What's new

Lieu Hanh

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj Cornfield:wave:

Wow ty LH vypadajy jako extremni sativa, musis byt opravdu pacienta...ja to nemuzu, ja jsem v tydnu 12 prave a to bude posledni krat doufam:D

But for sure this LH will be some Out of the Space Smoke, respect:tiphat:

Kaya-man said:

Doufam ze ano^^ Ale oni delaji jen feminizovany ted' a regular Skywalker, je to konec...
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
Ahoj Cornfield:wave:

Wow ty LH vypadajy jako extremni sativa, musis byt opravdu pacienta...ja to nemuzu, ja jsem v tydnu 12 prave a to bude posledni krat doufam:D

But for sure this LH will be some Out of the Space Smoke, respect:tiphat:



Doufam ze ano^^ Ale oni delaji jen feminizovany ted' a regular Skywalker, je to konec...


:thank you: šunka-maslo
zas takovej extrém to není, stačí jim jenom kolem 15-16 týdnů květu :-D
faktem zůstává, že je to model for pacient's with patience
:wave:
 
jj no uz jsem videl i delsi treba Kaliho Thunk co mi poslal tak bezne jede pres 100 dni a jeden ten ultra ridky a ultra chutny se pohybuje okolo 120 dni :D
kazdopadne se mi zda ze v tech dlouhokvetoucich sativach je neco co jak jednou clovek najde si zamiluje a nechce uz nic jineho :D
 

nans

Member
twe to bych chtel videt toho kdo by to fakt trimoval :D

kazdopadne bych chtel zkusit jaky to je, tohle je ta prava exotika
 
M

Miris

už byla zralá ? no na první pohled vůbec nevypadá :O ale tak co já vim a rád si to nechám vysvětlit
 
už byla zralá ? no na první pohled vůbec nevypadá :O ale tak co já vim a rád si to nechám vysvětlit

tak me osobne prijde ze by vesele kvetla i mesic a mozna i dyl , ale treba momentalne v tomto stadiu ma nejlepsi ucinek a vune :) kazdopadne po novem roce ho taky zkusim a su zvedavy na jakem cisle se zastavi :)
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
už byla zralá ? no na první pohled vůbec nevypadá :O ale tak co já vim a rád si to nechám vysvětlit

ani né tak zralá, jako spíš skliditelná. voní hezky, zhulovat zhuluje i bez curingu (straight fire),
flushem prošla.......a mě už nebavý uklízet po ní bordel (suché listí naprosto všude) a strachovat se esli to neodstranitelné suché listí v palicích nezačne hnít/plesnivět.
kdybych měl čekat až bude skutečne zralá mohla by mi ve skříni zkysnout navěky.......a já tam potřeboval nacpat další kytku (o5 LH)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
ahoj corne .vypadá to velice chutne. osobne favorizuji jednicku ,trojka je krásná .poslední mocná..

preji obdobne vysledky i nadale.

(..nemyslim si to bude s tim trimovanim tak strasne.)
 

PlasmaTube

Well-known member
Lieu Hanh in veg. Waiting for more growth, then taking cuts, then throwing rooted cuts in flower for the long trip. She will be my only none African variety so working her the best.

Pretty tall mom so far. NLD expressions throughout. Expecting she's gonna be a hazy/foxtaily girl. Nice growth so far.
 

Attachments

  • IMG_20231005_225639.jpg
    IMG_20231005_225639.jpg
    1.9 MB · Views: 35

Latest posts

Latest posts

Top