What's new

Simi_SOIL ((EUFORIA 400W))

simor

Member
Veteran
Zdravím Vás přátelé,jen abych doplnil ...




Euforia:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Nakonec byly kytkyy na 12ti hodinách 63 dní + tři dny tmou,z toho posledních 10 dní flush.
...holky byly nad moje očekávání jakési chabé,nevěřím,že by to bylo mnou.Holky dostaly co chtěly,vzrostlé byly taky tak akorát.Nicméně co není na objemu je na kvalitě a tady to platí 100%...

Materiál je jemně sypký až po rozkřupnutí paličky v prstech,kde se pěkně nalepí na kůži :rolleyes: a lepkavý je teda dost.

Chuťově pořád přemýtám k čemu bych to přirovnal,pěkně nasládlé ale nevím po čem.Kouř je příjemný s lehkým pnutím v hrudi,neškrábe.Účinky jsou mírně euforické,nájezd je rychlý pozvedávající,ale postupným pokuřováním jsem ztuhl jak špalek.
Po téhle stránce jsem spokojen.



SAGE x SSH


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Tak tohohle bude opravdu škoda,protože ani nezkusím jak by to vypadalo,při plné pěstírně pěkně rozrostlé.
Podle palice je patrno,že skoro bezlistá palice,tvarem podobná sage ale blíže podle prstýnků i taťkovi ssh.Myslím,že by to stálo za skoušku.

I podle chuti bych to přirovnal spíše sage ale mírně nahořklá až nějakej jako sýr na jazyku,no moc mi to nešmakuje ale tohle už bych chtěl moc po půllitrovkách.´
Účinkama bych to posunul mezi kladiva obecné.Absolutní chaozz,těžky stoned a delete,to jsem opravdu nečekal a to už ba co vydržím.No je toho pár gramů takže na výjimečné příležitosti :D kdy si mohu dovolit se vygumovat ...


Tímto bych se tady s Vámi rozloučil a pozval Vás k očekávání na další grow-round...

...pic
 
1

1000ARMSofKALI

Zdravím Vás přátelé,jen abych doplnil ...

Euforia:


picture.php


moc podařené makro:good: mně se nejvíc líbí sage x ssh, ten cross zní a i vypadá velmi dobře, skvělá práce:headbange

užívej s mírou:party:
 
Top