What's new

Auto WhiteWidow & ColoradoCookies

bat939

Active member
Köszi!:) 2 nagyobb potban widow, colorado 62 napos, 2 kisebben banana, colorado 55 napos.
Most ismét a levéltetvekkel szívok és az id?sebb colorado elkezdett hermásodni.
 

bat939

Active member
Így néznek ki most:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


A bananán felbukkant egy kis penész az én hibámból, de sikerült id?ben kinyesni. Kett?nél úgy látom nitrogén hiány van, de majd rendbe jönnek.
Úgy tapasztaltam, a tetvek nem csípik a teafaolajat. A katicák folyton elmenekülnek. Csak ez maradt és a sas szemem..feltéve ha nincs bepukkanva:smoke:
 

bat939

Active member
Pár kép a virágokról. Nem igazán akarnak hízni és olyan mintha megállt volna a növekedésük.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

bat939

Active member
Levágtam a legkisebb növényt, az egyik Coloradot, mert kezdték ellepni a kártev?k és a penész is közbe szólt. Sok minden nem lett rajta, ezért nem fogok számokat írni. Szemléltetésnek jó, hogyan ne neveljünk növényt..
Hatása viszont egész kellemes. Most itt szárad:
picture.php


Van még egy Colorado, Banana és egy Widow ami nem sokára szüretelhet? állapotban lesz. Az utóbbin lesz a legtöbb.
Ezeken kívül még 3 növény. Mindegyikb?l egy amit május elején ültettem. Már most nagyobbak mint az el?z?k. Ígéretesnek t?nnek, de kérdés, hogy mennyire fognak magosodni..
picture.php
 

bat939

Active member
A legkisebb Coloradon lett 9 gr. Ha nincs penész, talán 1-2 grammal lett volna több. Láttam már szebb bugákat, de legalább saját termés. Hatása elég er?s, nem kell bel?le sok.
picture.php


Leszüreteltem a Banana Blazet is. Legszívesebben hagytam volna még legalább egy hetet, de szinte minden nap találtam rajta penészes rügyet, levelet, így mentettem a menthet?t.
picture.php
 

f2obsession

Active member
Ez pont olyan foxtail förmedvény, mint az én Wembley-m lett. Biztos te is nagy örömmel manik?rözted :D

Ja és a legjobb, a javát én is leszedtem éretlenül, mert a szell?s, keszekusza szerkezete ellenére az is penészedni kezdett. Papíron Ak47xBubblegum... Hát nyomokban se.

Mondjuk a Tied legalább kiszárítva nem néz ki rosszul...
 

bat939

Active member
Ez pont olyan foxtail förmedvény, mint az én Wembley-m lett. Biztos te is nagy örömmel manik?rözted :D

Ja és a legjobb, a javát én is leszedtem éretlenül, mert a szell?s, keszekusza szerkezete ellenére az is penészedni kezdett. Papíron Ak47xBubblegum... Hát nyomokban se.

Mondjuk a Tied legalább kiszárítva nem néz ki rosszul...

Utáltam minden percét és közben meguntam az életem.:crazy: 4,5 órába telt.
Mindenkinek betett ez a sok es?.. már várom, hogy te is kinti naplót indíts. Meg még sokan mások. Ezeket imádom olvasni:yummy:
Mostanra száradt ki rendesen és szomorúsággal töltött el, mennyire össze ment.. azért ma megkóstoltam, és tetszik. Nem olyan er?s mint a Colorado, de nem is baj:biggrin: a banánra hajazó íz egyenl?re nem jelentkezett.
 

bat939

Active member
Leszedtem a második Colorado cookiest 77 naposan. Itt is a penész szólt közbe. Szerencsére nem sok veszett oda. Hagytam rajta pár levelet is, hogy mutatósabb legyen..:D
picture.php


picture.php


A Widow még talpon. 84. Nap
Úgy néz ki jobb id? lesz, így maradhat még jöv? héten a napon
picture.php
 

bat939

Active member
A BananaBlazen 17,5 gramm lett, a második Coloradon 23. Mind a kett?nek kellett volna még id?, de a hatása ennek ellenére nagyon jó. A Bananan lehet érezni valami banánra hasonlító illatot, a cc citrusos és édes.
Ahhoz képest, hogy milyen rossz esélyekkel indultak ezek a növények, csak lett bel?lük valami.

Leszedtem a WW csúcsait a 90. napon. Volt két kisebb penész bennük, meg 4 hernyó szer? szar.
Így frissen szedve 149g
picture.php

picture.php


Az alsó bugákat hagyom még pár napot növögetni
picture.php


Id? közben a másik 3 növény is megindult amit már több tapasztalattal gondozgattam.
White widow 1.0 vs 2.0
picture.php


Szét kellesz ?ket szednem, mert túl közel vannak egymáshoz
picture.php


Egyébként nem tudom miért mindig betépve írom meg ezeket. Sokkal nehezebb
 

bat939

Active member
Sajnos a ww-t sem sikerült úgy befejeznem, ahogy szerettem volna. Az alsó virágokat is mentettem a kártev?k el?l. Száraz súly: 69,25 gramm.
picture.php


A május eleji dudvák már a 67. napnál járnak. A colorado cookies itt is felt?n?en kisebb mint a ww vagy a bb.

picture.php

picture.php

picture.php
 

bat939

Active member
73. nap
Colorado Cookies
picture.php


White Widow & Banana Blaze (fentr?l le)
picture.php


picture.php

picture.php


A mai napig olyan gyönyör?en ment minden a növényekkel kapcsolatban, hogy túl szép lett volna, ha sikerül leszüretelni ?ket úgy, ahogy az a nagy füves könyvben meg van írva..:wallbash:
Rengeteg bugában találtam penészt. Kivágtam mindent, amit tudtam mentettem.
Nem értem én ezt..unom már, hogy minden bugába bele kell baszni az ollót id? el?tt.

Kis észrevétel: az el?z? növények heti 1-2x kaptak lombtrágyát csalánléb?l. A jelenlegi növények csak az elején kaptak pár alkalommal. Meg is látszik rajtuk, mert néhány ág le akar törni a virágok súlya miatt. Sokkal véknyabbak a szárak és a levelek szövete is. Csalánlét minden dudvesznak
 

f2obsession

Active member
73. nap
Colorado Cookies
View Image

White Widow & Banana Blaze (fentr?l le)
View Image

View Image
View Image

A mai napig olyan gyönyör?en ment minden a növényekkel kapcsolatban, hogy túl szép lett volna, ha sikerül leszüretelni ?ket úgy, ahogy az a nagy füves könyvben meg van írva..:wallbash:
Rengeteg bugában találtam penészt. Kivágtam mindent, amit tudtam mentettem.
Nem értem én ezt..unom már, hogy minden bugába bele kell baszni az ollót id? el?tt.

Kis észrevétel: az el?z? növények heti 1-2x kaptak lombtrágyát csalánléb?l. A jelenlegi növények csak az elején kaptak pár alkalommal. Meg is látszik rajtuk, mert néhány ág le akar törni a virágok súlya miatt. Sokkal véknyabbak a szárak és a levelek szövete is. Csalánlét minden dudvesznak



Nem tudom, mennyire vígasztal, de itt is kényszerszüret volt penész miatt bent (ahol es? nem áztatja, meg valamennyire a páratartalmat is tudom kontrollálni)...

picture.php
 

bat939

Active member
Nem tudom, mennyire vígasztal, de itt is kényszerszüret volt penész miatt bent (ahol es? nem áztatja, meg valamennyire a páratartalmat is tudom kontrollálni)...

View Image


Kicsit sem..:( megsirattam a képet. A te növényeden lév? penész, nekem sokkal másabbnak t?nik, mint ami nekem szokott felbukkanni.
picture.php

Es? egyébként az enyéimet sem igazán érte. Pár bugát ami kifigyelt a fólia alól. Felette volt fólia, az oldalai nyitva voltak.
 

f2obsession

Active member
Kicsit sem..:( megsirattam a képet. A te növényeden lév? penész, nekem sokkal másabbnak t?nik, mint ami nekem szokott felbukkanni.
View Image
Es? egyébként az enyéimet sem igazán érte. Pár bugát ami kifigyelt a fólia alól. Felette volt fólia, az oldalai nyitva voltak.

Szabad szemmel ez se látszott ennyire, nem is voltam biztos benne, hogy penész. Aztán egy makró fotó minden kétséget eloszlatott. Szabad szemmel ebb?l is szinte csak azt látod, hogy barnul el az adott részen a buga, és ha er?sebben beletúrsz valami hegyessel, foszlik ki bel?le darabokban a virágzat.
 

Pillang

Well-known member
Szervezzünk egy penész szépségversenyt, idén lesz jelentkez? elég. A képen egy skunk, nagyon nehezen vettem észre, szerencsére még viszonylag az elején.
picture.php
 

f2obsession

Active member
Szervezzünk egy penész szépségversenyt, idén lesz jelentkez? elég. A képen egy skunk, nagyon nehezen vettem észre, szerencsére még viszonylag az elején.
View Image

Tetszik az ötlet. Kár hogy nem 2 nappal hamarabb írtad ki. A képemen szerepl? penészes HK legnagyobb, legtömörebb csúcsának félszárazon kibontásakor tudtam volna igazán impozáns fotókat csinálni. Mondjuk akkor épp nem voltam humoromnál. Ha kukázok minden érintett gumót, nálam kb 40% a veszteség az amúgy se sokból.
 

f2obsession

Active member
Ez nekem is beugrott. Nagyon viccesek vannak ebben a topicban. Dehát csak kéne ilyenb?l is "hazai" :)

Jó, mondjuk amíg 100KB-os képek vannak, addig nem lehet igazán penésszel flexelni. Tudni már hozzávet?legesen, mikor lesz upgrade?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
fogalmam sincsen sajnos, valoszinuleg másodállásban csinálja a programozo csapat is a dolgot...





ja, nem tiltott uj topicokat csinálni
 
Top