What's new

RQS Auto Amnesia + GHS Jack DWC, LED +Smart Tent

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
Ja.. kokusz perlit is hidro

Akkor majd kitalaljuk egyelore nem sirgos meg remelem. Most annyira nem tudok jol irogatni
 

afromen

Member
Közben azon a megoldáson gondolkodtam hogy a DWC(Nutripot stájl) potomat átalakítom csepegtetősre, kb csövön kívül minden adott, mert a DWC-be most is van egy vízpumpa illetve egy levegezőtető(a pumpa az alján és onnan fodroztatja a vízet fent). 18L -es, 12-3L-el megtudom tölteni hogy ne érjen bele a gyökér(egy ideig). A kérdés az hogy az igazi csepegtetős rendszerembe 10L pot volt csak az agyag golyóknak. A DWC-be kis lófasz 2 maréknyi kosár elég lesz? Sajnos nem játszik az hogy a rendes csepegtetős rendszeremet betegyem mert a 3 növényből 2 egyforma(Amnesia Auto) 1 meg teljesen más (GHS JACK foto), és nem férnének el sehogy a 120-as sátorba.
 

afromen

Member
KEKKILÄ DSM 3W 25D Beszerezve 11L pot beszerezve,perlit beszerezve, már csak azt kell megfejtenem, hogy mit érdemes vele kezdeni ami nem túl nagy faszság. :thinking:
Jó lenne egyszer végre valami hasznosat is csinálni :D
 

afromen

Member
A tegnapi nappal megszabadítottam a kicsiket a közetgyapot fogságából, kevertem egy Kekkila-perlit (70-30%) mixet, felöntöztem deszt vízzel enyhén, csináltam lyukat ahova dugtam az ifjakat, behelyezés előtt meglocsoltam a lukat, bele aztán kaptak 600-as táp oldatot, 4-4L -ert. Ki jövő 1700 volt, estére kevertem 800-as vizet, de lehet hogy sok lenne, talán desztvízzel kéne hogy ne nyírjam ki őket.


Ez a tegnapi
IMG_20210807_181745[1].jpg
IMG_20210807_181751.jpg


Ez 12 óra elteltével

IMG_20210808_090204.jpg
IMG_20210808_090210.jpg
 
Top