What's new

Otázka ohľadom SCROG

janick0

New member
Čaute.



Aktuálne idem svoje druhé indoor kolo.
Pár základných veci:
-dark room 120x120
-600w hps dial spectrum
-8x Green crack

-8x Jack Herrer

-Ugro coco

-drain to waste

-SCROG


Ako už názov napovedá, moja otázka sa bude týkať SCROGu.

Idem dva modely z klonov z Viedne. Na začiatku som riešil jednu komplikácií (keď som klony doma vybalil, tak mali na listoch divne fľaky, vyzeralo to úplne ako pleseň. Hneď som písal mail do firmy odkial som ich bral, ale nakoľko bol piatok, tak odpovede som sa dočkal až pondelok.

Ja samozrejme celý vystrašený, som zacal študovať akú liečebnú kúru im nasadím. Spravil som si roztok peroxidu a snažil sa tie fľaky zmyt. Niečo sa podarilo niečo nie, ale robil som to zbytočne. Tie fľaky bok nejaký prípravok aby klony lepšie zvládali tieto zimy.
Teraz k veci. Kazdy z modelov zareagoval na peroxid inak. Green crack je úplne v pohode, ale Jack ten peroxid nezvládol tak dobre a zostal trocha pozadu.



1. foto Jack Herrer
2. foto Green crack
3. foto dokopy


Ako mam teraz postupovať? Jack rastie, ale ovela pomalšie ako druhý model.
 

Attachments

  • 20190108_000228.jpg
    20190108_000228.jpg
    89.9 KB · Views: 47
  • 20190108_000233.jpg
    20190108_000233.jpg
    80.7 KB · Views: 52
  • 20190108_000216.jpg
    20190108_000216.jpg
    60.5 KB · Views: 49

sensi23

Active member
Veteran
No ted už to prostě nech růst on se snad srovná.. příště 2x měř a jednou řež... nejdříve lépe omýt čistou vodou..a pak teprve peroxid (což já bych třebas nedělal vůbec pripadne velmi slaboučká koncentrace).ale podle mě bude vše ok..
 
Last edited:

-GD-

Active member
Janicko,
podívej se na thread u rakušáků na icmagu, zrovna to tam řešili že si konkrétně z pobočky FF tahají nějaké nemoci či zvířátka domů.
Snažit si to prověřit na místě, popř. zrovna reklamovat.
Ať se daří!
 

spachal

Well-known member
Veteran
Vypada to zdrave, proste to nech rust .. pripadne Jackovi doprej trochu vice rustove slozky hnojek, ale zase at to nejak neprepalis.
Pokud chces srovnat vysku, proste ten GC zastrihni a pockej, az Jack doroste. Nic se tim hadam nezkazi, obzvlaste ne pri SCROG.
 

janick0

New member
Dakujem za reakcie, vazim si toho.

Sensi23: ja som to samozrejme najprv skusal iba cistou vodou, ale to nezaberalo. nasledne som si kupil myslim 3% roztok v lekarni a este ten som dost zriedil.


-GD-: toto je moj druhy pest, ja som som si tie klony prezrel nez som ich bral, ale mojim laickym okom sa mi zdalo v pohode. najradsej by som klony bral od nejakeho lokalneho matkara, ale zial nedari sa mi. inak klony teraz na druhe kolo som bral z growroom21. na prve kolo boli z FF a zvieratka som si podla mna nepriniesol. az na uplnom konci pestu sa mi objavili trasenky.


spachal: to s tym zastrihnutim napadlo aj mna. keby tu polovicu zastrihnem, tak za aku dlhu dobu po zastrihu mozem prepinat na 12/12?



zacinam sa trosku strachovat, ako to cele bude rast. na tej zdravsej strane, kde je Green Crack je to podtym sitom uz celkom nahustene. Som fakt zvedavy ako sa to bude cele chovat ked to zacne kvitnut.
 

spachal

Well-known member
Veteran
Mno, ja sit nikdy nejel, ani SOG, ani SCROG, ale co vim, pokud se Ti nechce cekat po zastrizeni, proste to nestrihej, ale pod siti naohybej. Nez se holky narovnaji a zase povyrostou, Jack by je mel dohnat.
Ja osobne bych pockal alespon dva tydny, nez vyrazi nove listy po zastihu a trochu povyrostou, ale tohle jsem nikdy nezkousel, at radeji pripadne poradi jini.

Obecne, mozna se mylim, ale pokud nekdo jede SCROG, neni kombinovani ruznych genetik zrovna dobry napad, idealni je, kdyz je jedna holka jako druha, zadne vykyvy.

Nez je prepnes na kvet, zkus preventivne nejaky postrik necim 'co nejmene chemickym', prevence je vzdy lepsi nez resit narychlo nasledky :]
 

Latest posts

Latest posts

Top