What's new

Nucky's garden

Nucky_Johnson

Active member
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

Rozne stare i nowe odmiany.
Pozdro wszystkim
gratuluje out'ow;)
 

Nucky_Johnson

Active member
Siemanko
Czas ponownie ozywic temacik:biggrin:
Calkiem fajny przebieg dotychczas wyszedl. Ńa start poszlo kilka klonow: Critical, Trainwrack indica, Trainwrack sativa, Original Amnesia oraz moje stare N33 i corka N33x12(TropicalCut)

Nasiona N33xN12 sa hitem. Wszystkie rosna bez bananow, 100% zenskie. Wystepuja 4-5 fenotypy, jeden bardziej indica z aromatem N33, jedna hybryda i ze 2 dominujace w N12. Lepiej by bylo odwrotnie bo za N12 osobiscie nie przepadam. N33x12(TropicalCut) powstal z tych nasion, ale byl jedyny w swoim rodzaju.

Jest to swietny sposob na zabezpieczenie genetyki jesli przjdzie mi sie pozegnac z jakis powodow z matkami.

Dzien 3 kwitniecia pod 3x 150W CDM


dzien 6
 

Nucky_Johnson

Active member
Siemanko
Ostatnio zarzucilem kilka swoich feminizowanych pestek. Od poczatku dostaly 12/12 bo wiedzialem ze i tak trzeba bedzie giac. Oto wynik:
picture.php

Mysle ze ok 9-10 Tygodni kwitly. Wszystkie uderzaja w N12, co dla mnie jest do kitu. Inaczej mialo byc, ale pestki- pewniaki. Zero bananow i pieknie zrzucily.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

Piekne kwiatki porastaja twoj ogrod , az sie milo czas spedza przed monitorem z kawka w reku :D

oby tak dalej ...

poZZdro

p.s. Podpowiem tylko jeszcze , iz jesli Ci zalezy na tym by nowy kros dominowal w geny N33 to musisz tej odmiany pylku stosowac , w odwrotej sytuacji kazdy nowy kros bedzie zdominowany genami N12
 
Top