What's new

2@21 Out

Uzsidoboz

Well-known member
2021 be több okból is a pusztaságba kènyszerülök, tehát olyan fajtákat keresek amik megfelelnek a küls? környezet viszontagságai nak, amit èrtek f?kènt a vadkender pollene alatt vagy a thrips ,csigák, kabóca...stbb
Ezek ellen lehet tenni fogok is de a lènyeg mifajta legyen meg mellik cèg
Barney's farmra ès a SweetSeedre gondoltam t?lük rendelnèk
Ami számomra fontos:
Legyen finom izletes mikor szivom valamit èdes
Valamilyen gyümölcsös aromával
Illatra kb ugyanez
Hozama nembaj ha kevès de az olyan legyen amit minden egyes cigi után is szívesen fogyasztok.Illetve èrdekelne a Liberty Haaze terem e kint
Fogok vegyesen fotos meg autot is
Április elején elkezdem el?nevelni vagy ahogy az id? engedi aztán mennek a gödrökbe
Egyenl?re ennyi ami eszembe jutott
Szeretném kikérni vèlemènyetek valamint èrdekelne mit ajánlotok
Csumi
 

Bundi

Member
Sweet seedst?l nekem a G.orilla girl xxl és crystal candy xxl autokkal volt dolgom outban.

Mindkett?t bátran ajánlom, de csak a crystal candynél tapasztaltam az édes ízvilágot, amit keresel.
A kártev?k nem kerülték el egyiket sem, de én mondjuk speciel haszonnövények közé rejtettem.
Pollen témához nem tudok érdemben hozzászólni, elég jól megúsztam a magokat, de az más volt,mivel ?k július végén kerültek ki, nem áprilisban.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special 🍆
mérne teremne, csak kérdés hogy érik be,, mivel az nem nagyon fog elkezdeni virágozni szept közepe elött
 

Hungrower123

Active member
Weedám estét! Érdemes cserepezéssel, átültetéssel baszakodni autonál? vagy mehet bele a gödörbe a végleges helyére a magonc?:fütyül?:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special 🍆
érdemes, kibaszod gödörbe 10 böl 2 marad meg, ha van sok magod akkó mehet ugy is
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ajáljatok már 3-4 fajtát outra a magcèg mindegy
Legyen benne 1db nagyobb hozamú kommersz fajtát semmiképpen sem szeretnèk ültetni
De mindenképpen ugy akarom hogy legyen mit csipegetni nyárig :)
 

Madara90

New member
Outra én is kíváncsi lennék. Kinek milyen tapasztalatai vannak autó virágzó növényekkel kapcsolatban. Meg hogy ki milyet takarított be ebb?l a kategóriából sikeresen.
 

bat939

Active member
Outra én is kíváncsi lennék. Kinek milyen tapasztalatai vannak autó virágzó növényekkel kapcsolatban. Meg hogy ki milyet takarított be ebb?l a kategóriából sikeresen.

Nekem értékelhetö lett a tavalyi termés auto növényekkel. Amelyeket áprilisban ültettem, szinte mag nélküli virágokat hozott, amiket május elején, azok rettentöen magosodtak. Bár a májusi növényeknél sem mindegyik. A banana blaze tele volt maggal, a mellette lévö Colorado cookies viszont nem. Sok hibát vétettem, de tapasztalatszerzésnek tökéletes volt. Egyik növény nagyon ízletes és erös volt, másik köhögtetö, harmadik túlérett. Volt itt minden, de ha a saját füvedet szivhatod, ki nem szarja le elsöre milyen:yummy:
 

Uzsidoboz

Well-known member
De nem árt ha van 4-5 fèlefajta mert nagyon hamar toleranciát alakitt ki èn ezzel is számolok ugyanis alig várom elfoggyon ami van mert 2hoooonapja ugyanazt szivom ès alig típek be :D
Egy biztos az RQS Easy Bud nevezet? magot nem ajánlom senkinek
 

Madara90

New member
Nekem értékelhetö lett a tavalyi termés auto növényekkel. Amelyeket áprilisban ültettem, szinte mag nélküli virágokat hozott, amiket május elején, azok rettentöen magosodtak. Bár a májusi növényeknél sem mindegyik. A banana blaze tele volt maggal, a mellette lévö Colorado cookies viszont nem. Sok hibát vétettem, de tapasztalatszerzésnek tökéletes volt. Egyik növény nagyon ízletes és erös volt, másik köhögtetö, harmadik túlérett. Volt itt minden, de ha a saját füvedet szivhatod, ki nem szarja le elsöre milyen:yummy:


Köszi a véleményed. Jobban körül néztem. Valószín?leg white widow és crystal candy lesz mindkett? auto verzió. Már alig várom hogy bele kezdhessek. Fólia sátorba érdemes nevelni vagy inkább szabad leveg?n?
 

bat939

Active member
Köszi a véleményed. Jobban körül néztem. Valószín?leg white widow és crystal candy lesz mindkett? auto verzió. Már alig várom hogy bele kezdhessek. Fólia sátorba érdemes nevelni vagy inkább szabad leveg?n?

Én az elsö növényeket túl hamar kiraktam, így vettem egy kisebb fóliasátrat pár ezerért. Szépen megindultak benne.
Egyébként én is ww-t ültettem. Kett?t is. Mindkett? különböz? lett. Valahol meg van még a napló
 

Hungrower123

Active member
Köszi a véleményed. Jobban körül néztem. Valószín?leg white widow és crystal candy lesz mindkett? auto verzió. Már alig várom hogy bele kezdhessek. Fólia sátorba érdemes nevelni vagy inkább szabad leveg?n?

Én úgy csinaltam tavaly hogy kint voltak ugye cserepbe amig nem lettek eleg nagyok a vegleges helyre kiultetesre, mivel nem volt lehetosegem se benti elonevelessel, se folia satorral buveszkedni
Cserepre ra raktam egy felbevagott kolas uveget par lyukat nyomsz ra h aze megse rohadjon be
Vedi a szeltol is meg egy kis parat bentart nem lesz csont száraz, mondjuk en inkabb outba toltam nem gerillaba
Komázták nagyon a kis ribik :p nekem bevált
:good:
 

Hungrower123

Active member
Ajáljatok már 3-4 fajtát outra a magcèg mindegy
Legyen benne 1db nagyobb hozamú kommersz fajtát semmiképpen sem szeretnèk ültetni
De mindenképpen ugy akarom hogy legyen mit csipegetni nyárig :)

En early durbant meg white russiant ultetek
Ezerkrol olvastam, hogy eleg jok a magyarorszagi éghajlathoz, meghat kalsszikus out a e. durban
Probanak meg sour dieslet es lsdt
De majd a profik megmondjak, elso probalkozas lesz veluk nekem is :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Barney farmtól ezeket nèztem ki vegyesen auto ès fotos.
Kinek volt ezekkel dolga outba?
Ha az id? is engedi április elején 2hetesen kerülnènek ki .
Outra milyen táp lenne jó? Gondolom valami darabos :D
PHANTOM OG™ ,TROPICANNA BANANA,ZKITTLEZ GORILLA,TRIPLE CHEESE
ORANGE SHERBERT, CBD BLUE SHARK™, CRITICAL KUSH™
 
Last edited:

Hungrower123

Active member
Srácok nemsokára kezdődik a szezon, remélem mindenki annyira várja mint én :yummy:
ki mikor rakja ki a lánykákat ebbe a szutyok időbe..?
 
Top