What's new

Сигурност при голяма поръчка

Badjaka22

New member
Сигурност при голяма поръчка

Здравейте колеги :)
Умувам от известно време, как да поръчам оборудване (лампи, палатка, препарати и т.н.) от англия.
Става въпрос за сума от 3000лв.
Еконт имат офис в англия, през който могат да вземат пратката и да ми я донесат до 7 дни, като ми излиза много изгодно да я вземат те.
Доставката ще я направя на жена ми на името.
От Еконт искат да знаят какво има в кашоните (тоест какви са стоките),
Каква е опасността Еконт да станат доносници?
 

_Ina_

Active member
Veteran
то и в нашите гроу шопове ги има тези неща,а в някои магазиуни и по-евтино. лампи има навсякъде в България същите,а хубави баласти също могат да се намерят най-малкото в гроу шопа. според мен да ги сглобиш тук от най различни места би било по-безопасно отколкото всичко накуп през еконт,но не знам...аз предпочитам да ида да си ги купя на крак:)
 

Badjaka22

New member
Мога да те уверя, че нещата, които ще купя от англия за 3000лв с доставка, в българия съм намерил същите(или по-нисък клас) за 4000лв без доставка.
В англия е МНООООООООООООГО по-евтино от българия, не мога да го стресирам достатачно колко много..
 

_Ina_

Active member
Veteran
да,възможно е,ама нали за безопасност питаш. никой не може да ти каже дали са доносници или не Еконт:) е,то това обурудване все пак не е само за това,а и ще е на името на жена ти. тя има ли различен адрес от твоя?
 

Badjaka22

New member
И двамата сме регистрирани на един и същ адрес, който е различен от адреса в който живеем, същият град, но различен адрес.
 

EverLast

Active member
Значи за 1000лв си готов да си поставиш сигурността под въпрос? За поръчка от 3000лв всеки магазин ще ти направи сериозна отстъпка....да не говорим,че повечето ще ти доставят и същите неща,които искаш да си поръчаш от Англия.
 

jhook

Member
факт ! куките следят магазините в бг. лично видях шефа на групата на ГД БОП по наркотиците пред варненския магазин на 20 м. от вратата на магазина с фотоапарат и мацка в колата ,която също е кука разбира се......
така ,че внимавайте много!!!
поръчвайте по еконт независимо дали е от вашия град
и то много важно до поискване .....
не на адрес
 

somebodyx

Member
Следяд яко прасетата и да не говорим че и по еконт яко доносничат кой какво къде изпраща. Нали всеки си има профил който се пази в базата данни в еконта.
 

Latest posts

Latest posts

Top