What's new

Nasze niepokoje...

Finger

Outdoor grower...
Veteran
NIe ma to jak byc idiotą i opierdolić sobie kwitnące automaty mocznikiem, topy w ciągu 48h zrobiły się luźne jak szparka przydrożnej bułgarki. Nauczka na przyszłość ;(

Dobił mnie twoj link Zielony :(
 

Kolekcjoner

Active member
Więc mamy coś wspólnego ze sobą gienek, mi zaginęło i to na amen pudełko z około 200 nasionami- to dopiero jest dupa..!:(
 

klint

Active member
Veteran
Sensi juz nie dziala :( wiem ze to przejaranie a najgorsze ze nie moge sobie odmowic :/ 13 latek jarania robi swoje. pozdro i nie palcie za duzo :wave:
 

Ergonomic

Member
Jestem załamany, zostały mi cztery skarlałe roślinki- część widziałem, że była zjedzona, część w ogóle gdzieś zniknęła(pewnie ślimaki). Łudzę się, że wszystkie cztery będą pannami i odbiją po dawce moczniku. Dlaczego, zawsze muszę trafić na współlokatorów, którzy myślą, że "marichuanę się wstrzykuje". Nawet sobie nie można sadzonek potrzymać, a po "pestka do gleby" wychodzą takie akcje... :(
 

tost

Active member
wracając do tematu boreliozy, to wszystkim kogo kleszcz uwalil radzę się przebadać. moja dziewczyna o której pisałem parę postów wcześniej dziś dostała wynik i niestety jest zarażona :(
nie dziś, nie jutro, ale za parę lat może was tak ściąć że będziecie się dziwić czemu was nagle ścięło z nóg bez powodu...
 

g1enek

Member
nie moge znalezc swoich pestek...
cale metalowe pudeleczko z ponad 20 automatami femi nie ma... zniklo

czasem sie zapomina, nie ogarnia ale kurwa to raczej staralem sie ogarnac, bylo wracam ni ma...

nie wierze, mieszkam z "bracmi" dlatego to jeszcze gorsza sytuacja.. bo oni nigdy by tego nie zrobili.... no ale jednak nie ma ;(

oby sie znalazlo, jusz nawet do mej rodzicielki dzwonilem i pytam czy moze jakims cudem w rodzinnym zostalo... dramat
;/
:(:(:(:(:(
niestety sie nie znalazlo... sledztwo tez nic nie dalo
badz tu dobrym dla ludzi... tyle pech co rozdalem... i kurwa jakim kosztem :((
albo zrobil to ktos kogo niepodejrzewam ( nawet boje sie tak myslec ) lub zajebaly to krasnoludki... lub ale to juz 1% jestem takim nieogarem ze szok i gdzies to lezy ale juz przekurwilem cale mieszkanie nawet w pralce i lodowce szukalem...
 
Last edited by a moderator:

lob19

Member
Veteran
Zajebali mi planty :(
Cały spot, 9 panienek w tym dwa Psy z których byłoby po 150-200g pewnie.. Eh.. jakieś 3/4 kilo się poszło jebać..
Naprawdę.. po kiego chuja kraść planty na tym etapie? Jakieś zjebane gimbusy, które to zrobiły, będą teraz w lufkę wpychać mokre liście pewnie -_-
 
O

Ojciec

"Lepiej stracić 3 razy niż raz się wpierdolić " mało pocieszające ...

Szkoda , chwastów zawsze można zacząć od nowa mniejsze bedą ale bedą , opcja af .?
 

lob19

Member
Veteran
Na szczęście to nie był mój jedyny spot. Gdzie indziej wzeszło mi niedawno ponad 25 af od planta DF x LR x AK47 i jak nic im się nie stanie powinny (przynajmniej częściowo) wyrównać mi straty z tamtego poletka.

Mam nadzieję, że już więcej takich niespodzianek nie będę miał w tym roku, w sumie zawsze liczę się z możliwością kradzieży stąd mam kilka spotów. No cóż, "uroki" outdoora :(
 

Amnnesia

Member
Szkoda gadac lob pewnie gnoje po 15 lat pluja teraz smakowitym chlorofilem :) pieskow cholernie szkoda bo juz naprawde syte byly a sama wiem jak fajne to palonko grunt to sie nie poddawac i do przodu wiec i u mnie na jesien po sezonie reaktywacja ze zdwojona moca i mega lepszym setupem nad ktorym juz od miecha pracuje plujac przeciwnoscia prosto w pysk bo frajerstwa nieda sie zabic trzeba uwarzac i cisnac dalej a efekty przerosna oczekiwania powodzenia przyjacielu i bez dalszych krzywych akcji Peace Bro
 

Amnnesia

Member
Dzis pierwszy dzien w nowej pracy po 6 miesiacach slodkiego lenistwa :D za to dzis 12.30 szkolenie do 14 a potem na start 8 godzin 2 zmiana masakra ale mi sie nie chce :)
 

Ergonomic

Member
@Amnesia
Tylko nie mów, że jedno z głównych miast północno-wschodniej Polski, bo mam wrażenie, że to mogłoby być u mnie. Miałem dziś nieoczekiwane wolne bo ktoś miał właśnie szkolenie xD
 

Amnnesia

Member
Heja :) Niestey nie ergonomic hehe moze z toba conrol :D a zeby nie robic offtopa to licze na poprawe pogody niby plus bo nie bede musiala tachac wody ale cos tam juz kwitnie i przydalo by sie wiecej slonka k+ za rozkminke chlopaki:) Pozdrowionka
 

Control_

Member
Tak w ogóle mamy dzisiaj pierwszy dzień lata. Pewnie nikt nie zauważył przez tą skurwi#$% pogode. A może to tylko u mnie tak ? Właśnie wracam z pola i zastałem tam taki gnój, że aż się boję o swoje pociechy, strasznie mokro w stópki musi im być.
 

g1enek

Member
:(:(:(:(:(
niestety sie nie znalazlo... sledztwo tez nic nie dalo
badz tu dobrym dla ludzi... tyle pech co rozdalem... i kurwa jakim kosztem :((
albo zrobil to ktos kogo niepodejrzewam ( nawet boje sie tak myslec ) lub zajebaly to krasnoludki... lub ale to juz 1% jestem takim nieogarem ze szok i gdzies to lezy ale juz przekurwilem cale mieszkanie nawet w pralce i lodowce szukalem...


Hej
znalazlem swoje pechy :D:D:D:D:D Boze mialem je caly czas pod nogami a kurwa cale mieszkanie wrecz przekurwilem 10tysiecy razy, ale mi kamien spadl z serca ; )) no to nakurwiamy teraz automaty i ... RAZEM PONAD KILO bracia !!

a juz mialem ogolnie zalic sie, ze prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie, ja w takiej bylem to jedna osoba tylko sie chciala ze mna podzielic czyms ( nie z forum )... a JA tylu kurwa ludziom co pomoglem, jak powiedzialem ze w jakiej dupie jestem to kazdy tylko wspolczol itp... chuj nauczka na pszyszlosc, juz nie bede taki dobry hojny... bo tak to kazdy chce super menciu kul oka a jak jestes w dupie to kurwa nie ma nikogo!!

Ale zajebiscie : )), oby tylko moje kszaczorki na dworku ladnie rosly, oby zadna dziwka sarna ich nie zezarla ani mendy slimaki ktorych nienawidze jak policji haha, OBY !!
RPK!!
 

Latest posts

Latest posts

Top