What's new

OutRO2020

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Baga-l la hash, ca acolo nu conteaza semintele. Dar si pt hash e pacat daca ai cules mai devreme. Chiar si la fumat semintele nu sunt asa o mare problema.
 

Pillang

Well-known member
Mam uitat la jack, si ea are seminte, am luat o bucata din ea, daca nu e slaba, in zilele urmatoare foarfeca.
 

gumzgi

Well-known member
nice pillang :good:
picture.php
 

Pillang

Well-known member
Ma bucur, ca macar tie iti place.
Ce marime are planta aia? 3m?
Am taiat jackul, mai avea 3-4 saptamini, asta e...
picture.php
 

gumzgi

Well-known member
lasa ca e bine pillang macar ai cules, are 3 m. o sa fac niste poze zilele ce urmeaza la niste monstri , poza asta e de acuma 12 zile
picture.php
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Seminte rezistente pentru out gasiti la strainhunters (greenseeds), de la barneys am facut amnesia lemon, liberty haze (termina la limita), white russian am mai pus si au terminat la timp (nu mai stiu de la ce breeder le-am achizitionat), auto am pus de la dinafem se incadreaza dar am avut probleme cu mucegaiul.
 

cadavruslos

Well-known member
ICE Female Seeds

ICE Female Seeds

Salut . Dupa o lunga pauza am decis totusi sa va arat ICE ul meu cules si uscat timp de 11 zile pana akm , urmeaza bagata la borcan si curring , am in jur de 500 de grame de pe aceasta planta , cea mai mare recolta reusita de mine pana akm , va salut cu respect
picture.php
picture.php
 

likemike

Member
Seminte rezistente pentru out gasiti la strainhunters (greenseeds), de la barneys am facut amnesia lemon, liberty haze (termina la limita), white russian am mai pus si au terminat la timp (nu mai stiu de la ce breeder le-am achizitionat), auto am pus de la dinafem se incadreaza dar am avut probleme cu mucegaiul.

Mandala Seeds pentru outdoor :yummy:
 

Latest posts

Latest posts

Top