kush od Dinafem, z prawej Herijuana od Warr'a:
picture.php


Te tutaj zupe³nie g³owy potraci³y, SSSDHxOGer99 (Warr):
picture.php


Sneeesia aka Cheeesia (CMG - co¶ mutuje, ale jeszcze dam szansê):
picture.php


Warr Indoor Regular Mix:
picture.php
 

ziben

Active member
Veteran
Co prawda nie z mojego ogrodu tylko ziomka, ale chyba mogę wrzucić co nie?

OG Kush
picture.php

picture.php


:tiphat:
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
Witam :tiphat:
Na początek zajebisty kawałek...z zajebistym teledyskiem....jerze lubią takie klimaty.
Jutro-Trawa
https://www.youtube.com/watch?v=Sk6OsIncmsM

Cali Connection SFV Og chyba 19dzień kwitnienia.Bałem się troche Cali Con bo czytałem dużo negatywnych opinii ale to już drugie sionko tej odmianki i zapowiada się równie ciekawie co za pierwszym razem.Może zbiór z tej odmianki nie miażdży ale jakościowo jest super.
picture.php


A teraz coś od Zz czyli Z Star....zajebisty zapaszek roztacza wokół siebie ta odmianka,superancko się szroni i w ciekawy sposób formuje topki, mam na myśli zakończenie topka coś jak korona.
picture.php


Tu ta niby krona...
picture.php


Pozdro
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
:bashhead:Co ciekawe ten panel pobiera tyle samo co te ufo... chiñski szajs. Na szczê¶cie jest stary dobry hps... :)
picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

Intern@tional

Active member
ICMag Donor
Kiedyś automaty to były takie małe, fajne roślinki. Teraz bez siekiery strach podejść. :)

picture.php


Edit: Ta odmiana to krzyżówka (Amnesia AK x Emerald Stone) x Think Different. Ta roślina miała około 200g, ale dało się wyciągnąć z niej więcej :) Zaatakowała ją pleśń i musiałem sciąć 1-2 tygodnie przed terminem. W zimę, w wolnym czasie postaram się wrzucić jakiś opis albo dwa do polskiego strain guide. Pozdrawiam
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
rosnie i rosnie ,aby tylko boxu nie przeroslo :) cisnie 3 tydzien flo 12/12
picture.php
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
Witam
Nieźle ciśniecie chłopaki !!....co prawda to już nie te czasy gdy zaczynałem na tym forum,troszkę przystopowała nasza Polska sekcja...hmmm
Ale dobra, coś odemnie...

Kosher chyba 4 tyd. flo
picture.php


SFV Og
picture.php


picture.php

...ciekawy zapaszek...coś jakby polać przeciętą cytrynę żywicą z sosny...fajnie, fajnie

3m ta sie chłopy....za niedługo wrzuce co nie co z Z Star i nie dawno przełączonymi na flo GG#4 x ChemDog od Zz.
 

TheCreator

Member
Veteran
Intern@tional - piêkny pieñ, taki wynik z AF to¿to zgroza hehehe

tomram - to nie box, to chyba ju¿ room - piêknie to wygl±da i bêdzie wygl±daæ!

klint - super siê krzacz±, ju¿ odpu¶ci³e¶ z led?

jerzu - SFV spoko kolorek i budowa, my¶lê ¿e sekcja nie przystopowa³a a po prostu nieco przycich³a na chwilê. Mo¿e w okolicach ¶wi±t wszyscy wpadn± z pocztówkami heheh

Ode mnie maluszki:

Herijuana (co¶ wolno jej idzie, byæ mo¿e korzeñ walczy po przesadzeniu jeszcze)

picture.php


OG Kush (pierwszy fitness)

picture.php


Warr Indoor Reg Mix

picture.php


Sneezia aka Cheesia (piêknie pachnie na ca³ego)

picture.php


SSSDH x OGer99

picture.php


Du¿o zdrowia i spokoju ¿yczê za³odze!
 
Last edited:

Carrington

Active member
Elo.

Nie ma na razie co pokazywaæ, ale debiut musi byæ.
W ogrodzie ro¶nie mi:
3x Grapek od FS
3x PowerPlant od DP
2x Euforia od DP
Ogólnie przez "zach³anno¶æ" przesadzi³em z ilo¶ci± plantów, pierwsza my¶l by³a najlepsza, ¿eby posadziæ max 5, no ale có¿, m±dry polak itd....
Nastêpnym razem bêdzie 4-5 szt., bo nie idzie tego ogarn±æ, a¿ strach my¶leæ co bêdzie pó¼niej.
Dzi¶ pierwszy dzieñ flo. po 3,5 tyg wegu.





Wszystkie zdrowe z wyj±tkiem jednej z lewego dolnego rogu (grapek), jaka¶ taka oklapniêta, li¶cie cieniutkie zawiniête do do³u, nie mam pojêcia co jej dolega.

Wstawiê co¶ jak ju¿ zacznie siê dziaæ.

Pozdro, Carry.
 

Latest posts

Latest posts

Top