What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci 2024 :D

Tomu

Well-known member
Veteran
Siema !
Update
GG#4 z klona, z naszego forum przywędrował do mnie:

Wegowany z marnego patyka od 3 marca przełączony na flow 25 marca

20240502_154752.jpg
20240502_154742.jpg


Pozdro
 

BReal

Active member
Ale łaaaadnie Wszyscy kolorują :canabis: Mój "nowy" spot okazał się być jednak niewypałem z powodu a) zwierząt (łosie, dziki, sarny) b) podwyższonego poziomu wody po opadach - sadziłem na granicy rozlewiska, ale się przeliczyłem niestety. Dwa planty co prawda przeżyły, ale raczej nie pociągną długo bo marnie wyglądają. No cóż... człowiek uczy się całe, życie :spanky: Mam jeden sprawdzony spot sprzed paru lat, ale muszę go odwiedzić na dniach i zbadać czy nadal się nadaje - nie jest duży i nie mogę tam sadzić dużych odmian, więc muszę znaleźć więcej nowych spotów w okolicy :puppydoge Na szczęście jest jeszcze czas na sadzenie gdzieś do połowy czerwca 🥲 Ponad to buduje prowizorycznego mini boxa, na okres wegetacji. Podejrzanie tanie było oświetlenie które zamówiłem, ale jeśli ma służyć na 1 do 2 tygodni wega to powinnno wystarczyć. Dam później znać czy to działa, lol :D Parapet dawał od biedy radę, ale jest tam jednak za mało słońca - powinienem sadzić na zewnątrz już lepiej rozwinięte okazy.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Bedzie dobrze @BReal, czas na regsy jak i automaty masz jeszcze troche, mysle ze bedzie ok :)

Ja ostatnio robilem probe kielkowania i z 14 pestek co mi wybily ostalo sie moze 4-5 sztuk - reszta pozarta przez slimaki - pomimo rozsypania granulatu przeciwko nim - no nic, only the strong one will survive haha!

Dodatkowo pogoda na poludniu UK to jeden wielki... pisior! Slonca bylo pare dni, zrobilo nadzieje, a teraz sie okazuje ze przez kolejne 2tyg bedzie siwo i ponuro...

Na szczescie u mnie sloneczko pod namiotem swieci zawsze i od wczoraj jest juz tam kolejna partia! Tym razem lece na Remo Nutrients - ostatnie Indica Nutrients to bylo rozczarowanie, malo wydajne i cenowo tez taka srednia polka - u mnie ocena negatywna... przy porownaniach do konkurencji - DNA Mills poki co #1 u mnie.

Screenshot 2024-05-28 at 07.01.28.png


A tutaj fotki z ostatniej scinki Tropicana Poison FF od Sweet Seeds - pierwszy raz roslina czerwona nie zrobila mi sie czerwona :) Ale to nic, i tak jest piekna... pomimo przedziorkow i deficytu CalMag (?) 😅

byla to ostatnia roslina w namiocie wiec pozniej jej juz tak nie dogladalem i sie zadomowilo jakies robactwo hehe - opryski przy nastepnym runie i mam nadzieje ze bedzie ok.

View media item 18718371
View media item 18718372
View media item 18718373
View media item 18718374
View media item 18718375
 

Rystal

Active member
Tomu byś więcej fotek wrzucił tego tłusciocha i coś więcej napisał ,choćby co na obiad jadłeś :D

no a cheapwine współczuje tych małych skurwoli bo to chyba najgorsze co może być z robali ,mam nadzieje ze dobrze namiot wyczyściłeś i zdezynfekowałeś bo będą chciały wrócić na pewno gnojki

ja to już taki nawyk se wyrobiłem ze co każdy run dokładne sprzątanie i czyszczenie na koniec isopropanolem

U mnie camerka sie zepsuła i nie mogę fotek pstrykać ehhh
4 - tydzień leci flo wiec w sumie i tak nie ma co pokazać

Jak ktoś chętny na pestki jest to mam trochę hehehe
całuski :wave:

20240510_234615.jpg
 

BReal

Active member
Fajne słoiczki @Rystal :)
Dzięki za słowa otuchy @cheapwine btw. ja miałem muszki w swoim boxie kiedyś, ale nie trwało to długo. Poznikały jak przestałem podlewać za często.

Panowie... (i Panie? :)) Mam oto taki sprytny plan... warunków do hodowli nie mam specjalnie dobrych niestety na chacie, ale planuję zbudować mikro boxa :))) A wszystko będzie upakowane w takiej oto szafeczce z IKEI :biggrin:
ikeahaha.jpg
W środku niewiele miejsca, bo 30x40x98, ale będzie akurat na przedszkole na outdoor. Może i uda się zrobić w tym legit micro grow z 1 panną :chin: Do tego dojdzie mały wentylator Axial-Quiet 100mm, oraz najmniejszy filtr węglowy jaki udało mi się znaleźć 80-120 m3 lol Jeśli chodzi o światło, to tak jak wspomniałem wcześniej: podejrzanie tanie było to coś :laughing: Może być wtopa a może nie będzie wtopy... przetestuję to zobaczę. Niby 100W, 8000 lum ale nie wiem czy można wierzyć tej specyfikacji lol

lampaaaaa2.jpg

takźe na razie nie rośnie, ale niedługo będzie rosło mama nadzieję :) Mam parę dni na złożenie tej szafki.
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top