What's new

Canepa

Cam asa se prezinta. E destul de urata, dar a crescut vai de capul ei si polenizata si uscata ca practic am cules-o jumatate uscata de n-a mai plouat de 2 sapt si au fost 40 de grade aproape nonstop.

Repet, dupa cum se simte, as zice ca are minim 4% THC. Poate si din cauza caniculei si a lipsei de ploaie a dezvoltat mai mult THC, dar imi imaginez ca daca ar fi crescut in conditii optime poate ar fi fost un material cel putin de calitate medie.

Mirosul in borcan incepe sa se stabilizeze in jurul tentelor de "faneata", "acru", "musky", per total, un miros foarte canepos, insa dupa efect, continutul de CBD pare sa fie net sub cel de THC. As zice un raport THC/CBD de 3/1: simtit cam 65% in cap si 35% in corp, fara pic de letargie in timpul high-ului, ci numai a 2-a zi dimineata, un pic de lene tipica dupa o seara de fumat. Asta e si motivul pentru care vreau sa ii lipesc eticheta de "Haze" :D Dar cred ca ma amagesc ca voi gasi un fenotip bun din semintele astea. Cine stie cu ce genetica o fi fost polenizata.

 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top