What's new

in da box

S

Sacra Frasca

:tiphat:
мхл/150w. домашно приготвена(обогатена) почва, тaskenti на една седмица.
снимките са криви заради апарата, нещо му стана след като се намокри с бира.
:blowbubbles:
 

Attachments

  • 01.jpg
    01.jpg
    23.6 KB · Views: 42
  • 02.jpg
    02.jpg
    24.1 KB · Views: 50
  • 03.jpg
    03.jpg
    30.4 KB · Views: 44

obione

Active member
Туй колко го чакалих за Аутдора, ама само рег. бяха и не ми е вариант...да кажеш накрая как напушва, само това ме интересува :)
Успех!
 
S

Sacra Frasca

Пушил съм ташкенти в nl, много ми хареса макар на вкус да е малко гадна, всъщност в единия кофишоп беше леко лилава и имаше лек мириз на лимон и джоджен(дива мента), а в другия си беше зеленикава с кафеникави пистили, но и двата случая е много силна(наркотична) индика с максимален вкус на хеш.
 

Attachments

  • 01.jpg
    01.jpg
    38.7 KB · Views: 43

dizaster

Member
picture.php


picture.php



Cannalope в два модела ...Направих клонинги от двете и ще пусна и "пуш-репорт"....По-дребните са амнезия /клонинги/ ....Ниското каналопе е уникално..Високото го опраших миналата година, ама пак имаше яки отзиви за него :) В 40л. кофа е.Сега са на 18/6 на 2 метра ги пускам на 12/12...
 

_Ina_

Active member
Veteran
Според мен маи и пове4е ще трябва да го по4акаш доколкото мога да съдя по снимките. яко! успех!
 
S

Sacra Frasca

:tiphat:
SLH/G.H.
Чудесен срейн, малко капризен а времето за цъфтеж е с 2/3 седмици по дълго от обявеното, много е изписано за сорта и повечето неща са верни, лично на мен ми хареса. Но в близките години не бих повторил, няма определена причина, просто искам да опитам от всичко до колкото мога.
:biggrin:
 

Attachments

  • slh.jpg
    slh.jpg
    28.6 KB · Views: 40
  • slh1.jpg
    slh1.jpg
    33.2 KB · Views: 41
  • slh2.jpg
    slh2.jpg
    30.8 KB · Views: 43
  • slh3.jpg
    slh3.jpg
    55.6 KB · Views: 41

Latest posts

Latest posts

Top