What's new

DaBlackman benti project vol. 2.

Blekketekk

Active member
Mindeközben… má nagyon várom hogy szíjjam! Felső sor Auto Critical+ (nagy kedvenc!) alsó sor Red pure cbd auto
 

Attachments

  • 21258F25-8323-4B3B-BFC0-ECA948A981BC.jpeg
    21258F25-8323-4B3B-BFC0-ECA948A981BC.jpeg
    3.6 MB · Views: 126
  • D53A2AF9-F864-4D92-AB85-1E6B0E88D2A7.jpeg
    D53A2AF9-F864-4D92-AB85-1E6B0E88D2A7.jpeg
    2.1 MB · Views: 125
  • 27969171-65D4-48B5-9362-C0650A584800.jpeg
    27969171-65D4-48B5-9362-C0650A584800.jpeg
    2.3 MB · Views: 124

Blekketekk

Active member
@Creeper420 a száraz súly az vicces lett, de azok után amiken meg amekkora potban… sebaj nem magyarázkodok mert minden csak rajtam múlt. Szóval a C+ 13 géza lett szikkadtan meg kb 1 géza kóstoló gyanánt múlt héten… a Red pure… pedig 6 géza plusz ott is 1 géza kóstoló. Igazából a tapasztalat amit a hetek alatt szereztem sokkal többet ér most nekem mint ami súlyt mutat a mérleg. Több dolog is össze állt a fejemben amit máshogy fogok csinálni a jövőben. Például az hogy maréknyi közegbe nem ültetünk gandzsát csak ha fekete öves kertészek vagyunk. Vagy például annak a mítosznak sem hiszek többé hogy autoflowert nem ültetünk át, hát dehogy is nem! Csak persze ésszel. Vagy például az is tökéletesen le jött nekem hogy kicsit bátrabban kell hozzá állni ezekhez a virágokhoz tápozás szempontjából. Vagy például ha már többedjére termesztem ugyanazt a fajta növényt, és látom hogy bírja (most már tudom mik az erre utaló jelek) nyugodtan meg lehet toppolni. És még tudnám sorolni… lényeg hogy újra a saját füvem szívom egy kis darabig! Ennek a hírnek hallatán az Auto Critical orange punch-om (kinti) elkezdte a virágzást 😁🤗 Megyek tovább a két Blueberry autoval, alakulgatnak szépen, úgy néz ki hogy az olvasgatással eltöltött este meg hozta a gyümölcsét, kálium hiányra gyanakodtam, adtam nekik… úgy néz ki hogy újra szeretnek élni az áfonyák, legalább is most ezt mutatják. Jut eszembe ma lesz tekerve egy spé a Criticalból amikor leszáll az éj szigorúan kifordítva zászlósan a Ti egésségetekre lesz fogyasztva akik ezt-vagy azt hozzá írtak a naplómhoz. És úgy érzem logók egy kurva nagy köszivel @WHIPEDMEAT a tippért hogy ne sajnáljam a kálciumot a virágoktól. Szóval köszi! A napló folytatódik… ✌️
 

Blekketekk

Active member
A bluberri nagyon jó ízű volt valóban áfonya
Férfiasan bevallom, szégyen nem szégyen de szerintem még sosem szívtam blúbogyót, mindig is az ízére és illatára voltam kiváncsi, ha zöld marad a virág, az sem baj, csak érezzem a szívásakor amit Ti tapasztaltatok vele. 🙂 arról nem is beszélve hogy izgatja nagyon a fantáziám, mert indika párti vagyok. ✌️
 

Blekketekk

Active member
Robogok tovább az “auto” áfonyákkal (is). Virág sehol, viszont úgy néz ki hogy gyógyulgatnak, kissé meglettek koppasztva, azokat a leveleket amik már sose kapták volna vissza az eredeti színüket kukáztam, lassan kapnak majd egy wuxal kúrát, bár nitrogén hiány nem igen látszik rajtuk. Két naponta vannak locsolva ph 6,5 állott csapvízzel. A kálium nyűgjüket úgy orvosoltam hogy két banánhéj ment ázni 1,5L vízben két napig, és azt ütöttem fel 2L vízzel. Eddig úgy néz ki hogy használt, ha nem akkor meg úgy is mutatják ha para van. Még mindig ontják az új hajtásokat. Gyanús hogy ezek nem autoflowerek… 😃✌️
 

Attachments

  • 4FCB8BA2-F13F-4B6A-A03D-7634824DBE45.jpeg
    4FCB8BA2-F13F-4B6A-A03D-7634824DBE45.jpeg
    5.1 MB · Views: 113
  • 4095CECB-712A-4265-86D2-8F6AFF3CB916.jpeg
    4095CECB-712A-4265-86D2-8F6AFF3CB916.jpeg
    3 MB · Views: 113

Blekketekk

Active member
A BB 1,5-2 héttel tovább vegelt mint a többi nálam
04.02. bújt ki az egyik BB és 04.05-n a másik BB a batmixből… 😅 eddig meg mutatták hogy amúgy ők lányok, és azóta is várok a csodára. 😃 hetente megnézem a csomagolásukat hogy biztos autoflower-e, csomagolás szerint azok! Van még egy magom belőle, egyenlőre nincs neki hely, majd ősszel bentre a többi autoval…
 

Blekketekk

Active member
Hali @WHIPEDMEAT, az van hogy pottal eggyütt bőven túl nőtte a két BB az egy métert ami már látható az oldalszomszédnak ha nőnek még, már pedig fognak mert virágnak még mindig semmi jele. Ma ki vittem a “határba”, bízva benne hogy szívhatom majd a termésüket hetek-hónapok múlva, hangsúlyozom nem eltemettem a virágokat, fogom őket látogatni! Mivel a kezdeti virágokból kettőt le szüreteltem már, kettő meg ugye kint gerillában… így most ezt a napló/beszámoló szerűséget értelmetlen folytatni azt gondolom. Jelenleg upgrade-elem épp a benti kertet mert a fasz ki van a microgenyóboxal. Az outdoor szekcióban mindenképp folytatom a naplóm, itt a bentiben pedig nyitok új naplót majd ha kesz a kert, ez kb 2-3 hét max. Magokból bőven van választási lehetőségem, szerintem rqs-es banános autoflower lesz meg egy auto cbd virág, majd meg látom az ecpeckimehetsz melyikre esik. Köszönöm szépen mindenkinek aki hozzá írt és/vagy olvasta a bohóckodásomat, köszönöm a tanácsaitokat, rajok vagytok nagyon. Folyt köv. ✌️
 

Latest posts

Latest posts

Top