What's new

Outdoor autoflower και Scrog

Lobri

Member
Χαίρεται παιδιά! Περιμένω να ανοίξει ο καιρός για να βάλω 2 autos στον κήπο κ στην πορεία,λογικά προς μέσα μαίου, να πετάξω άλλα 2. Αξίζει να το παλέψω με scrog ή να μείνω μόνο στο LST?
 

Papastroumf

Member
Χαίρεται παιδιά! Περιμένω να ανοίξει ο καιρός για να βάλω 2 autos στον κήπο κ στην πορεία,λογικά προς μέσα μαίου, να πετάξω άλλα 2. Αξίζει να το παλέψω με scrog ή να μείνω μόνο στο LST?

Να τα αφήσεις να μεγαλώσουν μόνα τους.Μην δοκιμάσεις καμία μέθοδο training στα αυτόματα.
 

Aktsiou

New member
Καλησπέρα παιδιά καινούργιος εδώ..θέλω μπαλκονατο με ήλιο μόνο όπως royal dwarf quick one kai γενικά τύποι σπόρων autoflower μικρά και το πιο βασικό τι μυρωδιά βγάζουν από σπόρο μέχρι να το κόψω ...οποίος μπορεί ας βοηθησει
 

Lobri

Member
Να μην δοκιμάσω ούτε σε ένα? Απότι έχω διαβάσει το LST δν τα στρεσσάρει κ τόσο κ το έχουν πετύχει αρκετοί αρχάριοι.
 

Papastroumf

Member
Να μην δοκιμάσω ούτε σε ένα? Απότι έχω διαβάσει το LST δν τα στρεσσάρει κ τόσο κ το έχουν πετύχει αρκετοί αρχάριοι.

Εσύ ξες παίχτη,εγώ απλά είπα.
 

Lobri

Member
Ευχαριστλω παιδιά.Θα τα αφήσω έτσι τελικά, το πολύ πολύ να τα ανοίξω λίγο αν είναι πολύ πυκνά τα κλαδιά.
Μήπως έχεται να μου προτείνεται κανένα καλό grow journal για αυτόματα εξωτερικής καλλιέργειας(εκτός από αυτά που έχουμε εδώ, τα τσέκαρα ήδη :tongue:)?
 

Latest posts

Latest posts

Top