What's new

nasiona konpi nielegalne!

Rafix

Member
Zapewne zauwazyles ze w Polsce prawo jest zagmatwane,dosc niesprecyzowane i nieprzemyslane.
Nie mozna miec rosliny przemyslowej bo za to grozi grzywna. Nasiona przemyslowki sa tak samo legalne w Polsce jak i te ktore maja "potencjal" Wiec nie ma roznicy jakie nasiona sprowadzamy. Konopia to konopia.
 

Ikser

Member
Gdzies czyta³em,ze nasiona sprowadzone dopiero po 8 lutym s¹ nielegalne:>:>.... Tak wiec sprowadzilem je przed 8 lutym:p:p... Po zabawie...
 

Mr. Smee

Member
U nas nasiona sa nielegalne od poczatku, ale w sklepie zoologicznym mozna kupic nasiona konopii na wage, ale sa to nasiona prazone. Peobowalem zasadzic ale kicha!!!! Natomiast mozna powiedziec, ze nasiona kupilem wlasnie w zoologicznym i mi sie troche rozsypalo i to mam tutaj w woreczku :chin: :biglaugh:
 
D

dEv-9

Wiadomosc o nasionach niezle zabolala... i pewnie nie tylko mnie ale was wszystkich tutaj. :smile:

My sie nie poddamy!

Ziolo bylo, jest i bedzie jarane! a Ci z rzadu maja u nas przejebane! :biglaugh:
 

Rafix

Member
Jesli ktos do na wysle list z nielegalna zawartoscia, niewazne czy to pestki czy dragi czy chuj wie co. To niemoga nas za to ukarac. list w koncu moze wyslac kazdy do kazdego. Te przepisy sa naprawde niedorzeczne i wogle chujowe :D
 
Top