What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ???

Biodizel said:
obecny flower room, czy raczej box ;) moze przemieni sie w fabryke klonow i weg room, a flower room jak juz pisalem, moze zmieni lokalizacje, zaczyna rozwijac sie grow system hehe

Lewar, znowu zamawiasz ten termostat dla rybek?

sa termostaty ktore kontroluja jednoczesnie ogrzewanie i chlodzenie? to by dopiero bylo cos ;) te ktore widzialem trzeba przelaczac recznie

http://allegro.pl/item151507103_termostat_cyfrowy_lcd_pokojowy_regulator_.html

Szkoda ze o nie widzialem wczesnie to bym go zamowil bo ten co zamowilem to taki jak miales Lewar ale on chyba tez wystarczy...
 

Fish131

Active member
Witam!
HPS zostal naprawiony czyli nie pozostaje mi nic innego jak powiedziec ze next indoor by Fish rozpoczety ;]
Tym razem bedzie to zabawa z grapefruitem.
Nasiona moczyly sie okolo 8 h i teraz wkladam je do ziemi...

 
Fishu zarabista odmiana jak dlamnie zarabisty zapach smak i fajna moc o plonach nie bede sie wypowiadal bo duzoi nie bylo ale ogolnie zarabista odmiana...
 
Grapefruit spoko odmiana :D Ale jakos ze nieprzepadam za Sativami to bym jej nie kupił :D NOoo... moze kiedys jak mi sie zmieni gust ale narazie lubie mocne indyjki o poteznym kopnieciu i poteznym efekcie stoned :D Pozdrawiam
Ale Fishu trzymam kciucki i bd bacznie sledzil co ci wyrosnie :D Pozdrawiam PeAcE

P.S - Fish-u jak ci sie juz wysuszylo to podaj ile miałes gram z tego indoora:D
 
Last edited:

LDV

Active member
mam pytanie:

jak na kopercie było napisane a raczej byla pieczątka:
dopuszczone do obrotu
służba celna w warszawie

czy coś takiego to znaczy że przeszukiwali moją paczuszke czy nie?
w paczuszce były nasiona ale wszystko ładnie dotarło...

wiecie cos na ten temat? bo wydaje mi sie ze troche przypi bo na swoj adres zamawialem ale niby wszystko doszło...
 
G

Guest

mi sie zdaje ze chyba nie na hyperrealu cos takiego bylo i o ile dorbz epamietam to nic nieznaczy ta pieczatka ale warto wyczekac troche czy niepryzjada.
 

Fish131

Active member
Otworzyli Ci paczke, sprawdzili co jest w srodku, po czym zapakowali, przybili pieczatke i paczka poszla do Ciebie...
Teraz albo bedziesz mial spokoj albo za kilka tygodni zapukaja do Ciebie Panowie w niebieskich mundurach...
Ryzyko jest ze tak sie wlasnie stanie ale nie na 100%...
 

LDV

Active member
a przypadkiem taka pieczątka nie widnieje na każdej paczce ktora zostanie wwieziona do Polski z zagranicy i bedzie przechodziła przez służbe celną (kazda przechodzi chyba)?

Jak ktoś z Was zamawiał nasionka z holandii, anglii, od XX czy z zagranicy w ogóle cokolwiek zamawiał to nie było na liście żadnej pieczątki?

Dlaczego w wypadku przeszukania nie zarekwirowali panowie nasion? Przecież wwożenie nasion konopii z zagranicy jest nielegalne i co roku panowie celnicy sie chwalą że rekwirują wiele nasion...

Tak czy inaczej dla pewności nie bede nic sadził w chacie (a chciałem :() mam w domu jeszcze gdzies karto z lisciami z mojego indoora z ktorych chcialem zrobic oilhash ale kurwa ten karton gdzies sie zapodział... to bede go kurwa teraz silnie poszukiwał bo za taki karton jest pucha w huj :(

blady w huj...
 
Last edited by a moderator:
NO LDV na 100% paczka byla przeszukiwana! I własnie taki jest boł zamawiac cos z zagranicy... A jak juz to zamawiac na kumpla adress który niema nic z tym wspolnego :D Kumpel z angli raz przesylal kumplowi nasiona tez yla paczka przeszukiwana ale jakos go nie odwiedzili :D A bardzo ladnie mu rosło :)
LDV niemartw sie bedzie dobrze :D Wątpie czy bedzie im sie chciało do ciebie zagladac ale hu* ich wie! :D
Pozdro PeAcE
 

castlevania

Member
LDV ja jak zamawiałem z Holandii (tyle ze na inny adres) tez była pieczatka ze przeszło przez urzac celny czy cos takiego, ale do tej pory do ziomka nikt nie wjechał, a było to ponad 7-8 miesiecy temu, ja bym tam sie nie przejmował za bardzo ale ostroznosci nigdy za wiele:) pozatym bedziesz miał teraz schizke jak pojedziesz z indoorem ze moga w kazdej chwili wjechac itp. ( wiesz kazdy dzwonek do drzwi i pikawa staje) pozdrawiam !!!
 
Last edited:
G

gelowas

Peste Restante jest drozej, z reszta watpie, aby jakiemus bankowi zza granicy chcialo sie w takie cuda bawic, najlepiej zamawiac na 'safety address' a potem jak takowy bedzie mial wjazd to i nic nie znajda i ma calkiem logiczne tlumaczenie - przeciez ludzie sobie waglika rowniez nie wybierali :) ... a przychodzil listownie

kilka razy zamawialem zza granicy pestki, grzybki, kilka razy plyty, winyle itp glupoty, jeszcze nigdy nie bylo takiej nalepki 'dopuszczone do obrotu' ... na twoim miejscu ziomek nie czekalbym na reakcje hwdp, gdyz takowa moze miec miejsce i za 3mies, i za rok, lepiej (a na pewno bezpieczniej) znajdz sobie inne lokum lub przyszukuj dobrego outdoora
pozdro i oczywiscie good luck LDV
ps. co zamawiales? :D
 

Biodizel

Member
klonow jak nie bylo tak nie ma, paczki od bamse tez nie, sie ten nowy rok zapowiada ojojoj

XX wyslal mi na POSTE RESANTE i doszla ;) bez zadnych pieczatek, oprucz oczywiscie pocztowej

15.25 100mg, do tego maly buszek, a mialem juz tego nie brac hehe
 
Last edited by a moderator:

LDV

Active member
no więc to były nasiona od XXXXXXX.
była żółta koperta z tą pieczątką, a w żółtej kopercie była następna koperta złożona na pół, a w tej kopercie były nasiona w woreczkach strunowych owinięte tekturą i zaklejone tasmą (moze celnicy tego nie otwierali nawet?). Cóż... trudno nie będe się łudził i liczył na to że nic się nie stanie bo za drogo mnie to może kosztować w przypadku wtopy.
Kurwa White Russian x Afghani - tak bym to chciał posadzić bo czuje że by mi taka trawa odpowiadała... Teraz albo boxa wypieprze pod inny adres albo poczekam jakiś czas (ile? z miesiąc, dwa?) i posadze wtedy, tak czy inaczej nie śpieszy mi się bo indoorowa trawa musi byc na wakacje, wczesniej jak bedzie to bedzie miło ale nie może być później!


Outdoor? Mam juz mały szyderczy plan :sasmokin: więc na jesień będe miał zioła pod dostatkiem... :canabis:


A co do stresu że mi policja wjedzie na chate...
Ogólnie to nauczyłem się żyć ze stresem i mi tak już nie przeszkadza więc damy rade i akurat to mam w dupie będe się martwił w razie ewentualnego przypału, ale to nie znaczy że przypałowo zrobie uprawe teraz odrazu. Najważniejsze jest to żeby wszystko mieć pod kontrolą, wszystko ogarniać i się nie stresować dlatego musze sobie niestety na jakiś czas odpuścic z WRxAfg :( :(


Dzieki wszystkim za zainteresowanie... będe miał nauczke na przyszłość żeby zamawiać na kogoś innego adres chodziaż najwygodniej wiadomo że na swój...
albo sobie założe jakąś lewą skrytke pocztową tylko że 3 razy w roku dostaje takie listy z nasionami czy czymś a skrytka pocztowa miesiecznie troche kosztuje a nie lubie wyrzucać pieniędzy w takie kompletne błoto nawet małych...

pozdrawiam
 
Last edited by a moderator:

Lewar

Member
@Biodizel dzwoniles na poczte dworcowa, tam gdzie wszystkie paczki dochodza? ja zaraz znow dzwonie, bo kolo 15 miala byc kolejna dostawa, a moze bedzie chociaz w to watpi hehe. sprobowac nie zaszkodzi.
 

Biodizel

Member
e tam, mi na tych klonach nir zalezy bo ... jak cos to bede mial pretekst zeby odwiedzic Mohera (nick nie z tego forum, kto ma wiedziec ten wie o kogo chodzi hehe, choc ja na poczatku nie wiedzialem ze to jedna i ta sama osoba ;)) i sie browarka napic, choc on mnie nie za, to na jego miejscu bym sie ba, bo straszny jestem hehe

co to znaczy jak pisze ERR na cisnieniomierzu? poznie wzuce loga z fazki ... bo teraz ide cos porobi, a to mial byc ostatni raz, ciekawe czy na tym sie skonczy, nie palcie do sieki, jesc sie strasznie chce, juz jem wszystko co widze, niesamowite, nie palcie rpzy siece, hehe

ja sieLewar nie moglem dodzwonic do poczty, a nie wiedzialem ze jakies dworcowe sa myslalem ze ty na zadiupu mieszkasz jak ja i moze wy macie cos takiego a u mnie jeszcze ta technika nie dziala

do tych co dostali prezent, czy nagrode

uwazajcie z tym, bo sie okazalo ze to jest bardzo swierze, to ze nie mieszane to wiedzialem bo dostalem zalakowane jak zwykle, ale teraz nowa partia a przed 1-2 miesiecy (komus date pisalem, jak ma to niech napisze bo juz wyzucilem fiolke)

100mg, to za duza ilosc, dano nie bralem, odzwyczaile sie, speed sie zalacza, widac po wisaniu, bedzie kasowania hehe

i jeszcze raz dzieki za te pestki, ktore sa juz w wodzie, tak nawiasem mowiac

co jest? ciagle ERR, a raczej EE, ERR, cos mi to mowi, ERR blad? holera, skacze mi cisnienie, oddychaj

EDIT

bede edytowal tego posta chyba jeszcze kila godzin, zeby sie czyms zajac hehe, nie chce robic smietnika, jak cos to sie usunie tylko jednego posta, jak na zbakanego to chyba calkiem z sensem, skladnie, mi sie mysli, troche gorzej z pisaniem, bo palce nie nadazaja hehe z myslami
 
Last edited:
Top